دیابت اولین انتخاب نیستیکی از مشکلات پرسپولیس در فصل قبل مربوط به خط حمله بود. پرسپولیس بعد از جدایی طارمی و علیپور، مهاجمی سرسخت بود و به ثبات نرسید.

این موضوع هدف یحیی گل محمدی برای تقویت حمله تیمیش برای سال آینده است و اولویت یحیی جذب مهاجمان خارجی است. اولین برنده گل محمدی است، تیم هجومی کاسیانو وسلا در پرتغال است.

به جز کاسیانو، مجلات زیادی به پرسپولیس لینک شده بود و یحیی گل محمدی اخیراً در چند روز اخیر ماجراهای سینمایی زیادی را تماشا کرده است تا بفهمد نظرش چیست. شیخ دیابت مهاجم استقلالی بلند قامت و سابق که این فصل در فوتبال قطر حضور داشت در زمان حضورش در آستراماچونی به فوتبال ایران آمد و عملکرد بسیار خوبی داشت.

شیخ که در لیگ نوزدهم فوتبالیست ایرانی آقای گل شد، محبوبیت زیادی در بین استقلالی ها دارد و هواداران استقلال علاقه زیادی به حمله به اسلاف او دارند. دیابت در روزهای اخیر به پرسپولیس معرفی شد اما مذاکرات جدی بین دو طرف صورت نگرفت.

چند نکته درباره مهاجمان سابق استقلال وجود دارد که باعث شده پرسپولیسی ها خودشان را در اولویت قرار ندهند. مسئله اصلی تلفات زیادی است که در استقلال خود شاهد بوده ایم. موضوع دوم این است که به نظر رئیس دیابت پرسپولیس با وجود اینکه من بالاتر از گلزنی هستم، توانایی سوال پرسیدن را ندارد و شاید الگو نباشد و نباید از سبک پرسپولیس پیروی کند.

در آن صورت ممکن است مذاکرات جدی با دیابتی انجام شود که در این صورت بازگشت پرسپولیس اصلی به ایران فسخ می شود. در واقع گل محمدی در حال حاضر پیگیر نظر نهایی خود برای جذب دیابتی ها نیست و دوست دارد نگاه ویژه ای به خط حمله استقلال سابق داشته باشد. به غیر از پرسپولیس، سربازان هم وضعیت بازیکنان را بررسی کردند و حتی مذاکرات مقدماتی را با بازیکنان انجام دادند. اگرچه حضور شیخ در پرسپولیس یا سربازان قطعی نیست اما ممکن است بازگشت او به تیم فوتبال ایران و سرپوش گذاشتن بر استقلال تیمی به خودی خود جالب باشد.

منبع: خبر ورزشی


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم