خدای نکرده حمایت خاصی از ما نمی بینم – تمرین سه


کد خبر: 1825526 |
31 اردیبهشت 1401 ساعت 21:15 |
4,179 بازدید |

0
دیدگاہ

اعتماد به لیگ جوانان بسیار پایین است

با این حال تیم ملی امیدوار است که تیم های پایه همیشه فقیر باشند.

به گزارش “ورزش سه”، محمد خدا بندلو یکی از معدود بازیکنان باتجربه تیم ملی امیدوار است بتواند برای تیم خونه به خونه خود به صدر جدول برسد. امیدهای تیم ملی برای آماده سازی عراق برای مسابقات قهرمانی آسیا در 23 سالگی گفت: ما مدت زیادی منتظر خریدهای بین المللی بودیم. چه خوب است که عراق را در این وضعیت با نیروهای اندکی که در اختیار داریم ببینیم. تمام تمرکز ما این است که به گروه سختی که در ازبکستان داریم پشت کنیم.

او گفت: نمی‌دانم در این مورد صحبت کنم یا نه، اما در بادو فقط رئیس کمیته جوانان فدراسیون را دیدیم و اگر اشتباه نکنم هیچ کس دیگری نیست. انتظار – به تخمین ما، بارها – یک کابوس بوده است. در این چند سالی که هستم حمایت خاصی از ما ندیدم. با توجه به اینکه آقای مجیدی با مشکلاتی روبه‌رو است، به این نتیجه می‌رسد که شایسته احترام است. ما یک تیم ملی هستیم و برای مردم بازی می کنیم. امیدوارم بتوانیم نشان دهیم که آنقدر خوب هستیم که مردم را راضی کنیم.

هافبک گفت در چند فصل اخیر برای برتری تیم میزبان در لیگ به خصوص در نظارت مهدوی، مهدوی تسلیم نشد. تجربه بهتر و شرایط بدنی از نظر آمادگی بهتر است. فکر می کنم فقط من و یکی دو نفر با بچه ها بازی می کنیم. من در دوره های قبل بازی نکردم، بقیه را بازی کردند و با این استدلال که در تیم ملی هم همینطور هستند که در لیگ بازی کردند. اعتماد به لیگ جوانان کم شده است. فکر می کنم خیلی سخت کار می کنیم چون بچه ها اصلا بازی نمی کنند و آمادگی بدنی ندارند. امیدوارم بتوانیم خود را برای این بازی دوستانه آماده کنیم. هیچ بهانه ای وجود ندارد. هر تصادفی که می افتد باید انجام شود و تحویل داده شود.

خدابندلو در پاسخ به این سوال که چقدر احتمال دارد تیم ملی آسیا قهرمان امید شود؟ قطر ارتش خارجی دارد، ازبکستان میزبان مسابقات است. ترکمنستان که اسمش نیست واقعا تیم خوبیه. تیمی، اگر می خواهی قهرمان شوی، باید ارتش خوبی داشته باشی. اما من هم فکر می کنم در هر صورت قبول دارم که برای ما اینطور نیست.

وی بر ضرورت تمرکز بر عراق تاکید کرد و گفت که اکنون با توجه به بحران عراق، اهمیت آن بیشتر شده است. تیم عراق از کیفیت خوبی برخوردار است و جای پای محکمی در فوتبال دارد. قطعا می تواند به من کمک کند. ما نمی توانیم بهانه بیاوریم زیرا اگر تصادفی باشد، الان نباید این اتفاق بیفتد!


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم