حمایت از مجیدی از وریا غفوری و حمله به برنامه سوپر فوتبالفرهاد مجیدی با اعتماد به نفس و لحن سرد پس از بازی با آلومینیوم صحبت ها را در گفتگوهای مطبوعاتی به منصه ظهور رساند.

به گزارش “ورزش سه”، اگرچه نشست خبری سرپرست استقلال تنها 6 دقیقه به طول انجامید، اما یکی از داغ ترین صحبت های مطبوعاتی به موضوعاتی اشاره کرد، هرچند نکات قبلی به بیرون درز کرد، اما این بار بدون پوشش. و با آنها رو به رو باش.

پیش بینی می شود مجیدی جایگاه پررنگی در برنامه فوتبال داشته باشد. اما شاید این حرف ها هنوز برای هواداران عادی فوتبال ناشنیده باشد. مصاحبه ها و سوالات خبرنگاران مجیدی که فرهاد در چشمانش زیاد نبود.

به زودی با شما صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید.

مجیدی: بازی خیلی خوبی بود در لحظات پایانی و 20 تا 25 دقیقه تیم بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشت. از بازیکنان تشکر می کنم. روز استقلال را به هواداران تبریک می گویم. امیدوارم این قهرمانی ها ادامه داشته باشد. ما با سربازان بازی می کردیم و فولاد انرژی زیادی در تیم ما داشت و به همین دلیل استفاده از آن را به عنوان پس زمینه انکار می کردیم. از او تشکر می کنم که علیرغم مصدومیت، یک نیمه بریس بازی کرد. بیشتر بازیکنان در آستانه مصدومیت هستند و باید مراقب آنها باشیم و مطمئن باشیم که در آینده نیز دو بازی انجام دهیم.

تبریک به قهرمان. او گفت که 20، 25 دقیقه خوب بازی کرده است. چرا استقلال از ابتدا اینقدر خوب نیست؟

مجیدی: شرایط بازی ایجاب می کند که بازی کنیم. آلومینیوم 6-3-1 با سیستم بازی کرد و لایه های دفاعی بسیار بالا بود. سعی کردیم در نیمه دوم سیستم خودمان را عوض کنیم. تیم هفته به هفته بهتر و بهتر می شود. این عاملی است که باعث می شود من خیلی حساس باشم و تیمم بهتر بازی کند. زمان پیشرفت تیم ستودنی است یعنی به هدفی که می خواهیم رسیدیم. اگر خوشحال بودم می توانستم بازی کنم اما بازیکنان آلومینیوم هم کار خوب و سختی داشتند. می خواهم بگویم بازیکنان نباید از یکدیگر خسته شوند.
واکنش مجیدی به واگذاری آخرین فرصت و توقف خانگی مقابل آلومینیوم

آقای مجیدی شما …

مجیدی: از کجا

شبکه سه.

مجیدی: کدوم برنامه؟

فوتبال برتر

مجیدی: نه نمیتونم جوابتو بدم وقتی شما مجاز به این کار هستید، یعنی تا چه حد؟ اگر کاپیتان تیم عکس من را در صفحه تلویزیون پاک کند هرگز جواب شما را نمی دهم.

نوریفر خطاب بهترین خبرنگار فوتبال: آقای حکیمی باید مورد احترام باشید.

مجیدی: من برای شما کار نمی کنم فوتبال برتر با این نگرش چه می کند؟ سپس کاپیتان تیم من است و شما اجازه این کار را ندارید. من از شما عذرخواهی می کنم. من دوستی ندارم اما می توانم بگویم که نهادهایی که به ما فشار می آورند در برنامه شما (فوتبال برتر) شرکت می کنند اما من موافق نیستم. اگه دوست داری بعدا توضیح میدم یعنی من یه دوست دارم اگر فشار بیاید و بگوید باید به این برنامه برویم، نباید. من پسر حجازی هستم و هیچکس نمی تواند به من بگوید باید به این برنامه بیای. من می خواهم این را بدانم.
در کنار سید مهدی رحمتی قدیمی، کاپیتان محبوب سال های گذشته استقلال.

یادم می آید که با شما در مورد اعتماد به من و استقلال شخصیتم صحبت کردم. اکنون که زمان گذشته است، استقلال شدید را با موفقیت فتح کرده اید. به زودی با شما صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید. حالا که استقلال قهرمان مشخص شد در نهایت هدفت چیست؟

مجیدی: قبلا هم گفته بودم که برام مهم نیست همین الان به این (سالن کنفرانس مطبوعاتی) نگاه کنید. در هفته اول 20 تا 30 خبرنگار بودند اما 5 نفر هنوز آنجا نبودند. هدف تصور من نبود. قبلا هم گفته ام و خواهم گفت که روی هدف تمرکز کرده ایم. ما نقش اصلی را در این موفقیت ایفا می کنیم. ممنون تاکسان رمز موفقیت ما عدم توجه بود. در حال حاضر روی نخودی ها و به خصوص خودی ها کار نمی کنیم. ما واقعاً توجه زیادی به آن نکردیم و روی کارمن تمرکز کردیم. از کادر و دستیارانم آقایان مصطفوی، پان، نوشادی، مرتضایی، غلامپور و فرزاد تشکر می کنم.

پس تکلیف سهم آقای مجیدی چه می شود؟

مجیدی: الان مربی جوانی هستم و اول کار می کنم و سخت کار می کنم و باید سخت تلاش کنم تا مربی بهتری شوم.

سوال من درباره استقلال تیم نیست. سه بازیکن به تیم ملی دعوت شده اند.

مجیدی: در مورد بازی سوال نپرسید

از این تیم خواهش می کنم فردا یک بازی دوستانه در عراق برگزار کند و حضور قبلی در تیم ملی داشته باشد و برنامه چیست؟ نظر این بازیکنان در مورد آقای مهدوی چیست؟

مجیدی: بعد از هماهنگی هایی که با آقای مهدی (مهدوی کیا) انجام دادیم، چون تیم ملی نیاز به امید دارد، این بازیکنان را طرفدار تیم ملی می دانم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم