حسرت جهانبخش از گل سعود به فینال (عکس) – تمرین 3

[ad_1]

کد خبر: 1822905 |
16 اردیبهشت 1401 ساعت 01:43 |
23,386 بازدید |

0
دیدگاہ

ستاره ایرانی مقابل مورینیو در کنفرانس فینال;

فاینورد با حضور یک بازیکن کوتاه مدت و تاثیرگذار ایرانی موفق به صعود به کنفرانس فینال لیگ شد.

به گزارش “ورزش سه”، مرحله نیمه نهایی کنفرانس لیگ اروپا پنجشنبه شب پنجشنبه شب از ساعت 9:30 دقیقه در ورزشگاه ولودروم مقابل مارسی فرانسه اعلام شد.

دوستان جهان که در یک بازی رقابتی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند توانستند این بازی را با یک پیروزی هیجان انگیز به پیروزی برسانند و با پیروزی به خانه بازگردند. نهایی

تیم فوتبال فاینورد در نیمه اول شاهد کنترل کامل مارسی بر بازی بود و با توجه به مالکیت توپ به حریف، هیچ شادی و مایل دیگری برای رسیدن به دروازه تیم فرانسوی و هیچ ضربه‌ای در چارچوب نزدیک آنها نیافت.

در نیمه دوم نیز همین شرایط حاکم شد و فاینورد که در تلاش برای مدیریت بازی بود، با وجود اینکه تنها دو خطر جدی دروازه ها را تهدید می کرد، بیش از دو بار اجازه نداد مارسی به دروازه نزدیک شود.اما تیم فرانسوی حتی نتوانست به زمین برسد.

جهانبخش که پس از دو بازی پیاپی در ترکیب داخلی و اروپایی، در دیدار برگشت مقابل مارسی نیز بدون حریف بود، در دقیقه 2 با عنوان آخرین بازیکن تعویضی تیمیش به زمین آمد. او نتوانست با گولزانی موافقت کند نفتاد و ضربهاش با بادشانسی تغییر نکردند.
فنوارد ستاره ایرانی که انگیزه بیشتری برای استقرار مجدد در محوطه فنوارد داشت، سه دقیقه پس از ورود به زمین، یک حق تقدم تیز، تند و تیز داشت، شوت خطرناکی به زمین زد و با آه تماشاگر را دفع کرد. و واکنش.تا اینکه جهانبخش برای پنجمین گلش در فصل جاری کنفرانس لیگ پشیمان شد.

آخرین و تنها فوتبالیست ایرانی حاضر در فینال مسابقات قهرمانی اروپا، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در بارسلون اسپانیا است. زمانی که علی دایی به همراه بایرن مونیخ آلمان را شکست دادند، منچستریونایتد فرگوسن شد و از تجربه قهرمانی در این رقابت ها بازماند.

علاوه بر این، جهانبخش دو تاثیر دیگر داشت و یک پاس خوب و یک پاس پرمخاطره که هیچ کس از آن سودی نبرد، راهی به کنفرانس فینال لیگ.

گفته می شود در دیگر مرحله نیمه نهایی این رقابت ها نیز تیم فوتبال ایتالیا با پیروزی یک بر صفر مقابل لسترسیتی انگلیس و برتری، شاگردان مورینیو به مصاف یکدیگر می روند.

این ضربه توسط جهانبخش در دقیقه 5 + 1 زده شد که در ادامه می توانید یک دسته گل دیگر را مشاهده کنید.

جهانبخش که در لیگ های مقدماتی، گروهی و حذفی کنفرانس چهار راند میوه و یک پاس داشت، با واکنش مانداندا در دیدار نیمه نهایی مقابل مارسی به گل حساسی رسید اما با پایان بازی. دیگر بازیکنان تیم تامش با خوشحالی به تماشاگران هلندی در ورزشگاه ولودروم ادای احترام کردند.

[ad_2]

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما