دژ النووی خطاب به آلومینیوم و نساجی: شاد باشید! – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1822009 |
09 اردیبهشت 1401 ساعت 16:16 |
5,874 بازدید |

3
دیدگاہ

حذف حاشیه ای زیادی در جام فینال رخ داد که همچنان ادامه دارد.

به گزارش “ورزشی”، این درخشش ها قبل از شروع بازی و در راه رفتن به عرصه ورزش آموخته شد و همچنان با مصاحبه هایی که دو تیم مقابل هم دارند ادامه دارد. از صحبت های سرمربی بی صدا نساجی پس از پایان مسابقات و در برنامه فوتبال برتر، محمد نوازی به بیانیه صادر شدن آلومینیوم اراک پاسخ داد.

قبل از بازی دوستانه سر گلغر سیرجان و آبی پوشان در اردوی تیم گالیغر این گفت و گوی اختصاصی را با امیر قلعه اهنوی داشتیم که هم به سید مهدی رحمتی و هم به محمد نوازی لطف داشت و همچنین گفت هاس.
امیر قلعه نویی که همچنان باتجربه ترین مربی لیگ ایران و همچنین افتخار آفرین ترین آنهاست، اینچین صحبت های خود را آغاز کرد: از خودش استفاده خوبی کرد و اولین جام تاریخ مازندران را به دست آورد.
سرمربی گلغر سپس پس از پایان مسابقه با اشاره به پاورقی ادامه داد. متاسفانه هنوز یادم نیست که فوتبال وسیله ای برای رسیدن به هدف است. دوران قهرمانی بسیار کوتاه است. احتمالا اکثر ما این را تجربه کرده ایم و به اخلاق و زیبایی فوتبال اعتقاد داریم که نباید از آن ترسید.
قلعه هنوی در ادامه از دو تیم فنی می خواهد به این حاشیه خاتمه دهند: به عنوان یک برادر (از نظر برادر بزرگتر، برادر بزرگتر) از دو کادر فنی که از نوع شاگردان و شاگردان هستند خواهش می کنم. آنها می گویند آینده فوتبال هر چیزی که مردم را عصبانی کند تمام می شود. البته در این مجموعه سید مهدی رحمتی عزیز علاقه بیشتری نشان داده است و حالا محمد نوازی و ساکت الهامی عزیز با پایان بندی های خود فضای فوتبال را متهم به این صحبت های حاشیه ای نمی کنند.
آبی‌گوشان سرجانی سرمربی تیم فوتبال با این موضوع پایان داد: فوتبال زنده است و این جوان‌ها باید برای سایر بدخواهانی که مدت‌هاست مربیگری می‌کنند تفرقه بیاندازند و باز هم تاکید می‌کنم که دست دوستی را دراز نمی‌کنند. روزها به زودی فراموش خواهند شد

[ad_2]

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما