رئیس: منتظر سرمایه گذاری خارجی ها هستیمرئیس جمهور گفت: در چند سال اخیر سرمایه گذاری هایی در زیرساخت های اساسی کشور انجام شده است که نباید انجام شود اما در دولت مردم منتظر بیگانگان هستیم و مردم چشم انتظار نتیجه خوش بینی هستند. و تکبر.”

به گزارش فارس، آیت الله سید ابراهیم رئیس جمهوری اسلامی ایران تفاهم نامه توسعه میدان مشترک نفتی را بین بانک ملی ایران، بانک ها و شرکت های اکتشاف و تولید در حوزه سرمایه گذاری و سرمایه گذاری امضا کرد. سرمایه گذاری یکی از مهمترین نیازهای امروز کشور دانش است و گفت: یکی از اهداف و دلایل اجرای اصلاحات اقتصادی، فراهم آوردن زمینه جذب سرمایه در عرصه تولید است.

رئیس جمهور هدف رشد اقتصادی 5 درصدی و همچنین رشد سرمایه گذاری را محقق کرده و زمینه جذب سرمایه در مسیر تولید و رشد اقتصادی را فراهم کرده است.

اقتصاددانان می گویند گام دوم بانک ها در حوزه درآمدی برداشته شد.

رئیس‌جمهور یکی از مهم‌ترین بخش‌ها را برای جذب سرمایه‌گذاری و رونق در حوزه نفت و پتروشیمی معرفی کرد و گفت: بسیج گسترده یک امر داخلی بوده و زمینه را برای توسعه اعتماد سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و مردم برای مشارکت در این حوزه‌ها فراهم می‌کند. پروژه های بزرگ

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه توسعه نیز باید بر جذب سرمایه گذاری متمرکز شود، خاطرنشان کرد: افزایش سرمایه گذاری و توسعه موجب رشد اقتصادی می شود.

رئیس جمهور با بیان اینکه تفاهم نامه باید با کمک منابع و توانمندی های بومی مبتنی بر خوش اقبالی باشد، گفت: سرمایه های خرد در جامعه و همچنین در مسیر توسعه پایدار کشور سرگردان هستند.

مدیرعامل در راستای تحقق شعار سال «تولید، اشتغال، فرهیختگان» این گونه برنامه‌ها را اجرا کرد و افزود: جذب سرمایه‌ها و منابع قدیمی بانک‌ها و شرکت‌های بزرگ اقتصادی برای توسعه و پیشرفت کشور، برای اعتماد مردم و مردم برای دشمنان

رئیس جمهور با بیان اینکه در سال های اخیر در زیرساخت های اساسی کشور به ویژه در ریل و برق و مشابه آن به ویژه نفت و انرژی سرمایه گذاری هایی صورت گرفته است که نباید انجام شود، گفت: بهزودی می خواست رعایت کند.

جواد اوجی وزیر نفت نیز طی سخنانی در این مراسم بر اهمیت سرمایه گذاری در صنعت نفت تاکید کرد و گفت: ما صنعت نفت داریم.

وزیر نفت همچنین با اشاره به جلسات متعدد برای رسیدگی به اولویت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت نفت، از مدیریت معاون اول رئیس‌جمهور در این زمینه قدردانی کرد و افزود: شرکت‌های بزرگ اقتصادی در کنار بانک‌ها را به میدان می‌آوریم تا با تکیه بر آنها، مردم را جذب کنند. و همچنین سرمایه گذاری بخش خصوصی در این طرح ها.

اوجی تصریح کرد: در گام اول اجرا پروژه بزرگی پیش بینی شده است که هر هفته از یکی از آنها اجرا می شود.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel