رکورد جدید در بازار طلادر رفتن– قیمت طلا در ماه ژوئن به بالاترین سطح سالانه خود رسید. قیمت طلا امروز با رشد 4 هزار تومانی، یک میلیون و 2000 تومان بود که این افزایش قیمت 2 درصدی فلزات گرانبها در یک سال اخیر را نشان می دهد. دقیقا یک سال پیش در خرداد ماه طلافروشان هر استاندارد طلا را یک میلیون و دو هزار تومان فروختند. قیمت طلا در خرداد ماه به یک میلیون و دو هزار تومان رسید، آخرین بار در ماه محرم قیمت طلا بیش از یک میلیون و دو هزار تومان بود.

هک ماهانه طلا حدود 1 درصد

به گزارش فرارو، قیمت طلا حدود 2000 تومان افزایش یافت. قیمت طلا ظهر امروز به یک میلیون و 7000 تومان رسید که هر روز این فلز گرانبها یک میلیون و 5000 تومان است. قیمت طلا به بالاترین سطح خود در یک سال گذشته رسیده است. پیش از این مبلغ یک میلیون و دو هزار تومان را به عنوان بالاترین قیمت طلا در سال جاری محاسبه کرده بودیم و اکنون دژ جدید طلای امسال ثابت شده است. به این ترتیب قیمت طلا در یک ماه اخیر تقریباً معادل 5 درصد است. یک ماه پیش در نهمین روز از اردیبهشت ماه، هر طلای گرم یک میلیون و 6 هزار تومان ارزش گذاری شد و اکنون با 4 هزار تومان افزایش شاهد گشایش مثبت 0.2 درصدی این فلز گرانبها بوده ایم.

افتتاح استاندارد طلا در یک ماه گذشته

قیمت ۹ اردیبهشت

قیمت ۹ خرداد

تغییر دادن

باز کن

یک میلیون و دو هزار تومان

یک میلیون و دو هزار تومان

افزایش 7000 تومانی

مثبت 1.2 درصد

بازی اسب طلایی 9 درصد

قیمت طلا در سه ماه گذشته 3 درصد رشد داشته است. قیمت طلا امسال یک میلیون و هفت هزار تومان و این عدد یک میلیون و دو هزار تومان در روز بود. رشد معادل 7000 تومان معادل 2 درصد طلا. در این مدت سه ماه گذشته قیمت طلا در پایین ترین سطح خود یک میلیون و هفت هزار تومان بوده و قیمت طلا در روز سوم خردادماه باید بالاترین قیمت این فلز در سال گذشته باشد. سه ماه.

قیمت طلا در سه ماه گذشته

قیمت ۹ اسفند بسته

قیمت ۹ اردیبهشت امسال

تغییر دادن

باز کن

یک میلیون و دو هزار تومان

یک میلیون و دو هزار تومان

5 هزار تومان

مثبت 8%

شش ماه طلا بازی 9 درصد

قیمت طلا به یک میلیون و 6000 تومان رسید تا اینکه گشایش این فلز گرانبها در 20 ماه معادل 5 درصد است. شش ماه پیش در روز «آذر» هر طلای داغ یک میلیون و هزار تومان بود. در این مدت کمترین قیمت طلا یک میلیون و 7000 تومان بوده و این میزان در دوم بهمن ماه به ثبت رسیده است. قیمت طلا در روز سوم خرداد امسال، بالاترین سطح این فلز در شش ماه اخیر را به خود اختصاص داده است.

گشایش استاندارد طلا در شش ماه گذشته

قیمت “آذر”

قیمت “خرداد”

تغییر دادن

باز کن

یک میلیون و دو هزار تومان

یک میلیون و دو هزار تومان

افزایش 7000 تومانی

مثبت 8%

سالانه طلای باز 9 درصد

قیمت طلا به بالاترین سطح خود در یک سال گذشته رسید. فروشنده طلا هر طلای گرمی را حدود یک میلیون و 4 هزار تومان فروخت که این میزان در سال جاری یک میلیون و 6 هزار تومان افزایش یافت. رشد قیمت 7000 تومانی، قیمت طلا در این مدت مشخص است. روز چهارم خردادماه قیمت طلا به کمترین میزان خود در یک سال گذشته رسید و در آن روز قیمت طلا یک میلیون و هفت هزار تومان بود.

افتتاح استاندارد طلا در یک سال گذشته

قیمت “خرداد”

قیمت “خرداد”

تغییر دادن

باز کن

یک میلیون و دو هزار تومان

یک میلیون و دو هزار تومان

افزایش 2 هزار تومانی

مثبت 5 درصد


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم