حقوق متخصصان کسب و کار را افزایش دهیدوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اخباری مبنی بر اقدامات و افزایش حقوق مددکاران اجتماعی از خرداد ماه مبنی بر بازه زمانی دو ماهه فروردین و فروردین ماه نیز گفت: قابل پرداخت است.

بر اساس این گزارش حجت عبدالمالکی با حضور در ساعت خبر در خصوص افزایش حقوق کسبه توضیحاتی را ارائه کرد که جلسات زیادی برگزار شد. ضوابط و اصول حکومت اساسی، ارائه خدمات به مردم و افزایش رفاه مردم با عدالت و در تداوم افزایش بی سابقه حقوق کارگران و کمک های بشردوستانه، افزایش مستمر تامین اجتماعی بود. نیز صادر شده است.

عبدالمالکی ادامه داد: دو ماده درباره حقوق اجتماعی فعالان حقوق اجتماعی داریم، قانون تامین اجتماعی داریم. با تصمیم دولت این را به خوبی می دانیم و برای کسانی که حداقل 1.2 درصد دارند گرامر را افزایش می دهیم تا کشفی کمتر از پنج میلیون و 5 هزار تومان نباشد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: بر این اساس نمی خواهیم حقوق کمتر از میزان اعلام شده باشد.

عبدالمالکی در بیانیه‌ای که روز جمعه در اینجا صادر کرد، با بیان اینکه «نیاز به اعتبارات بیشتر در این حوزه است»، گفت: میلیون تومان مبلغ ثابت 5000 تومان است.

وی ادامه داد: «معیار عدالت» وجود دارد که به تورم و حفظ قدرت خرید توجه ویژه دارد. به عنوان مثال اگر فردی در یک سال 3 میلیون و 4 هزار تومان تصاحب کند، امسال حقوقش به شش میلیون تومان می رسد و به دو میلیون و 3 هزار تومان می رسد. یا مثلاً فردی که سال گذشته 2 میلیون تومان کشف کرده بود به حقوق یک میلیون و 5000 تومان اضافه می شد. همچنین اگر فردی 2 میلیون تومان کشف کند، دو میلیون تومان یعنی 5 درصد به قانون اضافه می شود.
افزایش حقوق مددکاران اجتماعی از خرداد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز از قطعی شدن افزایش تعداد مددکاران اجتماعی از خرداد ماه خبر داد و در نهایت تاوان اردیبهشت را پرداختیم.

عبدالمالکی در ادامه به مقایسه افزایش حقوق قانونی در سال گذشته پرداخت و با بیان اینکه در چند سال اخیر عدالت در حوزه حقوقی به عنوان نمونه رعایت نشده است، گفت: کشف سه میلیون تومان افزایش کمتری را در پی داشته است. از یک میلیون و 5000 تومان.

وی در ادامه به تشریح افزایش مبلغ ثابت 5 هزار تومانی پرداخت و گفت: کسانی که حداقل تا جایی که معلوم است 1.4 درصد افزایش یافته و حقوق عائله مندی و … نیز به آن اضافه می شود. اما برای کسانی که بالاتر از حداقل هستند 5 درصد افزایش می دهیم، اما از آنجایی که دولت تدابیر تامین اجتماعی برای کاهش سطح اکتشاف از سایر صندوق ها را تصویب کرده است، علاوه بر این 2 درصد، ثابت می شود. مبلغ 6000 تومان نیز در نظر گرفته شده است که زیر 10 میلیون تومان است. به عنوان مثال اگر حقوق فردی با 2 درصد افزایش به یک میلیون و 2 هزار تومان برسد، 2000 تومان دیگر به یک میلیون تومان اضافه می شود.

وزیر رفاه درباره سایر احکام قانونی و حکمی نیز گفت: حداقل حقوق همان پنج میلیون و 5 هزار تومان خواهد بود، اما در سایر بندهای حکمی، در صورت تصمیم دولت ممکن است هیئت ارشاد تامین اجتماعی در غیر این صورت تصمیم بگیرد. بررسی و در این خصوص در جلسات مربوطه تصمیم گیری شود.

عبدالمالکی همچنین در بخش دوم این سخنان به بیان حقوق کارگران پرداخت. دولت در گذشته در جلسات شورای عالی نظر خود را اعلام کرده بود، اما امسال به نمایندگان اجازه دادیم تصمیم خود را خوب و در دو سال اخیر بی سابقه اعلام کنند.

وی ادامه داد: شرایط سخت اقتصادی را می پذیریم اما اکثر کارفرمایان لایحه را اجرا کرده اند و می خواهیم چند کارمند باقی مانده هم لایحه را اجرا کنند. می دانیم که شرایط اقتصادی و رفاه مردم مطلوب نیست، اما این لایحه منجر به افزایش یکپارچه میزان واردات کارگران شد که خود باعث افزایش تقاضا در بازار تولید و همچنین افزایش جریان می شود. کارگران خارجی

وی ادامه داد: طبق آمار تامین اجتماعی در اردیبهشت ماه اکثر کارفرمایان افزایش حقوق را اجرا کردند. نرخ تعدیل نیروهای مسلح در دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 3 درصد کاهش داشته است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این یک سابقه برای مردم در سال جاری و برای بخش اقتصادی است.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel