دو پوسته طلا برای اثبات امید به اسکاچ – ورزش سه


کد خبر: 1813868 |
14 اسفند 1400 ساعت 23:50 |
10,668 بازدید |

0
دیدگاہ

به امید خدا در نیمه نهایی نیمه نهایی قطر

امید ابراهیمی در دیدار نیمه نهایی امیر کاپ نقش پر رنگی در پیروزی تیمش برابر آل رایان و سعود داشت.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از حساس ترین و مهم ترین صحنه های مرحله یک و نیم تا فینال امیر قطر، الوکره در ورزشگاه جاسم بن حمد ریاض. امید ابراهیمی نقش الوکرا ایرانی را بازی کرد که در گذشته نقش پر رنگی در موفقیت تیماش داشت و همچنین از ابتدا در ترکیب اصلی بازی کرد.

همه چیز برای الکورا خوب پیش می رود. این تیم با هدایت عمرعلی و بن یاتو در دقایق 38 و 42 به گل رسید. لوکاس به شدت برای تیم شلیک کرد و رایان دو بار در وقت اضافه دروازه را باز کرد تا در نیمه اول بازی عجیبی را با تساوی 2-2 انجام دهد.

نیمه دوم که باید کمتر از یک ثانیه ادامه می یافت، به خاطر حفظ نتیجه و به تساوی کشیدن بازی، پنالتی می شد. با وجود این تیم موفق شد شالیک را ببیند اما خود ایرانی به گل رسید و یک بار دیگر پیش رفت.

این تیم توسط گروهی از توپخانه از کنار دروازه زمین تا دروازه رایان همراه بود. توپ به یاسین ابراهیمی رسید و همچنین یک پاس برای نایف الحضرمی ارسال کرد 3 بر 2 کرد.

تماشایی و امید ناگهانی ارحیمی و معجزه توپخانه توپ بین خود و رقیب، باعث ورود خبرنگار شد. برخی از تماشاگرانی که در ورزشگاه جاسم بن حمد حضور داشتند و با کمک یکی از دوستانشان امیدی به پیروزی نداشتند، سپس به این مکان باشکوه آمدند و سر او را نشناختند.

البته این کار به جایی نرسید و رایان به تساوی سوم و تساوی ادامه داد تا اینکه در نهایت دو تیم پس از 90 دقیقه جستجو به نقطه پنالتی رسیدند. در ضربات پنالتی آنزونزی ستاره الریان ضربه خود را از بیرون زد و پنالتی امید ابراهیمی سومین پنالتی بود.

با این حال نخبگان ایرانی کاری نکردند که این تیم با نهایت قدرت توپ را به درب عقب رایان بچسباند و از دستان گلر کار کند. قدرت شالیک بر ابراهیمی باز نیز مورد تمجید و تمجید شبکه گزارشگر قرار گرفت و در نهایت الوکره در ضربات پنالتی با نتیجه 5 بر 4 و در مجموع 8 بر 7 از پاس الریان و در ضربات پنالتی موفق شد. دیدار نیمه نهایی امیر کاپ.

امید ابراهیمی که در چند ماه گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته و در مصاحبه های ورزشی با تمایل به حضور در لیست بعدی سابقه داشته است، گفت: دراگون اسکاچیچ کند.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel