رئیس: رشد اقتصادی 3 درصد بیشتر از حد انتظار نیسترئیس جمهور با اشاره به اولویت های دولت هفدهم گفت: تامین سلامت، اشتغال و توسعه اقتصادی اولویت اصلی کشور است.

به گزارش تسنیم، سید ابراهیم رئیس ظهر امروز و در بیست و یکمین و اولین سفر هیئت کشوری با حضور خیل عظیم مردم شهرستان مهاباد با مردم این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

رئیس جمهور در این دیدار با اشاره به اینکه آذربایجان غرب در عرصه های مختلف خوش درخشیده و نام شهدا در این سرزمین مزین است، گفت: بصیرت و استقامت را به مردم مهاباد و استان تبریک و تهنیت می گویم. من به نسل جدید اعلام می کنم که مردم این استان مقاومت کردند و در مقابل دشمن ایستادند. سهم شهرستان مهاباد در دفاع از حرم بی نظیر بود.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه بسیج یک تشکیلات سیاسی نیست و جریان تقلب برای همه دوستداران انقلاب است، عنوان کرد: دولت در خدمت مردم است. در زمان مسئولیت قوه قضائیه به امام جمعه این شهر قول زیارت مهاباد را دادم.

وی ادامه داد: مردم و آرمان های آنها نقطه کانونی برای دولت است. در این ایالت سلامت مردم اولویت اول این کشور از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بوده است که با مشارکت مردم خودمان به 3 فوت به کمتر از 3 نفر رسیده ایم.

رئیس جمهور گفت: رشد اقتصادی 5 درصدی با کمک مردم دور از دسترس نیست. باید در همه ظرفیت های استان و شهرستان به بیکاری رسیدگی شود.

وی راه حل معضل بیکاری را جزء اصلی مسائل محوری و موضوع محوری را موضوع سیزدهم دانست.

وی تاکید کرد که استفاده از زور و توسل به زور تکیه گاه دولت است.

رئیس جمهور ضمن اشاره به اینکه مرز فرصتی برای مبادلات اقتصادی و تجاری است، خاطرنشان کرد: یکی از اصلی ترین فعالیت ها در شهرستان مهاباد، فعال سازی بازارچه های مرزی قانونی است.

وی افزود: به ویژه راه ها، دولت و پیشنهاد آذربایجان غربی برای تکمیل آن.

رئیس جمهور ایجاد مرکز درمانی مجهز در شهرستان مهاباد را در چارچوب سفر خود به آذربایجان و غرب عنوان کرد و گفت: خوشبختانه به دنبال نیروهای نظامی، اداری، امنیتی، نظامی و بسیج در سطح کشور هستیم. منطقه.”

وی گسترش در عرصه های مختلف را «وحدت و انسجام ملی» عنوان کرد و گفت: اختلافات همه فرصت ها را غنیمت می شمارند و همه باید این مسیر را طی کنیم.

رئیس جمهور در پایان سخنان خود گفت: دولت به همه مسائل اقتصادی در همه حوزه ها به ویژه در حوزه تولید، صنعت و اشتغال رسیدگی خواهد کرد.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel