رئیس: رشد اقتصادی 3 درصد بیشتر از حد انتظار نیسترئیس جمهور با اشاره به اولویت های دولت هفدهم گفت: تامین سلامت، اشتغال و توسعه اقتصادی اولویت اصلی کشور است.

به گزارش تسنیم، سید ابراهیم رئیس ظهر امروز و در بیست و یکمین و اولین سفر هیئت کشوری با حضور خیل عظیم مردم شهرستان مهاباد با مردم این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

رئیس جمهور در این دیدار با اشاره به اینکه آذربایجان غرب در عرصه های مختلف خوش درخشیده و نام شهدا در این سرزمین مزین است، گفت: بصیرت و استقامت را به مردم مهاباد و استان تبریک و تهنیت می گویم. من به نسل جدید اعلام می کنم که مردم این استان مقاومت کردند و در مقابل دشمن ایستادند. سهم شهرستان مهاباد در دفاع از حرم بی نظیر بود.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه بسیج یک تشکیلات سیاسی نیست و جریان تقلب برای همه دوستداران انقلاب است، عنوان کرد: دولت در خدمت مردم است. در زمان مسئولیت قوه قضائیه به امام جمعه این شهر قول زیارت مهاباد را دادم.

وی ادامه داد: مردم و آرمان های آنها نقطه کانونی برای دولت است. در این ایالت سلامت مردم اولویت اول این کشور از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بوده است که با مشارکت مردم خودمان به 3 فوت به کمتر از 3 نفر رسیده ایم.

رئیس جمهور گفت: رشد اقتصادی 5 درصدی با کمک مردم دور از دسترس نیست. باید در همه ظرفیت های استان و شهرستان به بیکاری رسیدگی شود.

وی راه حل معضل بیکاری را جزء اصلی مسائل محوری و موضوع محوری را موضوع سیزدهم دانست.

وی تاکید کرد که استفاده از زور و توسل به زور تکیه گاه دولت است.

رئیس جمهور ضمن اشاره به اینکه مرز فرصتی برای مبادلات اقتصادی و تجاری است، خاطرنشان کرد: یکی از اصلی ترین فعالیت ها در شهرستان مهاباد، فعال سازی بازارچه های مرزی قانونی است.

وی افزود: به ویژه راه ها، دولت و پیشنهاد آذربایجان غربی برای تکمیل آن.

رئیس جمهور ایجاد مرکز درمانی مجهز در شهرستان مهاباد را در چارچوب سفر خود به آذربایجان و غرب عنوان کرد و گفت: خوشبختانه به دنبال نیروهای نظامی، اداری، امنیتی، نظامی و بسیج در سطح کشور هستیم. منطقه.”

وی گسترش در عرصه های مختلف را «وحدت و انسجام ملی» عنوان کرد و گفت: اختلافات همه فرصت ها را غنیمت می شمارند و همه باید این مسیر را طی کنیم.

رئیس جمهور در پایان سخنان خود گفت: دولت به همه مسائل اقتصادی در همه حوزه ها به ویژه در حوزه تولید، صنعت و اشتغال رسیدگی خواهد کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم