رامون دیاز: الهلال یک رکورد جدید برای خلق جهان – سه ورزش است

[ad_1]

کد خبر: 1819891 |
27 فروردین 1401 ساعت 13:13 |
322 بازدید |

0
دیدگاہ

سرمربی تیم فوتبال الهلال پس از یازدهمین برد متوالی خود در کنار این تیم از انگیزه خود برای ثبت رکورد جدید مردمی خبر داد.

رامون دیاز سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال الهلال روز دوشنبه با ثبت رکوردی جدید رکورد جدیدی در تاریخ الهلال به نام خود ثبت کرد.

الهلال در سومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2022 با نتیجه صفر استقلال از تاجیکستان، شاهزاده فیصل بن فهد شهرالملز را در سومین بازی در ورزشگاه شکست داد.

رامون دیاز در یک کنفرانس خبری پس از بازی گفت که نتیجه بازتابی از واقعیت نیست. او سریع به این موضوع اشاره کرد که الهلال نیمه اول بازی بود.

دیاز با لبخندی بر لب هنگام هدایت هلال گفت: هر مربی در دنیا دوستی دارد که الهلال را هدایت می کند.

دیاز درباره کسب 11 پیروزی متوالی با الهلال در رقابت های مختلف گفت: در این مرحله متوقف نشدیم و هدف ما یک رکورد در تاریخ الهلال است. ما دوست داریم تعداد رکوردهای متوالی را در تاریخ ثبت کنیم.

وی در پایان گفت: از ابتدا سهمی از بازی داشتیم اما این فرصت را داشتیم که بین بازیکنان بچرخیم زیرا بعد از این مسابقات یک ماه فرصت داریم و فینال کینگز کاپ و بازی های حساس دیگر را انجام خواهیم داد. “

الهلال پس از پیروزی استقلال تاجیکستان 9 امتیازی شد و صدرنشین این گروه در جدول قدرت شد.

الهلال در 11 بازی با هدایت رامون دیاز، سرمربی آرژانتین، 11 ویکت گرفت. او از قدیم الایام هدایت این تیم را بر عهده داشته است. جایی که الهلال به عنوان دومین جام حرفه ای شاهزاده محمد بن سلمان، جام فینال خادم حرمین شریفین و راحیبی در سال 2023 توسط عربستان تاج گذاری می شود و اکنون در آستانه رحیبی خواهد بود. شانزدهمین فینال لیگ قهرمانان آسیا 2023.

[ad_2]

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما