رئیس جمهور: خنثی سازی به خوبی در حال انجام استرئیس جمهور گفت: نظام اداری باید کارآمد باشد و فعالان اقتصادی بتوانند به راحتی این گونه مشکلات را در این نظام حل کنند. تصمیمات مردم وقت در گمرک و همه ابعاد تصمیم گیری برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان مقید است و دولت مصمم به ایجاد ثبات در تصمیمات و مقررات خود است.

به گزارش رئیس جمهور، دکتر سید ابراهیم رئیسی بعدازظهر جمعه پس از سفر به آذربایجان غربی در دیدار با فعالان اقتصادی، تجاری و بازرگانی این استان تاکید کرد: احیا می کنیم.

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم همکاری ویژه با دولت در این زمینه خاطرنشان کرد: خنثی سازی تحریم ها کار خوبی در دست بخش خصوصی است اما بهتر از این هم می توانیم انجام دهیم. این اقدام باعث شده تا کاخ سفید به شکست خود در سیاست مضحک فشار حداکثری بر ایران اعتراف کند.

رئیس جمهور با اشاره به تعداد درخواست های فعالان اقتصادی برای سلامت و شفافیت در سیستم اداری گفت: تصمیم گیری ساعتی در گمرکات و تمامی جنبه های تصمیم گیری برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان ممنوع است. دولت مصمم است در تصمیمات و مقررات خود ثبات ایجاد کند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مدیریت و تصمیم گیری برای استقرار گمرک باید یک نهاد واحد باشد، گفت: با توجه به استقلال همه دستگاه ها، در عین حال باید مدیریت واحدی وجود داشته باشد که در آن مسئولیت باید وجود داشته باشد. برآورده شود.”

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به ضرورت خودسازی پارک علم و فناوری در استان آذربایجان غربی تاکید کرد: آذربایجان همچنین قطب غربی گردشگری، معدن و کشاورزی است. کرونا به صنعت گردش جهانی باید این معایب را جبران کند و یکی از اقدامات برای جبران صنعت گردش فعلی، تسهیل بازگشایی این صنعت است.

رئیس جمهور با اشاره به موفقیت های کشور در کنترل ویروس کرونا و تاثیر آن بر گسترش گردشگری در کشور، گفت:

رئیس جمهور در پایان گفت: فروش مواد معدنی به ضرر کشور است و باید خام فروشی جایگزین آن شود تا ارزش آفرینی بیشتر شود و از سوی دیگر اشتغال زایی شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم