دو پوسته طلا برای اثبات امید به اسکاچ – ورزش سه


کد خبر: 1813868 |
14 اسفند 1400 ساعت 23:50 |
10,668 بازدید |

0
دیدگاہ

به امید خدا در نیمه نهایی نیمه نهایی قطر

امید ابراهیمی در دیدار نیمه نهایی امیر کاپ نقش پر رنگی در پیروزی تیمش برابر آل رایان و سعود داشت.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از حساس ترین و مهم ترین صحنه های مرحله یک و نیم تا فینال امیر قطر، الوکره در ورزشگاه جاسم بن حمد ریاض. امید ابراهیمی نقش الوکرا ایرانی را بازی کرد که در گذشته نقش پر رنگی در موفقیت تیماش داشت و همچنین از ابتدا در ترکیب اصلی بازی کرد.

همه چیز برای الکورا خوب پیش می رود. این تیم با هدایت عمرعلی و بن یاتو در دقایق 38 و 42 به گل رسید. لوکاس به شدت برای تیم شلیک کرد و رایان دو بار در وقت اضافه دروازه را باز کرد تا در نیمه اول بازی عجیبی را با تساوی 2-2 انجام دهد.

نیمه دوم که باید کمتر از یک ثانیه ادامه می یافت، به خاطر حفظ نتیجه و به تساوی کشیدن بازی، پنالتی می شد. با وجود این تیم موفق شد شالیک را ببیند اما خود ایرانی به گل رسید و یک بار دیگر پیش رفت.

این تیم توسط گروهی از توپخانه از کنار دروازه زمین تا دروازه رایان همراه بود. توپ به یاسین ابراهیمی رسید و همچنین یک پاس برای نایف الحضرمی ارسال کرد 3 بر 2 کرد.

تماشایی و امید ناگهانی ارحیمی و معجزه توپخانه توپ بین خود و رقیب، باعث ورود خبرنگار شد. برخی از تماشاگرانی که در ورزشگاه جاسم بن حمد حضور داشتند و با کمک یکی از دوستانشان امیدی به پیروزی نداشتند، سپس به این مکان باشکوه آمدند و سر او را نشناختند.

البته این کار به جایی نرسید و رایان به تساوی سوم و تساوی ادامه داد تا اینکه در نهایت دو تیم پس از 90 دقیقه جستجو به نقطه پنالتی رسیدند. در ضربات پنالتی آنزونزی ستاره الریان ضربه خود را از بیرون زد و پنالتی امید ابراهیمی سومین پنالتی بود.

با این حال نخبگان ایرانی کاری نکردند که این تیم با نهایت قدرت توپ را به درب عقب رایان بچسباند و از دستان گلر کار کند. قدرت شالیک بر ابراهیمی باز نیز مورد تمجید و تمجید شبکه گزارشگر قرار گرفت و در نهایت الوکره در ضربات پنالتی با نتیجه 5 بر 4 و در مجموع 8 بر 7 از پاس الریان و در ضربات پنالتی موفق شد. دیدار نیمه نهایی امیر کاپ.

امید ابراهیمی که در چند ماه گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته و در مصاحبه های ورزشی با تمایل به حضور در لیست بعدی سابقه داشته است، گفت: دراگون اسکاچیچ کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم