دنبال کنندگان: به جای خجالت مدعی چند قسمت هستید؟

[ad_1]

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس واکنش این تیم به تصادفات یادمان امام (ره) تبریز و نیمه تمام و حاشیه سازی این تیم را نشان داد.

به گزارش ایرنا، افشین پیروانی در رابطه با حادثه روز پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام رخ (ره) اظهار داشت: و از هواداران عذرخواهی می کنم که این تصادفات پول و شرایط و امنیت کافی برای ادامه مسابقات را فراهم نکرده است. این مسائل همیشه باعث تاسف است چون از فوتبال لذت می برم.

وی ادامه داد: پرسپولیس همه جا هوادار دارد. حتی چند روز پیش تبریز را میزبان یک شهر بی طرف در نظر گرفتیم چرا که در استان آذربایجان شرقی طرفداران زیادی داریم. انتخاب ما، احساسی که نسبت به تبریز و مردمش داریم، به خوبی مشخص است. امیدواریم این آخرین باری باشد که چنین صحنه هایی را می بینیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: با توجه به اظهارنظرهای عجیب، غیرحرفه ای و متناقض برخی از مسئولان و معلمان شهرستان، باید نکته ای را یادآوری و آموزش کنیم. قبل از شروع مسابقه جلسه هماهنگی بین مدیران برگزار شد و تمامی موضوعات مرتبط با تصمیم گیری و تصمیم گیری مورد بحث و بررسی قرار گرفت. پیش از این جلسه نمایندگان تمامی نهادهای شرکت کننده در مسابقه حضور داشتند و به استثنای این مسابقه این بار ناظر نیز داوری را بر عهده داشت. آیا مصوبات این جلسه، آیین نامه داخلی و آیین نامه سازمان لیگ در این مسابقات اجرا شد؟

وی گفت: در تور کرونا در هر بازی 3 میزبان و 2 میهمان می توانند در سالن حضور یابند. پس از انجام واکسیناسیون و فروش کرونا، Stad Corona گفت که ورزشگاه ها با ظرفیت 2 درصد به روی تماشاگران باز است. توجه داشته باشید که 1% ورزشگاه یادگار امام 5000 نفر ظرفیت دارد بنابراین فقط باید 2000 و 2 بلیت بفروشد و به همین تعداد نیز در ورزشگاه حضور داشته باشد. آیا این کار به درستی انجام شد؟ آیا قانون، پیش نویس ورزشگاه کرونا، هماهنگی و تشکیلات لیگ فوتبال اجرا شده است؟

پیرو توضیح داد: البته این مشکل ما نیست. ما به عنوان ایرانی ترین تیمی که در سرتاسر ایران هستیم، مشتاق حضور پرتعداد تماشاگران در ورزشگاه هستیم. فوتبال برای تماشاگران زنده است اما بحث ما اجرای قانون نیست. ثانیا حالا که این گروه آمده چرا نمی توان آن را درست مدیریت کرد و لحظه به لحظه امنیت قبل از شروع مسابقات برقرار نمی شود؟ با این اوصاف بعد از اجرا نشدن قانون نظرم را می گویم و تقصیر را به گردن این و آن می اندازم.

پیرو گفت: حقیقت چیست که همین چند روز پیش در حساس ترین هفته لیگ نمی توانستیم در سیرجان تماشاگر باشیم اما برای این بازی تماشاگران از ظرفیت خارج شده اند؟ این سازمان ها باید توضیح داده شوند. سازمانی که مسئولیت تامین لیگ را بر عهده دارد برای همه تیم ها شرایط مساوی و مساوی دارد. پاسخ دهنده این مسئولیت را پذیرفته است.

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما