رضازاده: اگر حضورم مفید باشد کاندیدا می شوماو در بازی های المپیک سیدنی و آتن در دسته سنگین وزن مدال طلا دارد.

حسین رضازاده در گفتگو با خبرنگار ایرنا با ابراز ناراحتی از تغییرات مدیریتی در فدراسیون کاهش وزن گفت: ابطال نتایج انتخابات سال گذشته باعث شد تا فدراسیون شرایط را تغییر دهد و حالا برخی از کاندیداها به فدراسیون بازگشته اند. این یک تصادف خوب بود. اما مشکلات پایانی ندارند. مهم این است که همه خانواده همدردی و حمایت کنند و هر قهرمان تا جایی که می تواند برای خروج از این مخمصه تلاش کند. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود.

سیدنی دارنده مدال طلای بازی های المپیک افزود: وزنه برداری ایران در سه دهه گذشته در کسب مدال های رنگارنگ المپیک موفق بوده و عنوان قوی ترین مرد این رشته نیز توسط خود وی صورت گرفته است. این نشان می دهد که جوانان دنیا به معنای واقعی کلمه حرف می زنند و ما می توانیم رقیبی جدی برای استادان این رشته در دنیا باشیم. استعدادهای مختلفی نیز در ترازوی وجود دارد و این استعدادها نباید با سوء مدیریت هدر رود. ما میزبان بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، مسابقات جهانی و بازی های آسیایی هستیم و باید برنامه این مسابقات از سوی فدراسیون ارائه شود. حضور زودرس در فدراسیون می تواند به پیشبرد برنامه ها کمک کند. همه این پیشینیان از خانواده هستند و برای تامین مخارج زندگی خود تلاش کرده اند. بدون شک رقابت و جستجوی ناسیونالیسم را بهتر درک می کنند.

این رکورددار سابق گفت: البته این برنامه نه تنها باید با تمرین و اردو خاتمه یابد، بلکه زیرساخت های لازم برای گسترش وزنه برداری را نیز فراهم کند. ساختارهایی که هنوز مناسب این موضوع نیست و ملی گرایان به آن اعتراض کرده اند. ما باید از شر آنها خلاص شویم تا یک قهرمان بتواند بدون هیچ مشکلی تمرین کند. شایسته نیست بخشی از ورزشکاران بیشترین مزایای رفاهی بالقوه را در فدراسیون داشته باشند. صمیمانه تسلیت خود را به خانواده و دوستان آن مرحوم ابراز می کنم.

رئیس اسبق برنامه وزنه برداری فدراسیون برای انتخابات گفت: در حال حاضر چیزی اعلام نشده است اما اگر احساس کنم حضور مفید خواهد بود پا به ستاد انتخاباتی خواهم گذاشت.

رئیس فدراسیون پیشکسوتان و انجمن های وزنه برداری به نتایج این تیم در کشاورزی جنوب اضافه کرد: نتایج خوب بود و ایران در وزنه برداری به مدال رنگارنگ دست یافت. در این مدت رکوردهایی نیز رد و بدل شد. اما مهم ترین این مدال ها و رکوردشکنی های دختران ایرانی این بود که با تشویق کمیته بین المللی پارالمپیک مواجه شدند. فدراسیون جانبازان و معلولان با حضور دختران ایرانی در جام جهانی در بازی‌های پارالمپیک پاریس شرکت می‌کند.

رضازاده که آزمایشش در آفریقای جنوبی مثبت شد، گفت: با تیمی از شبه نظامیان به آفریقای جنوبی رفتم و تا آخر روز در حاشیه کشور بودیم. علائم قابل توجهی نداشتم اما روز قبل از بازگشت به ایران آزمایش دادم و مثبت شدم. من مجبور به ترک آزمایش در نیمکره جنوبی شدم. البته احمد ملا حسینی و یکی دیگر از ملی گرایان نیز برای مثبت شدن تست قرنطینه شدند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم