رئیس‌جمهور: کالابرگ الکترونیک برای آمادگی مردم نیاز به حمایت معیشتی دارند.رئیس جمهور تاکید کرد: دولت باید اقدامات مناسبی را برای تنظیم بازار و نظارت بر آن انجام دهد.

به گزارش ایرنا، سید ابراهیم رئیس دولت در جلسه روز یکشنبه از اقدامات وزارت بهداشت، درمان و آموزش و پرورش برای حفظ بیمه سلامت پنج میلیون هموطن و اجرای تعرفه خدمات قدردانی کرد.

رئیس جمهور همچنین با قدردانی از اینکه تحت پوشش بیمه بیماری های خاص و درمانی، از مسئولین امر می خواهد با تسریع در پرداخت نیازمندی های بیمه ای و بیمارستانی این اقدامات ارزشمند را تسریع بخشند.

آمریکای لاتین پتانسیل خوبی برای ایران دارد

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به سفر وزیر نفت به ونزوئلا و امضای یادداشت تفاهم با این کشور، اظهار داشت: آمریکای لاتین ظرفیت خوبی برای ایران دارد که نباید در روابط خارجی از آن غفلت کرد.

وی افزود: بعد از انقلاب اسلامی توجه به آفریقا و همچنین اولویت های سیاست خارجی ایران معطوف شد که به ویژه در سایر کشورها باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم توجه وزرا و مسئولان قوه مجریه به زیرساخت ها گفت:

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: پیشگامان توسعه اقتصادی کشور با سرمایه گذاری 173 میلیاردی خاطرنشان کردند: اقدامات دولت در این حوزه انتخابیه باید در سال اول مورد توجه قرار گیرد.

رئیس جمهور رشد سرمایه گذاری خارجی را یک ضرورت برای رشد اقتصادی عنوان کرد و گفت: همه وزارتخانه ها، سازمان ها و دستگاه های اجرایی باید به موضوع رشد و توسعه اقتصادی توجه ویژه داشته باشند.

افراد مفید مبتنی بر عدالت، تربیت و تربیت

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود به انتخاب آزمون سراسری دانش آموزان و تربیت علمی، تقویت نیروی انسانی در حوزه تعلیم و تربیت به عنوان یک زیرساخت و ابتکار مهم اشاره کرد و گفت: فرآیند گزینش نباید به گونه ای باشد. بر اساس توصیه یا انتخاب

وی افزایش قیمت ها و بازارگردانی را دلیلی برای نظارت بر مردم عنوان کرد و گفت: دولت باید اقدامات مناسبی را برای تنظیم بازار و نظارت بر آن و همچنین ایجاد آرامش برای مردم انجام دهد.

رئیس‌جمهور در عین حال خاطرنشان کرد: دولت در اجرای نرخ ترجیحی ارز برای ارائه خدمات تجارت الکترونیک به منظور حفظ آرامش بازار و معیشت مردم کمک‌های اغراق آمیزی کرده است.

بر اساس این گزارش، اعضای دولت در جلسه امروز پیرامون مسائل روز کشور بحث و تبادل نظر کردند. در این جلسه هیئت وزیران نیز پیشنهادات دستگاه های اجرایی را بررسی و تصمیمات لازم را به ویژه از آنها اتخاذ کردند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم