ده راز فتیش پای کاملاً محافظت شده با جزئیات واضح توضیح داده شده است

اکثر مردم پورتلند کین یا مرل می پوشند. مانند Uber Ego، شرکت دیگری که فیلم‌های فتیش را منتشر می‌کند که استانداردهای افرادی را که مشترک آن طلسم هستند را رعایت می‌کند، Kick-Ass این جایگاه را جدی گرفت. درست مانند وب‌سایت قبلی در این فهرست، BDSMChatters، همانطور که از نام این سرویس می‌توان فهمید، یک پلتفرم است که به تمام فتیشیست‌هایی که به شیوه‌های BDSM علاقه‌مند هستند و می‌خواهند کسی را پیدا کنند که در پیچیدگی‌های آنها به اشتراک بگذارد، اختصاص داده شده است. و سپس متوجه خواهید شد که او آن رنگ را خواهد پوشید زیرا باعث می شود شما دو نفر با هم انجام دهید. و سپس یک وب سایت گالری فوت را پیدا کردم که حاوی بیش از 2000 عکس از پاهای زنان است. این توییت تصاویر پا را از طرفداران کودک به نام تبلیغاتی درخواست کرد. نوک پا برای فتیش پا، من همیشه توصیه می‌کنم هنگام تماشای تلویزیون، ماساژ پا را شروع کنید.

و برای کسانی از ما که سال‌ها صرف تماشای سریال تلویزیونی Sex and the City کرده‌ایم، آن خانم‌های اهل مد نیویورک – کری بردشاو و دوستانش – می‌توانستند به دلیل زمان و هزینه‌ای که در اختیارشان گذاشته‌اند، به‌عنوان فتیشیست‌های کفش برچسب زده شوند. وسواس! دکترای ساندرا لامورژس، که با نام «معشوقه» نیز شناخته می‌شود، یک تمرین‌کننده کل‌نگر، سلطه‌گر شهر نیویورک، تمرین‌کننده تانترا، نویسنده کتاب سوئیچ و مجری پادکست محبوب «صمیمی شدن» است. او کارگاه ها و جلسات مشاوره در زمینه توانمندسازی جنسی زنان، BDSM، کار با زوج ها در مورد مسائل جنسی و موارد دیگر انجام می دهد. من مدرک لیسانس در ارتباطات، دکترا در شفای جامع دارم و در سیاهچال برتر شهر نیویورک آموزش دیده ام. باید اعتراف کنم، من یک جفت کروک، صورتی رنگ دارم. نامزد من – خدای ناکرده – CROCS می پوشد که از این هم بدتر هستند! تمام خانواده من کینز و مرلز می پوشند. خوشبختانه برای کیم، او همه رنگ‌ها را در کمد لباس‌هایش دارد، از جمله این دو تکه مشکی باندویی که در طول تعطیلات خانوادگی‌اش به تن داشت. بعد از اینکه آن تکلیف را در PC World به من دادید، من یک تکلیف در Macworld گرفتم، سپس یک تکلیف در Wired گرفتم و غیره.

اگر آنها فکر می کنند که این فقط در مورد شماست، پس این یک خاموشی است. یا شاید قوس ها به شکلی که خم می شوند، یا انحنای کف لخت باشد. شاید این روشی است که کفشش را از آن آویزان می کند یا آن را جلوی شما تکان می دهد، به خصوص زمانی که روشن است یا نزدیک به ارگاسم است. وقتی باید حرف خود را باز کنید و آسیب پذیر باشید و در مورد عمیق ترین خواسته های خود با دیگری صحبت کنید و به آنها اعتماد کنید که علیه شما قضاوت نکنند، این خیلی صمیمی تر است. همانطور که در تابلوهای دیگران جستجو می کردم، تعداد زیادی تخته متمرکز بر کفش، معمولاً کفش های زنانه، اغلب با پاشنه های بسیار بلند و پنجه باز کشف کردم. قبل از اینکه آن را در الاغم بچسبانی، انگشتان پایم را بمک! بلوندها، سبزه‌ها و مو قرمزها هستند که می‌خواهند مردان شاخدار قبل از اینکه پاهایشان را با مایع منی بپوشانند، اندام عورت خود را بلیسند و بمکند. برنت توضیح می دهد. مردانی مانند برنت ممکن است از لیسیدن و بوییدن پاها لذت ببرند، در حالت ایده آل پاهایی که بدبو و عرق کرده اند. بسیاری از زنان، تا حدی، ممکن است یک فتیش کفش داشته باشند که گاهی به اندازه مواردی که در جمعیت کری برادشاو به تصویر کشیده می شود، اغراق آمیز است.

والورا می‌گوید مدل‌سازی فتیش برای همه مناسب نیست، و آنقدرها هم که برخی فکر می‌کنند نتیجه سریعی نیست – ایجاد یک مخاطب اختصاصی و مشتریان منظم زمان می‌برد. بنابراین هرچه تجربه بیشتری ایجاد کنید، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت. و بله، در مردان شایع تر است. اکثراً مردان فتیش دارند. نه فقط طلسم شما. این محبوب ترین فتیش است. خیلی صمیمی است این (سکس مستقیم) احتمالاً در حومه صمیمی بودن است.

هر زمان. و من می خواهم اضافه کنم که به دلیل تفاوت بین زن و مرد، شاید یک ماساژ پا انجام دهید اما بعد از آن انتظار رابطه جنسی نداشته باشید. فقط کف پا را ماساژ دهید و از انجام آن لذت ببرید. اگر جوراب شلواری شما را برای جنون آمیزترین رابطه جنسی دیوانه می کند یا یک فتیش معمولی پا هستید، ویدیوهای فتیش را در. آن را در مورد شما دو نفر با هم بسازید. شاید، در نهایت، او بتواند این دو را با هم ترکیب کند. او انجام می دهد. اما اگر مراقب حفظ مقداری فاصله بین این دو در باغچه خانه خود نباشید (احتمالاً از طریق هرس زیاد)، آن کلماتیس به سرعت در اطراف کلم های شما تاب می کند و آنها را تا حد مرگ خفه می کند. منظورم این است که اگر شریک زندگی شما واقعاً اینطور است که "از لمس شدن پاهایم متنفرم" پس باید چیز دیگری را امتحان کنید. بذار تصمیم بگیره زیرا گاهی اوقات او فکر می‌کند، "من به او اجازه نمی‌دهم پاهایم را ماساژ دهد، زیرا در این صورت باید با او رابطه جنسی داشته باشم. اجازه ندهید او فکر کند که افراط کردن پاهای شما باید به رابطه جنسی ختم شود.

گاهی اوقات زنان فکر می کنند، "من نمی گذارم او مرا روی کاناپه بغل کند، زیرا می دانم که این به کجا منجر می شود." پس در آغوش نمی گیرند. من از روی تجربه می توانم بگویم که شما بیشتر از آنچه که فکر می کنید با مردی قرار می گیرید که به پاهای شما علاقه دارد، بنابراین در اینجا چند نکته برای گفتن اینکه آیا با مردی با فتیش پا قرار می گیرید و چگونه باید قرار بگیرید، وجود دارد. آن را اداره کند. اینجا بودن اشکالی ندارد. "بیایید این رنگ های آبی عمیق را امتحان کنیم، خوب؟ همانطور که گفتم، ماساژ پا را امتحان کنید. همه آنچه گفته شد، فتیشیسم پا هنوز تا پذیرش کامل فاصله دارد. BDSM تقریباً همان تانترا است، پذیرش شریک زندگی. بینش او برای هر زوجی که شروع به کشف فتیشیسم پا یا BDSM می کند ضروری است. XXX فتیش پاهای عجیب و غریب را برای شما به ارمغان می آورد! در نگاه اول، این "فتیش" فقط یک چیز مردانه به نظر می رسد.

در مقابل، به نظر می رسد مصرف کوکائین در اروپا در حال افزایش است و بیشترین شیوع آن در اسپانیا، بریتانیا، ایتالیا و ایرلند است. حتی برخی از افراد معلول بدون بازو هستند که توانسته‌اند از پاهای خود برای غذا خوردن و کشیدن نقاشی و تامین نیازهای روزانه خود استفاده کنند. کوکای کشت شده برای اهداف سنتی توسط جوامع بومی، استفاده ای که هنوز وجود دارد و توسط قوانین کلمبیا مجاز است، تنها بخش کوچکی از کل تولید کوکا را تشکیل می دهد که بیشتر آن برای تجارت غیرقانونی مواد مخدر استفاده می شود. اما هنوز هم جذابیتی در مورد این اندام ها وجود دارد که مردم به سادگی نمی توانند آن را توضیح دهند. با این حال، دانایی مطلق با جوهره بیابان – مکانی که هنوز توسط رمز و راز و شگفتی اداره می شود – همخوانی ندارد. افسانه ها می گویند که در روزهای گذشته، باندهای الاستیک ما را محکم و با افتخار در جای خود نگه می داشتند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از فوت فتیش دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما