در ذهن عبدالملک توهمات خطرناک بود

[ad_1]

در رفتن پس از گمانه زنی های مختلف سرانجام حجت عبدالمالکی وزیر کار شد. انتشار متن استعفای خود را رسما اعلام کرد. برهمین اساس سخنگوی وزارت کار همچنین از استعفای محمدهادی زاهدی وفا، دومین وزیر کار در وزارت کار و رفاه اجتماعی خبر داد.

به گزارش فرارو، حجت عبدالمالکی در نامه استعفای خود دلایل استعفای خود را برای افزایش هماهنگی در دولت بیان کرده است. اما به گفته سخنگوی دولت، محمدهادی زاهدی وفا که به عنوان سرپرست وزیر کار منصوب شده است، پیش از این تعامل با دولت ارتباط تنگاتنگی داشته است.

توهمات عجیب و خطرناکی در ذهن عبدالمالکی وجود دارد.سخنان عبدالملک خطرناک است
عباس عبدی تحلیلگر مسائل سیاسی به زودی با شما صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید وی با اشاره به اطلاعات پشت سر استعفای عبدالمالکی وزیر، تصریح کرد: این کار را نکردند، بلکه تا حدی مجبور شدند که جای خود را به وکالت های واهی بدهند و عبدالمالکی را به عنوان وزیر معرفی کنند.

وی افزود: سابقه دارد که اگر با یک میلیون تومان شغل ایجاد کنید یا چند صد میلیون دلار به بازار تزریق کنید تا 2000 تومان می توانید درآمد داشته باشید یا در اول یا دوم تجارت کنید. از نظر قدرت اقتصادی، توهماتی که در ذهن این شخص وجود داشت واقعاً عجیب و خطرناک بود.

این تحلیلگر با اشاره به مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: او اساساً مورد تمسخر و سوءتفاهم قرار گرفت، اما چون در جایگاه منتقد غیرمسئول این حرف ها زده شد، به همین دلیل وزیر شد و آسیبی به او وارد نشد. این کار را نکن

عبدی گفت: برای عبدالملک کافی است سند را بفهمد و یک روز بعد از جلسه در کرسی وزارت، سرپرست وزارتخانه بدون هیچ توجیهی تغییر شغل داد، اما اجبار او را طولانی نکرد. برای حذف مسئول جدید، چرا؟ این مسائل مسکوت مانده است، در حالی که به نظر من، موضوع عبدالمالکی فراتر، وزارت امور خارجه، یکی از مسائل است.

عباس عبدی اظهار داشت: هیچ سندی از سوی وزیر در این زمینه وجود نداشت و این ماده که به عنوان سند مطرح می شود، ادعای متناقضی است که هزینه آن برای مردم بسیار زیاد است. نتیجه را در شاخص های اشتغال می بینیم. اقدام عبدالمالکی گام مثبتی است و باید مورد حمایت قرار گیرد، اما نمی دانیم چه کسی به عنوان جانشین انتخاب می شود، چه مدیرانی هستند و اینها خود مسائل است که آیا وزیر کشور بعدی کپی اصل باشد. عبدالمالکی یا اینکه او متفاوت است، آنها فکر می کنند که در هر صورت بهتر است از خود دفاع کنند.

عبدی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا معاون اول نیز در رأس امور اقتصادی باقی می ماند، گفت: تا جایی که ممکن است افراد بگویند عدم توجه به وضعیت غیرشفاف امور. فارغ التحصیل چه مدیر اقتصادی آگاه باشد و چه فرد دیگری، پاسخگویی متمرکز دارد و تیمی دارد که به صورت مشترک امور را اداره می کند، با توجه به اینکه شرایط کشور خطرناک است، مجاز نیست، بدتر می شود.

توهمات عجیب و خطرناکی در ذهن عبدالمالکی وجود دارد.عبدالمالکی برنامه مشخصی برای اداره این وزارتخانه نداشت
وحید شقاقی کارشناس شهری در مسائل اقتصادی است به زودی با شما صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید وی با اشاره به استعفای وزیر کار گفت: در شرایطی که شرایط اقتصادی عادی است، اشتباه انتخاب فرد نامناسب برای پست های اقتصادی بسیار کم است و در نهایت به دلیل اعمال تحریم ها در شرایط جنگ اقتصادی است. این هزینه ها در صورت تصمیمات اشتباه باید بر عهده مردم باشد و این هزینه ها باید بر عهده مردم باشد.

وی افزود: دولت سیزدهم در حالی که وضعیت اقتصادی کشور بسیار بد بود و تحریم ها نیز ادامه داشت باید اجرا شود، اما متاسفانه وزیر کار چنین تخصص هایی نداشت و از همان ابتدا پیش بینی می شد که این کار را انجام دهد. توسط نمایندگان احضار شود و یا اینکه مجبور به استعفا شود.

شقاقی گفت: عبدالمالکی برنامه مشخصی برای اداره این وزارتخانه نداشت و بخشی از مجلس نمایندگان و نیز نهادهای تصمیم گیری در کشور در طرح این موضوع دخیل بودند و دنبل تا حدی یک جمله ای که در گذشته بیان کرده بود که غیرواقعی بود و مورد استقبال شوخی ها قرار نگرفت.

این کارشناس اقتصادی همچنین با اشاره به تصمیمات عبدالمالکی که منجر به تشدید اوضاع اقتصادی کشور شد، تصریح کرد: همین موضوع در مورد دولت نیز با اضطرار صدق می کند، زیرا تصمیماتی که بدون آینده نگری و رایزنی گرفته می شود برای کشور زیاد است.

وی ادامه داد: تصمیم شورای عالی کار برای افزایش حداقل 3 درصدی حداقل دستمزد کارگران نیز منجر به افزایش تورم و افزایش درآمدها شده است.

شقاقی همچنین با اشاره به ادامه اصلاحات اقتصادی هیئت دولت، خاطرنشان کرد: وزیر اقتصاد با اعتقاد به اینکه وزرای دادگستری، کشاورزی، ارتباطات و کشور اعتماد به نفس خوبی از خود نشان نمی دهند، احتمال تغییر در آنها وجود دارد. بازیگری است.» او خوب بود و تاکنون توانسته نمره قابل قبولی کسب کند.

[ad_2]

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما