رئیس شورای واقعی اطلاعات فنی اجرایی را منصوب کردرئیس جمهور در احکام جداگانه اخوان بهابادی، خوانساری و کاظمی فرد را به عنوان اعضای شورای اجرایی فناوری اطلاعات منصوب کرد.

به گزارش تسنیم، آقای سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشور با استناد به ماده 18 ماده 4 اساسنامه شورای اجرایی فناوری اطلاعات که به ترکیب اعضای این شورا اشاره دارد، با عنوان «اعضای واقعی شورای اجرایی طرح فناوری اطلاعات.

شورای اجرایی فناوری اطلاعات و وظایف عملکردی دستورالعمل های اجرایی در زمینه توسعه فناوری اطلاعات و استقرار وضعیت الکترونیک و ایجاد زمینه و بستر فعالیت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور و برنامه های توسعه در چارچوب های مختلف فضای مجازی و قوانین مرتبط

نظارت مستمر بر روند پیشرفت برنامه های توسعه دولت الکترونیک و گسترش استفاده از فناوری اطلاعات در کشور و ارائه گزارش های دوره ای به مجلس شورای اسلامی، شورای عالی فضای مجازی و هیئت وزیران.

با توجه به انتصاب رئیس جمهور از سوی رئیس جمهور خطاب به این افراد، باید در جهت گسترش حوزه فناوری اطلاعات و کاربردهای ارتباطی در کشور تلاش شود.

در سوابق اخوان بهابادی که اکنون اولین مدیرعامل است، «هیئت مدیره با اولین کمیته مدیریت»، «رئیس بومی سازمان صداوسیما در امور فناوری‌های نوین و رسانه» آمده است. فضای مجازی عالی، «دستیار وزیر آموزش و پژوهش، ارتباطات و فناوری اطلاعات» و «وزارت مرکز تحقیقات مخابرات ایران» در کانون توجه قرار دارند.

محمد خوانساری هم اکنون معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات ایران است.

وی دارای دکترای مهندسی کامپیوتر از دانشگاه شریف و پژوهشگر گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دستیار برنامه نویسی و فناوری اطلاعات و همچنین ریاست گروه فناوری اطلاعات و مرکز فضای مجازی دانشگاه تهران را بر عهده دارد.

محمد کاظمی فرد که هم اکنون رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات است، ریاست قوه قضائیه را بر عهده دارد و در واقع عیسی زارع پور (سرپرست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات) در این نیرو حضور دارد.

وی پیش از این معاونت امور قضایی و شعور مرکز آمار و فناوری اطلاعات بود.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel