رئیس‌جمهور: کالابرگ الکترونیک برای آمادگی مردم نیاز به حمایت معیشتی دارند.رئیس جمهور تاکید کرد: دولت باید اقدامات مناسبی را برای تنظیم بازار و نظارت بر آن انجام دهد.

به گزارش ایرنا، سید ابراهیم رئیس دولت در جلسه روز یکشنبه از اقدامات وزارت بهداشت، درمان و آموزش و پرورش برای حفظ بیمه سلامت پنج میلیون هموطن و اجرای تعرفه خدمات قدردانی کرد.

رئیس جمهور همچنین با قدردانی از اینکه تحت پوشش بیمه بیماری های خاص و درمانی، از مسئولین امر می خواهد با تسریع در پرداخت نیازمندی های بیمه ای و بیمارستانی این اقدامات ارزشمند را تسریع بخشند.

آمریکای لاتین پتانسیل خوبی برای ایران دارد

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به سفر وزیر نفت به ونزوئلا و امضای یادداشت تفاهم با این کشور، اظهار داشت: آمریکای لاتین ظرفیت خوبی برای ایران دارد که نباید در روابط خارجی از آن غفلت کرد.

وی افزود: بعد از انقلاب اسلامی توجه به آفریقا و همچنین اولویت های سیاست خارجی ایران معطوف شد که به ویژه در سایر کشورها باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم توجه وزرا و مسئولان قوه مجریه به زیرساخت ها گفت:

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: پیشگامان توسعه اقتصادی کشور با سرمایه گذاری 173 میلیاردی خاطرنشان کردند: اقدامات دولت در این حوزه انتخابیه باید در سال اول مورد توجه قرار گیرد.

رئیس جمهور رشد سرمایه گذاری خارجی را یک ضرورت برای رشد اقتصادی عنوان کرد و گفت: همه وزارتخانه ها، سازمان ها و دستگاه های اجرایی باید به موضوع رشد و توسعه اقتصادی توجه ویژه داشته باشند.

افراد مفید مبتنی بر عدالت، تربیت و تربیت

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود به انتخاب آزمون سراسری دانش آموزان و تربیت علمی، تقویت نیروی انسانی در حوزه تعلیم و تربیت به عنوان یک زیرساخت و ابتکار مهم اشاره کرد و گفت: فرآیند گزینش نباید به گونه ای باشد. بر اساس توصیه یا انتخاب

وی افزایش قیمت ها و بازارگردانی را دلیلی برای نظارت بر مردم عنوان کرد و گفت: دولت باید اقدامات مناسبی را برای تنظیم بازار و نظارت بر آن و همچنین ایجاد آرامش برای مردم انجام دهد.

رئیس‌جمهور در عین حال خاطرنشان کرد: دولت در اجرای نرخ ترجیحی ارز برای ارائه خدمات تجارت الکترونیک به منظور حفظ آرامش بازار و معیشت مردم کمک‌های اغراق آمیزی کرده است.

بر اساس این گزارش، اعضای دولت در جلسه امروز پیرامون مسائل روز کشور بحث و تبادل نظر کردند. در این جلسه هیئت وزیران نیز پیشنهادات دستگاه های اجرایی را بررسی و تصمیمات لازم را به ویژه از آنها اتخاذ کردند.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel