درخواست تست تغییر پس از جام جهانی – ورزش سه


کد خبر: 1832574 |
17 تیر 1401 ساعت 12:40 |
11.6 هزار بازدید |

45
دیدگاه

مهاجم تیم ملی: به ما اعتماد کنید

سردار آزمون مهاجم تیم ملی در صفحه شخصی اسکاچ از انتشار این یادداشت حمایت کرد و درخواست حفاظت از او تا پایان جام جهانی موکول شد.

بر اساس این گزارش، «ورزش سه» همچنین به حمایت سردار آزمون با تیم فوتبال از برنامه اسکاچ اشاره کرد و حتی حمایت سرمربی تیم ملی فوتبال را زیر سوال برد. این بار به بهانه برگزاری جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال در وزارت ورزش و جوانان! و شایعاتی در یادداشت شخصی اسکاچ در حمایت از اسکاچ منتشر شده است.

وی نوشت: ما اعضای تیم ملی جمهوری اسلامی ایران از حمایت و حمایت دولت ایران تشکر می کنیم. اعلام می کنیم در شرایط فعلی تک تک اعضای تیم ملی متحد هستند و به دنبال کادر فنی در سراسر دنیا هستیم تا مردم ایران را در جام جهانی قطر خوشحال کنیم. و در این حساس و کوتاه مدت تا جام جهانی به ما اعتماد کنید و از تیم ملی مان حمایت کنید.

در زیر خلاصه ای از این مقاله آمده است: ما از شما بازیکنان می خواهیم که چیزی را تغییر ندهید، همه چیز را بعد از جام جهانی قرار دهید.

در جلسات فنی کمیته گفته می شود و برخی از انتقادات حاکی از آن است که تیم ملی با اسکاچ نیست، اما با حمایت سردار آزمون و سایر بازیکنان سرمربی تیم ملی، مشخص است که بازیکنان تیم ملی تیم ملی روابط خوبی با سرمربی دارد، آنها یک تیم ملی دارند و اینها تنها بهانه شکستن اسکاچ است. مهمترین مسئله در بحث اسکاچ فعلی این است که همه بازیکنان تیم ملی از جمله کاپیتان تیم نسبت به آماده سازی تیم ملی در خرداد ماه انتقاد داشتند و بازی های دوستانه تیم ملی در پنج بعدی مشخص نیست.تیم اروگوئه هم نهایی نیست.

باید منتظر ماند و دید که آیا این اپلیکیشن ها تحلیل خواهند شد یا خیر. احتمالا تا ساعاتی دیگر این متن ها دوباره روی جلد ملی منتشر می شود. البته علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی هم در حمایت از اسکاچ از سردار آزمون جلو افتادند.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial