روحانی: در موج دوم و سوم خوب کار کردمخبرگزاری ایسنا: رئیس جمهور گفت: در شرایط فعلی با توجه به شرایط فعلی چهار شهر وجود دارد که بیشتر شهرها زرد و نارنجی هستند و با شرایط مطلوب و مناسبی مواجه هستیم اما اگر امتیازات را ادامه ندهیم، به وضعیت قبلی باز خواهد گشت.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مسابقات کشوری با تاج گذاری، علاوه بر قدردانی از امتیازات بهزیستی ایام فاطمیه از مردم، گفت: مردم علاقه مند به شهادت بودند. سردار سلیمانی از مردم بخاطر ابراز احساسات صمیمانه خود نسبت به این شهید و رعایت اصول بهزیستی تشکر می کنم.

وی افزود: کرونا یک بیماری شایع یا اپیدمی نیست، بلکه یک بیماری همه گیر است که تقریباً در سراسر جهان گسترش یافته است. کرونا همچنین یک آزمون تاریخی برای کشور و رهبران آن بود. بخش‌هایی از کشور در آن زمان تنها به فکر مسائل اقتصادی بودند و به محدودیت‌های اقتصادی اشاره نمی‌کردند، اما در نهایت مردم و اقتصاددانان را دستگیر کردند.

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: در برخی از نقاط کشور در ابتدای شیوع بیماری همه‌گیر که هنوز این ویروس به آنها وارد نشده بود، کشورها دستگیر شدند و نحوه دستگیری آنها پس از مدت کوتاهی دو بار مورد تمسخر قرار گرفتند.

روحانی تاکید کرد: برخی کشورها فکر می‌کنند با ایجاد شرایط سخت پلیسی و قرنطینه‌ای می‌توانند در مدت کوتاهی ویروس را کنترل کنند، اما نمی‌توانند شرایط قرنطینه طولانی‌مدت را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: برخی از رهبری پروتکل های بهداشتی، ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را به سخره گرفته اند. در میان این مردم که همکاری بیشتری داشتند، اعتماد بیشتری به رهبران داشتند و رهبران توجه بیشتری به بیماری داشتند، موفق عمل کردند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه موفقیت در ایران برابر با کرونا اول، دوم و سوم است، تاکید کرد: با فعالیت همه ارگان هایی که به صحنه می آیند، می توانیم موج سوم را سریعتر از دیگران کنترل کنیم، می توانیم. آن را کنترل کنید و چهار شهر وجود دارد که اکثر آنها زرد و نارنجی هستند و شرایط مساعد و مناسبی داریم.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial