دستور فیلمی ریسی از تیم ملی فوتلرئیس جمهور با تاکید بر اجرای عدالت در همه ابعاد حکومت داری اظهار داشت.

سیدابراهیم رئیسی امروز با تبریک عید سعید فطر، مهمترین توصیه حضرت علی بن ابیطالب (ع) را به مسئولان نظام دانست و تاکید کرد که اجرای عدالت از مهمترین آرمان های انقلاب اسلامی است. و امام رحل (ره).تکاتات همیشکی مقاوم وازماز دربی بوده است. جهت گیری حکومت قرن نوزدهم از ابتدای تأسیس بر این اساس بود، به طوری که نظام اداری کشور بیش از گذشته به دربار رانده شد.

رئیس جمهور اجرای عدالت در جامعه را دشوار دانست و با تأکید بر آموزه های گرانقدر حضرت علی (علیه السلام) در این زمینه، گفت: عادل بودن در عمل مهم است و تحقق این امر جز در امر ممکن نیست. سایه تلاش و مبارزه.»

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به گزارش رئیس کل بانک مرکزی در خصوص اقدامات انجام شده برای کاهش پایه پولی و کنترل نقدینگی در خرداد ماه، از این اقدامات قدردانی و بر لزوم تبیین این موضوع تاکید کرد. نقدینگی عامل کنترل تورم است، اما در کنار آن باید توجه داشت که سیاست های اساسی دولت در حوزه حمایت از تولید نیز باید با قوت ادامه یابد.

رئیس جمهور با اشاره به در پیش بودن رقابت های جام جهانی قطر، توجه ویژه به مشکلات و مطالبات ملی پوشان را ضروری دانست و وزارت ورزش را موظف کرد تمام تلاش خود را برای آمادگی و حضور موفق ملی پوشان به کار گیرد. تیم در این رویداد مهم است.

رئیس‌جمهور با تاکید بر تامین نیازهای تیم ملی، به وزارت ورزش و جوانان دستور داد تا مقدمات تیم ملی را به گونه‌ای پیگیری کند که بازیکنان بدون هیچ مشکلی در عرصه بین‌المللی به میدان بروند. نگرانی.

رئیس جمهور با تبریک به دانش آموزان موفق ایرانی در المپیاد جهانی گفت: سیاست دولت حمایت از ارتقای سطح دانش در همه مدارس و دانش آموزان ایرانی به ویژه مدارس دولتی است.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به سالروز تأسیس شورای نگهبان، تشکیل شورایی را که برای حفظ و حراست از نظام «اسلام و جمهوری» جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده است، تبریک گفت.

رئیسی افزود: این شورا همواره در راستای پاسداری از ارزش های محوری انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی فعال بوده است.

رئیس جمهور در ادامه به موضوع «امنیت سواحل و ایمنی دریا برای حفظ جان گردشگران و مسافران» پرداخت و با بیان اینکه جان باختن حتی یک نفر در دریا غم انگیز است و باید نگرانی خانواده ها در این زمینه برطرف شود، این بحران است. سازمان مدیریت برنامه ریزی برای امنیت سواحل.

رئیس جمهور در ادامه بر لزوم استفاده از ظرفیت زنان فرهیخته و توانمند در پست های مدیریتی تاکید کرد و گفت: دولت مردمی همواره در عرصه مدیریت شایسته سالاری را دنبال می کند و بر این اساس زنان عزیز در این دولت نباید احساس کنند که بر سر راه هستند. تحت هیچ شرایطی حاشیه ای به توانمندی و کارایی خود نمی پردازند.

ریس جهان مشخص کرد: در بیگیری از هه

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel