خط قرمز اسکوچیچ روی دو ستاره تیم ملی است؟شنیده ها حاکی از آن است که 2 کاپیتان تیم ملی برای جام جهانی صف آرایی می کنند.

تیم ملی چند ماه پس از شروع جام جهانی در بدترین شرایط خود قرار دارد. تدارکات از یک سو بسیار بد است و جنجال های اخیر از سوی دیگر باعث شده تا امید به موفقیت این تیم ملی در قطر کمتر شود.

پس از اختلاف علنی بازیکنان تیم ملی و اخبار مربوط به ماجراهای جنجالی، کمیته فنی فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت تا دراگان اسکوچیچ را از هدایت تیم ملی برکنار کند.

اتفاقا ابهامات زیادی به وجود آمد و گزینه های مختلفی هم برای جانشینی اسکوچیچ مطرح شد. اسکوچیچ که در کرواسی حضور داشت بلافاصله با تماس مدیران فدراسیون برای دیدار با اعضای فدراسیون فوتبال راهی تهران شد.

پس از صحبت های اسکوچیچ در این جلسه، اعضای هیات رئیسه فدراسیون به نوعی قانع به ماندن شدند و چند روز مانده به جلسه به صورت رسمی این موضوع را با اعضای کمیته فنی اعلام کردند. اسکوچیچ که به وضوح دو گروه از شاگردانش را در تیم ملی دیده است، می خواهد چند حریف را با تجربه اش از تیم ملی حذف کند و قصد ندارد آنها را به دیدارهای بعدی دعوت کند.

شاید خیلی ها باور کنند که با توجه به گفتگوی قوی طارمی با اسکوچیچ و همکاری جهانبخش با طارمی در دیدار با مسئولان دولتی، این دو ستاره تیم ملی بزرگترین رقیب ایران در جام جهانی هستند. موضوعی که در این لحظه سالم نیست و اژدهاها حداقل در این مرحله حساس نیستند.

با این حال آنچه از منابع موثق شنیده ایم این است که احسان حاج صفی و کریم انصاری فرد کاپیتان های تیم ملی اول و دوم هستند که احتمالا روی نام اسکوچیچ قلم قرمز خواهند کشید.

همانطور که شنیدیم تصمیم اسکوچیچ برای کنار گذاشتن این دو بازیکن هیچ ربطی به داستان های جنجالی ندارد و اژدها پس از حمله قطر و حتی قبل از سقوط تصمیم گرفته بودند این دو بازیکن را از جام جهانی کنار بگذارند. انصاریفرد که در اردوی قطر هم دوت به هاج سافی ویک از پیگرد دوات شد به این اردو بود. اگرچه خود اسکوچیچ جایگاه قدرتمندی در تیم ملی ندارد و ممکن است شرایط فعلی پس از انتخابات فدراسیون فوتبال تغییر کند، اما آخرین تصمیمی که او تا امروز گرفته است، امضای قرارداد با کاپیتان تیم های ملی اول و دوم از جهان است. جام.

منبع: خبروزشی

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial