در اینجا 4 روش سرور مجازی که همه به آن اعتقاد دارند فهرست شده است. کدام یک را می خواهید؟

همچنین یک دکمه سبز بزرگ Call Back برای برگرداندن تماس فرد (با فرض اینکه تماس گیرنده شناسه تماس گیرنده مسدود نشده باشد) و یک دکمه بزرگ قرمز حذف وجود دارد. در واقع، چسبندگی گروه تماس فعلی شما تنها نمونه‌ای از اثری است که در سرتاسر رابط آیفون خواهید یافت: وقتی به کاری که قبلاً استفاده می‌کردید برمی‌گردید، همه چیز به طور کلی همان‌طوری است که آن را ترک کرده‌اید. خوشبختانه، آیفون به خاطر می‌آورد که اخیراً به کدام گروه مخاطب نگاه می‌کردید. استفاده از Mail در iPhone نمی‌تواند خیلی ساده‌تر باشد: برای ایجاد یک پیام جدید، روی نماد پیام جدید ضربه بزنید و سپس یک گیرنده را از لیست مخاطبین خود انتخاب کنید (یا خودتان آدرسی را وارد کنید). من فرض می‌کنم با کمی تمرین، تایپ با دو انگشت حتی سریع‌تر می‌شود، اما با انگشت اشاره‌ام توانستم سریع‌تر از همیشه تایپ کنم روی یک دستگاه کوچک، چه صفحه‌کلید فیزیکی یا نه. اگر اشاره کردن یک عمل طبیعی است، تایپ کردن روی یک صفحه کلید (به خصوص صفحه کلید کوچک) نقطه مقابل آن است، اما این یک ضرورت عصر مدرن ما است.

گره‌های خوشه‌ای Hyper-V همچنین قرار است حداقل یک NIC دیگر برای استفاده برای مهاجرت زنده داشته باشند. حذف صفحه کلید فیزیکی احتمالاً در ابتدا بحث برانگیزترین ویژگی آیفون باشد. این یک اقدام امنیتی خوب است، اما زمانی که در حال تایپ کردن روی کلیدهای مجازی کوچک آیفون هستید و به احتمال زیاد هیچ نوع رشته کاراکتری را تایپ نمی کنید، آیفون در تصحیح خودکار خوب است – حداقل در صورتی که امنیت مناسبی داشته باشید. رمز عبور – بسیار دشوار است که رمز عبور خود را با دقت وارد کنید و مطمئن شوید که آن را به درستی انجام داده اید. یکی از ناهماهنگی‌ها وجود صفحه‌کلید افقی زمانی است که آیفون در جهت افقی قرار دارد: این صفحه‌کلید در سافاری نشان داده می‌شود، اما اگر بتوانید برنامه‌های کاربردی دیگر مانند Mail را بچرخانید تا از مزایای صفحه‌کلید بزرگ‌تر استفاده کنید، خوب است. نیازی به حضور همزمان دو طرف ندارد. در عرض چند ساعت با آیفون، انگشت من روی صفحه کلید پرواز می کرد و مطمئن هستم که نوک انگشتم در بیشتر مواقع تقریباً به حرف صحیح نزدیک می شد.

با این حال، عادت کردن به آن نیاز به کمی دارد. هرچه دیسک بزرگتر باشد، مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید. روی هر پیامی ضربه بزنید و آن پیام بدون توجه به موقعیت آن در صف پیام پخش خواهد شد. برای افزودن یک مخاطب به عنوان مورد علاقه، باید روی نام موجود در لیست مخاطبین ضربه بزنید، سپس به پایین رکورد مخاطب بروید و روی Add to Favorites ضربه بزنید، سپس اگر آنها بیش از یک شماره دارند، شماره مورد نظر خود را انتخاب کنید. می خواهم به عنوان مورد علاقه اضافه کنم. رابط Mail یک لیست سلسله مراتبی ساده است که به شما امکان می دهد به حساب های مختلف ضربه بزنید (اگر بیش از یک حساب دارید، همانطور که من دارم). یکی دیگر از ویژگی های کم اهمیت تر، امکان اختصاص امضا برای هر یک از حساب های ایمیل شما است. اگر آن حساب‌ها تنها حساب‌هایی هستند که می‌خواهید، آماده هستید. برنامه تلفن آیفون یک رابط پنج زبانه است که به شما امکان می‌دهد به سرعت به یک صفحه کلید عددی برای شماره‌گیری قدیمی دسترسی پیدا کنید (مخصوصاً اگر در درخت تلفن گیر افتاده باشید)، مخاطبین خود را ببینید و لیستی از تماس‌های اخیر را دریافت کنید..

سپس مشتریان می توانند از خدمات ارائه دهنده برای ردیابی هزینه ها، نظارت بر عملکرد، تعادل ترافیک شبکه، عیب یابی مشکلات برنامه ها و مدیریت بازیابی فاجعه استفاده کنند. ما سرورهای خودمان را اجرا می کنیم و برای هر گونه خرابی به دلیل خرابی سخت افزار یا نرم افزار و همچنین مشکلات شبکه خارج از کنترل ما، مبلغی را به حساب شما باز می گردانیم. مکینتاش اصلی با ارائه یک کنترل فیزیکی برای حرکت مکان نما در یک رابط کامپیوتری، دنیا را تغییر داد. لطفاً توجه داشته باشید که همه کنترل پنل‌ها با همه سیستم‌عامل‌ها سازگار نیستند، برخی از ترکیب‌ها از این نظر مستثنی هستند. NCR Corporation با AT&T Corporation پیش ساز 802.11 را که برای استفاده در سیستم های صندوق دار در نظر گرفته شده بود، تحت نام WaveLAN اختراع کرد. ابتدا فکر می کردم رمز عبور خود را اشتباه وارد کرده ام (از این رو بازدیدهای مکرر از صفحه ورود رمز عبور) اما معلوم شد که سرور ایمیل من به پیام های ایمیل خروجی در همان مکان گوش نمی دهد (درگاه SMTP، برای ایمیل شما به‌طور پیش‌فرض آیفون می‌خواست از آن استفاده کند. علاوه بر این، آیفون ایمیل‌ها را فیلتر نمی‌کند، و همچنین فاقد هرزنامه داخلی است.

اخیراً تأثیر تأثیرگذاران رسانه‌های اجتماعی، پخش‌کننده‌های بازی‌های ویدیویی که ویدیوهای آنلاین ایجاد می‌کنند یا از طریق سرویس‌هایی مانند Twitch بازی می‌کنند، نیز به منبع مهمی برای پوشش اخبار بازی‌های ویدیویی از دیدگاه مصرف‌کننده تبدیل شده‌اند. برای اطلاعات بیشتر، ماشین‌های مجازی دبیان در Hyper-V را ببینید. هنگامی که در یک صندوق پستی قرار گرفتید، می‌توانید فهرستی از پیام‌ها را مشاهده کنید که با نام شخصی که آن را ارسال کرده، موضوع پیام، و در صورت تمایل، چند خط اول پیام را تکمیل کنید. هنگامی که از آیفون استفاده می کنید و به نقطه ای می رسید که باید متن را وارد کنید، یک صفحه کلید به طور خودکار از پایین صفحه به بالا می لغزد. استفاده از آیفون یک تجربه لمسی است – همه چیز در مورد لمس انگشتان خود (یا اگر جرات دارید، انگشت شست خود) را به آن صفحه نمایش دهید. این بدان معناست که اگر به یک برنامه فیلترینگ سمت کلاینت مانند SpamSieve نرم افزار C-Command متکی هستید، از میزان هرزنامه ای که در آیفون خود خواهید دید شگفت زده خواهید شد. یکی از موارد عجیب متن آیفون این است که دستگاه مفهومی از انتخاب متن ندارد، چه رسد به کپی، برش یا چسباندن.

اگر قبلاً هرگز از دستگاه تلفن همراه برای ایمیل استفاده نکرده‌اید، همچنین متوجه خواهید شد که ممکن است لازم باشد برخی از تنظیمات ایمیل خود را تغییر دهید (یا سرورها را تغییر دهید) تا بهترین تجربه ایمیل را در آیفون داشته باشید. بنابراین اپل سعی کرده است تا تنظیم ایمیل در آیفون را آسان کند و تا حد زیادی موفق بوده است، البته با چند اخطار. این مکانیسم به‌روزرسانی جایگزین ابزار به‌روزرسانی نرم‌افزار اپل شد. برنامه کاربردی userland که برای پیکربندی LVS استفاده می شود ipvsadm نامیده می شود که برای اجرا به امتیازات superuser نیاز دارد. منشور همچنین باید 12 میلیون دلار به صندوق "برای پروژه‌های گسترش پهنای باند در مکان‌هایی که توسط وزارت و دفتر برنامه پهنای باند انتخاب می‌شوند" کمک کند، که نیمی از این بودجه باید از طریق یک فرآیند مناقصه رقابتی به منشور یا یک رقیب ارائه شود. یک سیستم حفاظت از کپی معروف به Windows Product Activation با Windows XP و همتای سرور آن، Windows Server 2003 معرفی شد. همه مجوزهای ویندوز باید به یک شناسه منحصر به فرد تولید شده با استفاده از اطلاعات از سخت افزار کامپیوتر، که از طریق اینترنت یا خط تلفنی ارسال می شود، مرتبط باشند.. اکثر نرم افزارهای ایمیل 8 بیتی تمیز هستند، اما باید فرض کنیم که با سرورهای 7 بیتی و ایمیل خوان ها ارتباط برقرار می کنند.

Phone Mail چند ویژگی خاص دیگر دارد که امیدوارم در آینده به آنها رسیدگی شود. به راحتی می توان در هیاهوی نمایشگرهای لمسی و مرورگرهای وب گم شد و فراموش کرد که آیفون، همانطور که از نامش می گوید، یک گوشی است. اما آیفون این کار را بهتر انجام می دهد – به جای فشار دادن به اطراف ماوس به منظور بالا بردن یک فلش یا دست بی جسم روی صفحه کامپیوتر، این انگشت شماست که تمام حرکت را انجام می دهد. استیو جابز در بسیاری از حضورهای عمومی، تجربه وبگردی در آیفون را به عنوان تجربه ای که "اینترنت واقعی" را برای شما به ارمغان می آورد، تبلیغ کرده است – به عبارت دیگر، تجربه مشاهده وب از طریق یک مرورگر رایانه کامل، نه بیهوده. صفحات ساده شده برای تلفن های همراه (یا بدتر از آن، صفحات وب پیچیده که یک مرورگر ضعیف تلفن همراه نمی تواند به فروش سرور مجازی درستی ارائه کند). هنگامی که یک عکس، صفحه وب یا پیام ایمیل را در آیفون لمس می‌کنید و با انگشت خود می‌لغزید، همراه با لمس شما حرکت می‌کند، گویی یک شی واقعی و فیزیکی را حرکت می‌دهید. در سال 2004، زنان در وب (WoW)، آمستردام، شروع به ارائه مشاوره آنلاین، عمدتاً به افرادی که در مناطقی زندگی می‌کنند که سقط جنین از نظر قانونی محدود شده بود، کرد و به آنها اطلاع داد که چگونه از داروهای سقط جنین پزشکی ایمن برای پایان دادن به بارداری استفاده کنند.

زمانی که صحبت از استفاده از صفحه کلید آیفون به میان می آید، کمی منحنی یادگیری وجود دارد، به خصوص برای افرادی که از استفاده از صفحه کلید فیزیکی در Blackberry، Treo یا سایر تلفن های هوشمند راحت هستند. به نظر می رسد طراحان آیفون موافق هستند که تایپ کردن بهترین راه برای وارد کردن داده ها در یک دستگاه کوچک است، اما آنها صفحه کلید فیزیکی را کنار گذاشته و فضای صفحه نمایش لمسی بیشتری را جایگزین آن کرده اند. متن روی صفحه واضح به نظر می رسد، بیشتر شبیه متن چاپ شده در یک کتاب یا مجله است تا اینکه با پیکسل های روی صفحه کشیده شود. هنگامی که در حال مکالمه هستید، ضربه زدن روی صفحه نمایش شش فرمان را نمایش می دهد: بی صدا، صفحه کلید، بلندگو، نگه داشتن، مخاطبین و افزودن تماس. به‌طور پیش‌فرض، هر پاسخی که ارسال می‌کنید، کل پیامی را که به آن پاسخ می‌دهید، نقل می‌کند و پاسخ شما در بالای صفحه است. شما می توانید یک امضا داشته باشید (به طور پیش فرض "Sent from my iPhone" است)، اما این امضا بدون در نظر گرفتن حساب برای هر پیامی که ارسال می کنید اعمال می شود.

و از آنجایی که هیچ راهی برای انتخاب انبوه متن و حذف آن وجود ندارد، واقعاً راهی برای دور زدن سبک پاسخ پیش‌فرض وجود ندارد. جدای از فایل‌هایی که در دستم بود، به من نیز گفته شد که فایل‌های پیکربندی ماشین‌های مجازی به همین روش به راحتی در دسترس هستند. هیچ مکان نما در آیفون وجود ندارد زیرا انگشت شما نشانگر شما است – که علیرغم آنچه مادرتان ممکن است به شما گفته باشد، فقط همان چیزی است که انگشتان برای انجام آن طراحی شده اند. کوالسکی به پلیس گفت که شش سال قبل بیت کوین را به قیمت 500000 دلار خریداری کرده بود و آنها بخش قابل توجهی از دارایی های او بودند. یکی از منحصربه‌فردترین ویژگی‌های آیفون مربوط به تلفن، Visual Voicemail است که پیام‌ها را با نشان دادن نام تماس‌گیرنده و زمان تماس به شما نمایش می‌دهد. پیام هایی که هنوز به آنها گوش نداده اید با یک نقطه آبی مشخص شده اند. این یک رویکرد جدید برای پست صوتی است، و یک تغییر خوشایند نسبت به سیستم‌های پست صوتی مبتنی بر منوی نامرتب که اکثر کاربران تلفن همراه با آن آشنا هستند. تا سال 2010، 22 درصد از جمعیت جهان با 1 میلیارد جستجوی گوگل در هر روز، 300 میلیون کاربر اینترنت در حال مطالعه وبلاگ ها و 2 میلیارد ویدیو که روزانه در یوتیوب مشاهده می شد، به رایانه دسترسی داشتند.

تا حدی، این پشتیبانی از ادعایی است که در بررسی Roedl، S. Bardzell و J. Bardzell (2015) مشاهده شده است، مبنی بر اینکه طراحی برای سازندگان به جای کاربران می تواند به توانمندسازی و دموکراسی سازی کمک کند. بخش اجرایی که به عنوان Directory System Agent شناخته می شود، مجموعه ای از سرویس ها و فرآیندهای ویندوز است که در ویندوز 2000 و بالاتر اجرا می شود. به همین ترتیب، در حالی که پیشینیان مهندسی ما مجبور بودند خودشان حافظه برنامه را مدیریت کنند، نسل من با جمع آوری زباله بزرگ شد. خوشه مجموعه ای از کامپیوترهای مستقل است که به عنوان یک کامپیوتر واحد عمل می کنند. عکس‌ها و ویدیوهای دیجیتال بسیار زیبا به نظر می‌رسند، و حتی آیکون‌های رنگارنگ روی صفحه اصلی آیفون به قدری روشن و واضح هستند که گاهی به سختی می‌توان باور کرد که به صفحه کامپیوتر نگاه می‌کنید و نه چیزی فیزیکی، مانند برچسب. هنگامی که یک تماس در حال انجام است، صفحه نمایش بزرگ آیفون به اپل فضایی می دهد تا مشخص کند که چه گزینه هایی در هنگام استفاده از تلفن وجود دارد، از جمله قرار دادن افراد در حالت انتظار و ایجاد تماس های کنفرانسی.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما