رئیس: در قانون اساسی کشور به مناطق محروم توجه شده استرئیس وزارت نفت در مراسم تحلیف خود با افتتاح وزارت نفت، حملات سایبری به مراکز سوخت را در کمترین زمان ممکن خنثی کرد، مکان بسیار عالی محسوب می شود.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیس وزارت نفت روز چهارشنبه با تاکید بر اعتماد بیشتر دولت به دولت، گفت: ایران در حوزه انرژی دارای ظرفیت های انرژی بیشتری است و باید به آن توجه شود، اشتغال توسعه یافته و افزایش یافته است.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه گازرسانی در مناطق مرزی و محروم کشور مایه مباهات دولت است، گفت: این سرعت عمل نشان دهنده این است که دولت صادقانه و با جدیت به وعده های خود عمل خواهد کرد.

وی به ظرفیت صنایع نفت و پتروشیمی در ایجاد اشتغال، رونق، تولید و رشد اقتصادی اشاره کرد.

آیت الله رئیسی با تاکید بر اینکه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی ظرفیت های گسترده ای برای توسعه دارد، گفت:

رئیس دولت سیزدهم با بیان اینکه امروز با گذشت دو سال از پیروزی انقلاب اسلامی گام ها و گام هایی برای پیشرفت کشور برداشته شده است، خاطرنشان کرد: مصمم هستیم این روند را با سرعت بیشتری ادامه دهیم.

آیت الله رئیسی گفت: در حوزه انرژی اقدامات به خوبی انجام شده است اما جوانان در این زمینه ظرفیت بیشتری دارند که باید شناسایی و فعال شود تا تولید توسعه یابد و اشتغال افزایش یابد.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مردم کشور توسعه و پیشرفت کشور را در پرتو عدالت دنبال می کنند، گفت: باید در کار دولت به مناطق محروم و کم برخوردار توجه شود و معتقدیم باید در این مناطق بیشتر کار شود تا مردم با احساس عدالت و رفاه زندگی کنند.

وی با تاکید بر اینکه افتتاح این پروژه ها بر اساس انصاف و خوش بینی انجام شده است، خاطرنشان کرد: اقدامات وزارت نفت با حرکت جهادی و انقلابی در نوع خود، می تواند کشور را نه تنها در غرب آسیا بلکه در مسیر خود قرار دهد. جهان در خط مقدم است.

رئیس جمهور با اشاره به روحیه حاکمیت جهادی در دستگاه های مختلف وزارت نفت، تصریح کرد: توطئه دشمنان برای حمله به مراکز سوخت سایبری برای ایجاد اغتشاش در کشور در زمان کمبودها، بی طرفی و عادی بودن در کشور. وضعیت عادی بود و قهرمانان همگی از صنعتگران این منطقه بودند.

آیت الله رئیسی گفت: افزایش اعتماد مردم به دولت سرمایه بزرگی است که به هیچ وجه نباید آن را دست کم گرفت و باید کار و خدمت به مردم را دو چندان کرد و اعتماد عمومی را تا حد امکان تقویت خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: امروز بزرگترین مؤلف قدرت جمهوری اسلامی ایران، مردم متدین کشور هستند که باید روز به روز اعتماد عموم مردم را نسبت به عملکرد نظام اسلامی بازگردانند.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial