خبر بد برای دوستداران کریپتو! فروش NFT 92% کاهش یافت، صاحبان آثار هنری ضرر می کنند

[ad_1]

دهلی نو: داده‌های وب‌سایت محبوب NonFungible نشان می‌دهد که در شرایطی که می‌تواند روحیه دوستداران رمزارز را کاهش دهد، فروش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) از سپتامبر سال گذشته تا کنون 92 درصد کاهش یافته است.

وال استریت ژورنال با استناد به داده ها گزارش می دهد که فروش NFT در این هفته به طور میانگین روزانه به حدود 19000 دستگاه کاهش یافته است که 92 درصد کاهش نسبت به اوج حدود 225000 در ماه سپتامبر نشان می دهد.

بر اساس این گزارش، تعداد کیف پول‌های فعال در بازار NFT در هفته گذشته از 119 هزار کیف پول در ماه نوامبر، 88 درصد کاهش یافت و به حدود 14000 عدد رسید.

شور و شوق باورنکردنی برای NFTها منجر به رشد فوق العاده صنعت در سال 2021 شد.

کلمه NFT توسط فرهنگ لغت کالینز به عنوان کلمه سال 2021 انتخاب شد. فرهنگ لغت کالینز NFT را به عنوان “شناسه دیجیتال منحصر به فرد که مالکیت یک دارایی دیجیتال را ثبت می کند” توصیف کرده است.

با این حال، با معامله نزدیک به 8 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2022، نمی توان بازار را واقعاً فروپاشی دانست.

بر اساس گزارش NonFungible، “ما شاهد نوعی تثبیت بیشتر، مطابق با سه ماهه آخر سال 2021 هستیم. برعکس، حجم فروش نزدیک به 50 درصد کاهش یافت، با کاهش بسیار قابل توجهی در حجم خریداران و فروشندگان.” . .

بسیاری از صاحبان NFT اکنون سرمایه گذاری های خود را به میزان قابل توجهی کمتر از زمانی که آن آثار هنری را خریداری کرده اند، می دانند.

سینا استاوی، کارآفرین رمزارز، 2.9 میلیون برای NFT اولین توییت جک دورسی، مدیرعامل وقت توییتر، پرداخت کرد.

ماه گذشته، او قصد داشت آن را بفروشد و در کمال وحشت، یک پیشنهاد برتر فقط 6800 دلار دریافت کرد.

Estavi NFT را برای فروش مجدد در بازار NFT OpenSea قرار داده بود و 48 میلیون دلار درخواست کرده بود.

بازار NFT در حال حاضر بخش هایی مانند کلکسیون، ورزش، سرگرمی و هنر را نشان می دهد.

بازار جهانی NFT تحت سلطه بازیکنانی مانند بایننس، داپر لبز، آزمایشگاه بنیاد، گالا گیمز، آزمایشگاه Onchain، OpenSea، آزمایشگاه تتا، Yellowheart و آزمایشگاه یوگا و سایرین است.

بازار NFT هند در حال حاضر دارای بازیکنانی مانند WazirX NFT marketplace، Jupiter Meta، Rario و BeyondLife.club و غیره است.

بازیکنان کریکت مانند Virender Sehwag، Sunil Gavaskar، Zaheer Khan، Rishabh Pant و افراد مشهور بالیوود مانند Amitabh Bachchan، Selman Khan، Rajinikanth، Sunny Leone و Flora Saini به دنیای NFT ها پیوسته اند.[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما