زنان هندی برای دریافت فضای نام انحصاری خود در Web3


دهلی نو: در این روز جهانی زن در ساعت 00:00، اولین املاک مجازی برای زنان راه اندازی می شود. به جز این املاک دیجیتال دارای DNS داخلی است. برای کسانی از شما که نمی‌دانید «DNS» چیست، بیایید بگوییم که بلوک ساختمان اینترنت است. DNS چیزی است که اجازه می‌دهد از «نام‌ها» در اینترنت به جای آدرس‌های IP استفاده شود.

DNS فعلی بر روی دامنه های سطح بالا (TLD) مانند .com، .org و .in و غیره ساخته شده است. که کاربران از آن نام دامنه را خریداری می کنند. سپس از این نام ها برای اشاره به محتوای میزبان استفاده می شود.

کاربران از این نام ها از طریق مرورگرها برای دسترسی به این محتوای میزبانی شده استفاده می کنند. کل این بسته محتوای میزبانی شده با نام چیزی است که ما معمولاً آن را “وب سایت” می نامیم، به عنوان مثال: google / facebook. سپس کاربران برای یک نام کاربری ثبت نام می کنند که پس از آن نه تنها برای ورود به google / fb بلکه برای اکثر برنامه های کاربردی در اینترنت استفاده می شود. نام های کاربری از google / FB تقریباً به عنوان هویت آنلاین جهانی برای اکثر کاربران عمل می کند.

با این حال، اینترنت فعلی یا Web2 همانطور که می شناسیم در حال جایگزین شدن با web3 است. بر خلاف Web2، در Web3 شناسه کاربری شما متعلق به شما است و توسط شما کنترل می شود. این بدان معناست که برخلاف فضای نام فعلی که فقط برای کارآفرینان مرتبط است، فضای نام در وب 3 برای هر کاربر اینترنتی مرتبط است.

در روز زن، Agaamin یک TLD ویژه زنان هندی را راه‌اندازی می‌کند که متشکل از شکلک پرچم هند و به دنبال آن یک Emoji زن است. این ایموجی های استاندارد در هر گوشی هوشمند و کامپیوتری هستند.

از آنجایی که این نام‌ها قابل برنامه‌ریزی هستند، موارد استفاده از آن‌ها تنها توسط تخیل انسان محدود می‌شود.

با این حال، برخی از راه های فوری که در آن می توانید از نام های هوشمند خود استفاده کنید عبارتند از:

1- نام منحصر به فرد شما برای آواتار شما در متاورس.
2- شناسه چت شما برای برنامه های Web3
3- می تواند آدرس کیف پول منحصر به فرد شما باشد درست مانند شماره تلفن شما برای UPI.
4- نام دامنه برای وب سایت شما.
5- ورود جهانی شما به تمام برنامه های Web3 خواهد بود.
6- آدرس Defi پیش فرض شما.
7- سرمایه گذاری به عنوان دارایی غیرقابل تعویض و قابل وثیقه است.
8- آیدی ایمیل Vanity.

راجو گوپتا، مدیر محصول، در مورد راه اندازی آنها گفت. “به عنوان چیزی که برای همه مرتبط است، ضروری است که فضای نام برای همه کار کند. این TLD از نام‌ها به زبان انگلیسی، همه زبان‌های بومی هند و حتی ایموجی‌ها پشتیبانی می‌کند، بنابراین اطمینان می‌دهد که کاملاً شامل است.

علاوه بر ثبت نام، برنامه‌هایی توسط آگامین برای ایجاد یک بازار ثانویه در دست اجرا است که در آن کاربران می‌توانند نام‌های هوشمند خود را خریداری و بفروشند و در نتیجه برای دارندگان نام‌های هوشمند ارزش ایجاد کنند.

کاربران به راحتی می توانند از طریق مرورگر Opera به صورت جهانی، مرورگر Beacon برای iOS و مرورگر Puma برای اندروید به سایت های Web3 دسترسی داشته باشند. در دسکتاپ / لپ‌تاپ می‌توانید یک حل‌کننده منبع باز رایگان به نام Fingertip را نیز نصب کنید تا از طریق تمام مرورگرهای سیستم خود به وب3 دسترسی داشته باشید. Web3 آماده است تا اینترنت را به روش هایی که ما در حال حاضر نمی توانیم تصور کنیم مختل کند. این به عنوان یک ملت کمک می کند تا در آینده جلوتر باشیم.

تلویزیون زنده

#لال
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم