خانه ای بسازید که بتوانید به راحتی روی آن بسازید


بخش هایی از ساخت و ساز را که به نظر شما بسیار تخصصی است، می توانید توسط خودتان در خانه با حداقل ابزار انجام دهید.

به گزارش ایرنا، قبل از اینکه دست و پای خود را گم کنید و به تعداد سازنده ها راضی باشید، چند لحظه صبور باشید و نفس عمیقی بکشید. بخش هایی از ساخت و ساز را که به نظر شما بسیار تخصصی است، می توانید توسط خودتان در خانه با حداقل ابزار انجام دهید.

. تولات فرنگی

توالت در واقع مجموعه ای بسیار ساده از مکانیسم هایی است که می توانید به تنهایی از آنها استفاده کنید. کافی است قسمت بالایی کاور را بپوشانید و ببینید مشکل از کدام یک از موارد زیر است. آنها را جابجا کن.

. که در

خانه ای بسازید که بتوانید به راحتی روی آن بسازید

ساخت و یا تعویض آنها می تواند انواع مشکلات را حل کند. بهتر است ابتدا متوجه شویم که مشکلات چیست و چگونه می توانیم با هزینه کمتر آنها را حل کنیم. به عنوان مثال، اگر چوبی توسط حشرات خورده شده یا در اثر رطوبت ایجاد شده است، بهتر است آن را تعویض کنید. اما اگر تعویض قفل، لولا یا چهار چوب سخت باشد، آنها را تعویض می کنیم. اگر لالایی بد باشد، بستن آن سخت خواهد بود. با روغن صنعتی کمتر می توانید این مشکل را حل کنید.

. چاهِ گرفته شده

خانه ای بسازید که بتوانید به راحتی روی آن بسازید

بیشتر چای ها با چربی یا چربی از ظروف غذا درست می شوند. می توانید از قوری استفاده کنید و بعد از 1 ساعت چند لیتر آب جوش بجوشانید. مایع را بنوشید، صابون درست کنید و چای را در میان نگه دارید.

. شکاب بن کاشیها

خانه ای بسازید که بتوانید به راحتی روی آن بسازید

اگر در حمام یا خانه دیگری، مواد بین کاشی ها ریخته شد، اولی نباید بی اهمیت باشد و دومی نباید بی دقت باشد. زیرا اگر مهم باشد، می خواهید بلافاصله شاهد آن باشید. حالا با راحتی خیالی چوب های آکواریوم که هم ضد رطوبت هستند و هم آب، کاشی ها را تقویت می کند. انواع چسب ها (ضد آب) می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

. دیوار

خانه ای بسازید که بتوانید به راحتی روی آن بسازید

دیوارها ممکن است در نتیجه تصادف، نصب پانل سوراخ شده یا لایه برداری باشد. به راحتی می توانید دیوار را به هم وصل کنید. با بت ها می توانید عیوب دیوار را بپوشانید و همان رنگ دیوار یا رنگ مشابه کاغذ دیواری را پیدا کنید.

. پنجره تاریک

خانه ای بسازید که بتوانید به راحتی روی آن بسازید

سیاهچاله ممکن است دارای یک سوراخ سوراخ یا چرک باشد. به راحتی می توانید قاب آلومینیومی را داخل آن قرار دهید و حروف را روی آن قرار دهید. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. در مورد ساخت و سازهای دیگر نیز می توانید با مطالعه در مورد نحوه ساخت آنها و سپس اگر بعداً به آن رسیدید شروع کنید.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel