حسین زاده در آستانه جدایی از استقلال؟!حسین زاده بدون شک یکی از بهترین بازیکنان استقلال در فصل گذشته بود. این در حالی است که 3 سال قبل از حضور مصطفی آجورلو در راس مدیریت دانشگاه استقلال، به گفته فرهاد مجیدی از سایپا، ترکیبی از آب خواهد بود و می تواند نقش بزرگ این تیم را ایفا کند.

حسین زاده در حمله پست وینگر یا هافبک بی نظیر را معرفی کرد و با همین اقدام به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد و حتی برای دقیقه ای راهی الجزایر شد.

این هافبک جوان با شرایط خوب طبیعتا پیشنهاداتی در چنته دارد. درباره حسین زاده پیش بینی می شود که قرارداد بلندمدت با استقلال در پوشش آب قرار گیرد اما همچنان مشخص است که قراردادها و محدودیت هایی وجود خواهد داشت که بر اساس آن او بتواند برای فوتبال اروپا هزینه کند.

از آنجایی که حسین زاده جزو اولین خریدهای دوران پیش از استقلال بود، قرارداد و مدیریت احمد مددی با این تیم بسته شد. مدیرعامل اسبق استقلال در قرارداد خود با حسین زاده جوان بندی گفت که اگر پیشنهاد اروپایی داشته باشد می تواند قرارداد 5000 با استقلال بهراتی را لغو کند و برود.

در همین راستا حسین زاده اگر روزی می خواست در اروپا به فوتبال برود می توانست 250 هزار 5000 به خرج استقلال بدهد و نمی توانست جلوی او را بگیرد. یعنی حسین زاده کاملا متعهد به قانونگذار شدن است.

در چنین شرایطی مسئولان دانشگاه استقلال از ادامه همکاری با حسین زاده صحبت کردند اما به گفته خودش او صمیمی است و تا 5 سال در اروپا به فوتبال ادامه می دهد و علاقه مند به همکاری با شارل بلژیک است.

هافبک جوان امروز در گفتگو با خبرنگاران تنها یک جمله از آینده گفت. وی گفت: امیدواریم در آینده آینده و استقلال خوبی داشته باشیم.

از انرو روشن است که استقرار استقلال نمی تواند مانع قانونگذار شدن حسین شود و همه چیز در خطر است. او حالا باید تصمیم بگیرد که با روحیه استقلال به لیگ ایران بپیوندد یا راهی بلژیک شود و در شارلوا به علی قالی زاده بپیوندد. اما با توجه به شرایط موجود، جدایی مستقل تلقی می شود.

منبع: تمرین سه


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم