حذف نان راهنما را دنبال کنید


در رفتن در حالی که مسئولان دولتی می گویند با افزایش قیمت نان و نوع آزادسازی قیمت نان، این غذای اصلی نه تنها گران نیست، بلکه ارزان است، اما کارشناسان اقتصادی معتقدند با توجه به جزئیات مهم، سهمیه بندی نشده است. به اندازه کافی و مردم مجبور بودند برای خرید نان پول بیشتری بپردازند.

به گزارش فرارو، احسان خاندوزی وزیر اقتصاد از کاهش قیمت نان برای سال پایانی مصرف کنندگان پس از سال جاری پس از اصلاح توزیع کمک ها خبر داد و افزود: اساساً نشان دهنده خارج شدن قاچاق از خارج است. سوال، زیرا مصرف مردم بسیار افزایش یافته است. در دو هفته ابتدایی امسال 3 درصد افزایش داشته ایم که نشان از ورود قاچاق و قاچاق از کشور دارد.

نوشته مرتضی افق، اقتصاددان مسائل اقتصادی در رفتن وی گفت: اگرچه در روزنامه می بینید که دولت اعلام کرده است که نمی خواهد ارز ترجیحی را به یکباره حذف کند، اما در عمل یاد گرفته است که گندم را بیش از 5 هزار تومان افزایش دهد و بر همین اساس قیمت را افزایش دهد. کارخانجات ماکارونی.”، بیسکویت و …، همان نشانه ای است که حذف ترجیحی کالا برای گندم آغاز شده است.

وی افزود: از ابتدای سال جاری شاهد افزایش قیمت سایر کالاها و خدمات بودیم که با توجه به اینکه این مجوزها از سوی دولت صادر شده است، برخی از کارشناسان اقتصادی از آزادسازی قیمت ها و حذف ارزش تومان حمایت می کنند. خوانندگان این اقتصاد هیچ اطلاعی از وضعیت اقتصادی کنونی کشور ندارند و تا زمانی که این افراد به آزادی بها دهند، وضعیت اقتصادی تحت هیچ عنوانی درست نخواهد شد.

چرا نان گران می شود؟
مسعود یک اقتصاددان در دار است به زودی با شما صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید وی با اشاره به اینکه با اقدامات دولت برای آزادسازی قیمت کالاهای صنعتی، قیمت نان نیز افزایش می یابد، گفت: قیمت نان آزاد شد و قیمت هر کیلوگرم نانوایان تا 5 هزار تومان بود.

وی افزود: در حالی که دولت نان را به عنوان آخرین اقلام ترجیحی حذف قیمت های ترجیحی انتخاب کرده است، اما اکنون به دنبال گندم و ارزن هستیم که ممکن است آثاری برای آینده داشته باشد چرا که اثرات روانی بر نان خواهد داشت. آنها به سرعت و به طور خودکار قیمت سایر کالاها را افزایش می دهند و قیمت را افزایش می دهند.

این محقق گفت: در حال حاضر دولت می‌خواهد نان را آزاد کند، اما جزئیات آن هنوز مشخص نشده است، چون قیمت نان آزاد است و سهم تک تک افراد یا خانواده‌ها ثابت است یا مسائل دیگر، این موضوع باعث ایجاد ابهام می‌شود. مشاهده به خاطر مردم در این رابطه قبل از هر اقدامی از سوی دولتمردان می خواهند طرح را با مردم به صورت شفاف اجرا کنند.

دبیر به کل جریان اقتصاد ایران اضافه کرد: چون قدرت در بین مردم زیاد است و اگر دولت در این زمینه اشتباهی مرتکب شود این موضوع با عدم تمکین همراه است، اگر می خواهید خلاص شوید. نان ترجیحی، شما باید یک برنامه در محل داشته باشید. در عین حال باید توجه داشت که حذف مددکاران به هیچ وجه مانند نان منطقی نیست.

وی ادامه داد: اگر دولت برنامه ای برای حذف کمک ها نداشته باشد نتیجه مناسبی وجود ندارد و برای افزایش حقوق و امتیازات و همچنین ایجاد اشتغال، افزایش درآمد را به دنبال دارد. از خانواده همانطور که در مورد فعلی اگر یک خانواده چهار نفره پدر خانواده را بیاورد باید در سال بعد این تعداد به یک و نیم افزایش یابد.

این دانشمند خاطرنشان کرد: تنها در این شرایط است که هدفمندی کمک ها می تواند وضعیت اقتصادی مردم را بهبود بخشد، به عبارت دیگر تا زمانی که بهره وری کشور شکوفا شود و سطح اشتغال قابل قبول نباشد نمی توان منتظر این بحران اقتصادی بود. کشور ایجاد شده، وضعیت رو به بهبود است، اما اکنون دولت به جای زنجیره اولیه باید کمک را پرداخت کند، باید آن را در انتهای خط و به مصرف کننده نهایی پرداخت کند.

این کارشناس اقتصادی تصریح کرد: در حال حاضر باید روش های اصلاح کمک ها برای مردم تبیین شود و نوعی اقناع صورت گیرد، با این تفاوت که اگر دولت برنامه ریزی برای افزایش درآمد خانوار از طریق اشتغال داشته باشد، این موضوع منجر به رشد بهره وری می شود. محصول این خواهد بود که در پایان خروج، با افزایش قدرت پول ملی، کاهش ارزش پول و افزایش رشد اقتصادی پایدار باشد.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel