خزعلی: هیچ شکایتی در مورد آزار جنسی بازیگران زن دریافت نکرده ایم



معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به دعوت از فیلمساز زن برای اعتراض به خشونت علیه زنان گفت: بیا داخل، نگاه کن و لذت ببر! برخی از سینماگران زن به خشونت در این مدت اعتراض کردند و برخی دیگر به دلیل تهدید ظاهراً در جلسه حاضر نشدند.

به گزارش ایسنا، انسیا خزعلی در برنامه رادیویی با موضوع “مرواری بر متن و حاشیه حرکت من نیز در سینمای ایران” با اشاره به دعوت به حمایت از امور زنان و خانواده فیلمسازان معترض به خشونت در دوران در خود این طرح آمده بود: ما وظیفه داریم به هر صدایی که در این زمینه بلند می شود پاسخ دهیم و از زنان در برابر ناامنی حمایت کنیم. در این راستا اطلاعیه های عمومی و ویژه ای را اعلام کرده ایم. ما از همه کسانی که در این روند مشارکت داشته اند دعوت کرده ایم تا در جلسه شرکت کنند و به صحبت های آنها گوش دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه تعدادی از بانوان سینماگر معترض به خشونت در این مدت برای حمایت از امور زنان و خانواده در جلسه حضور داشتند و برخی دیگر از اقشار نیز حضور نداشتند، وی نیز در این جلسه غایب بود. شاید کسانی که این زنان را تهدید می کردند اهداف دیگری جز امنیت داشتند. کسانی که برای برخی از این زنان سینماگر اهداف سیاسی در نظر می گیرند، شاید خواهان حل مشکل نباشند، اما خواهان تحقق اهداف دیگری هستند. برخی با این ادویه ها و گل های آبکی ماهی صید می کنند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده رئیس جمهور نیز به تشریح مطالبات اهالی سینمای زن حاضر در جلسه پرداخت. گله ها اینطوری شدند. البته شکایتی مبنی بر آزار جنسی به ما نرسیده است و اگر شکایتی داشته باشیم به عنوان سابقه به دادگاه خواهیم رفت.

خزعلی در دیگر سخنان خود امنیت زنان در محیط های مختلف را به طور کلی از محیط خانوادگی، اجتماعی، تحصیلی و شغلی از جمله موارد مهم در حمایت از امور زنان و ریاست ریاست جمهوری برشمرد و برشمرد. افزود: ما یک گروه مبارزه با فساد داریم که هم در سطح کشور و هم در سطح بین المللی با کشورهای مختلف، در حوزه امنیت زنان و مبارزه با فساد به معنای عام اخلاقی و مالی و… فعال است. همچنین ما از فساد زنان یعنی فساد اخلاقی و آزار جنسی آگاه هستیم. حتی یکی از این مصائب غیرقابل تحمل است و باید ریشه در قوانین و قانون اساسی و رویه ها داشته باشد.

به گفته وی، رئیس جمهور برای کارکرد صلح و کمال و حمایت از زنان، از جمله برنامه های مهم برای امور زنان و خانواده رئیس جمهور، پناهگاه امنی فراهم کرده است.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده رئیس جمهور در پایان با بیان اینکه شاید کشور ما یکی از امن ترین مکان ها برای بانوان باشد، تاکید کرد: امیدواریم با همکاری بانوان محیط زیست بهتر از گذشته شود و شاهد پرباری باشیم. امنیت.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم