جیتندرا چوکسی، مدیر عامل فیتر: هوش مصنوعی تغییر پارادایم در فناوری تناسب اندام هند ایجاد می کند


دهلی نو: در دو دهه اخیر، جهان با اختراعات خلاقانه بی‌شماری شاهد رونق فناوری بی‌سابقه بوده است. گجت ها در تمام جنبه های زندگی نفوذ کرده اند و در تمام زمینه های حرفه ای نفوذ کرده اند. از ارتباطات گرفته تا سرگرمی، فناوری به بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده است.

هوش مصنوعی می تواند راه حل های هوشمندانه ای برای مسائل مربوط به تناسب اندام و تناسب اندام ارائه دهد. این درها را برای فرصت های بی پایان در بازار تناسب اندام آنلاین / مجازی باز کرده است که انتظار می رود تا سال 2026 به 79 میلیارد دلار برسد. هوش مصنوعی جایگاهی حیاتی در ارتقاء صنعت تناسب اندام به سطح جدیدی داشته است. این به طیف وسیعی از فرآیندها از جمله برنامه‌های فعالیت روزانه و تجربیات کاربر و غیره کمک می‌کند. این به طور فعال در سفارشی کردن برنامه های غذایی، شبیه سازی ژست انسان و آموزش شخصی استفاده می شود.

فیتر در تعاملی انحصاری با Zee News English، Jitendra Chouksey، بنیانگذار و مدیر عامل، در مورد چگونگی تکامل فناوری در طول سال‌ها و چگونگی پیش‌بینی چیزها برای آینده صحبت می‌کند.

گزیده های ویرایش شده:

1. فناوری چگونه سایر بیماری های جدی تهدید کننده زندگی مانند سکته مغزی و غیره را پیش بینی می کند؟

فناوری در چند سال گذشته پیشرفت های زیادی در زمینه پیشگیری از بیماری ها و پیشگیری از هر گونه بیماری جدید داشته است. بسیاری از لوازم جانبی گوشی های هوشمند پوشیدنی دارای فناوری هستند که می تواند سکته مغزی و سایر شرایط را از قبل تعیین کند یا به کاربران در شرایط موجود در بهبودی کمک کند. این لوازم جانبی همراه با دستگاه های هوشمند ارتباط و مدیریت سلامتی کاربران را آسان تر می کند. تحقیقات مبتنی بر الگوریتم یادگیری ماشین، به ویژه در مورد بیماری های مرتبط با قلب، پیشرفت های قابل توجهی داشته است. در برخی از مطالعات، اشاره شده است که امروزه این قابلیت را دارد که حملات قلبی را پیش‌بینی کرده یا حداقل از آن جلوگیری کند. داده‌های بهداشتی جمع‌آوری‌شده می‌تواند به خوبی به مدل‌ها و الگوریتم‌های یادگیری ماشینی داده شود تا پارامترهایی مانند عوامل خطر مرتبط با سکته و سایر شرایط را بررسی کنند. فرآیندهای یادگیری ماشین نقش مهمی در تصمیم گیری های بلادرنگ دارند که به نفع بیماران سکته مغزی و کاربران با شرایط دیگر است. برای کاربران سالم می تواند به آنها کمک کند تا در جنبه روشن تر سلامتی باقی بمانند. با بهبود مداوم در تجزیه و تحلیل داده‌های مربوط به بیماری‌های قلبی، می‌توان گفت که در آینده از هوش مصنوعی برای ارزیابی بیماری‌های ساختاری مانند بیماری دریچه‌ای برای کمک به تعیین طبقه‌بندی و مرحله‌بندی بیماری استفاده خواهد شد.

2. هوش مصنوعی چگونه می تواند به مقرون به صرفه بودن ابزارها کمک کند؟ چگونه به پیشرفت تجربی بیشتر ابزارهای مراقبت های بهداشتی کمک می کند؟ (به عنوان مثال: ابزارهای چک Accu از نظر پزشکی پذیرفته می شوند)

هوش مصنوعی (AI) ابزار گسترده‌ای است که به مردم امکان می‌دهد درباره نحوه ادغام اطلاعات، تجزیه و تحلیل داده‌ها و استفاده از بینش‌های حاصله برای بهبود تصمیم‌گیری تجدیدنظر کنند – و در حال حاضر در حال تغییر در هر جنبه از زندگی از جمله مراقبت‌های بهداشتی است. کاربرد بالقوه هوش مصنوعی (AI) یادگیری ماشینی (ML) را می‌توان با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته و مقادیر زیادی از داده‌های تولید شده از طریق استفاده معمول آن‌ها مورد استفاده قرار داد. دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای پزشکی مجهز به هوش مصنوعی می‌توانند برای تبدیل سریع داده‌ها به اطلاعات جدید استفاده شوند که می‌توانند برای بهینه‌سازی عملکرد ارائه مراقبت‌های بهداشتی در زمان واقعی مورد استفاده قرار گیرند. هوش مصنوعی جدید نیست، همیشه وجود داشته است. امروزه جایی که ما پیشرفت کرده ایم، سهولت استفاده از هوش مصنوعی و برنامه های کاربردی آن است. ما امروز به نقطه ای رسیده ایم که می توانیم بسیاری از پتانسیل های آن را باز کنیم. داده ها سوخت هوش مصنوعی هستند و یادگیری ماشینی زیرمجموعه ای از هوش مصنوعی است. AL به حجم عظیمی از داده ها برای آموزش مدل های مختلف برای ایجاد تشخیص دقیق نیاز دارد. هوش مصنوعی را می توان با دستگاه های هوشمند موجود به عنوان یک به روز رسانی نرم افزار ادغام کرد و در نتیجه هزینه را کاهش داد. در دنیای امروزی که همه چیز به سرعت در حال حرکت است و با پیشرفت‌های متعدد در فناوری‌ها، ما لوازم جانبی زیادی داریم که می‌توانند به تعیین اکسیژن خون، فشار خون، فشار خون، ضربان قلب و گزارش‌های نوار قلب، خواب و غیره کمک کنند. یک فرد در مسیر صحیح سلامتی قرار دارد یا خیر. همچنین این دستگاه ها قابلیت ارسال خودکار گزارشات را در مواقع اضطراری یا نگرانی برای پزشک شما دارند. به زودی ما باید به دنبال مجموعه ای از دستگاه ها و لوازم جانبی باشیم تا یک سرویس کامل بررسی سلامت را ارائه دهیم، جایی که سیستم های هوش مصنوعی به عنوان یک دستیار پزشکی خدمت می کنند. این مزایا می تواند منجر به بهبود نتایج درمانی برای بیماران شود که منجر به کاهش هزینه ها و دستاوردهای قابل توجهی در کیفیت کلی مراقبت های بهداشتی در همه جا می شود.

3. دامنه رشد هوش مصنوعی در بخش تناسب اندام دیجیتال چقدر است؟

هوش مصنوعی توسط کارشناسان در سراسر جهان به عنوان آینده فناوری در نظر گرفته می شود. درست مانند آنچه در چند سال گذشته شاهد بودیم، وقتی ظهور شهاب‌آهنگی هوش مصنوعی شروع شد، ورود فناوری به دنیای تناسب اندام زمان نمی‌برد. با اختلال در صنعت تناسب اندام، نوآوری های فن آوری مطمئناً تشخیص بهینه کل بدن انسان را ارائه می دهد و تجزیه و تحلیل مناسب با استفاده از هوش مصنوعی ارائه می دهد. هوش مصنوعی در حال حاضر در صنعت تناسب اندام برای بهینه سازی نیازهای تناسب اندام مصرف کنندگان استفاده می شود – خواه پیدا کردن مربی مناسب، دریافت بهترین برنامه غذایی / رژیم غذایی شخصی یا حتی بهترین مسیر پیشنهادی برای رسیدن به تناسب اندام با یک هفته به هفته تحلیل و بررسی. همه این پیشرفت‌های تکنولوژیکی، ارائه مراقبت‌های بهداشتی را ساده‌تر و ساده‌تر می‌کند و مردم را به تصمیم‌گیری صحیح در مورد سلامت و تندرستی برای داشتن زندگی مناسب‌تر سوق می‌دهد. علاوه بر این، هوش مصنوعی می‌تواند در طراحی برنامه‌ها کمک کند و در نتیجه زمان بیشتری را به مربیان می‌دهد تا روی بهبود تجربه کلی خدمات مشتری-مربی کار کنند.

زمینه بسیار زیادی برای هوش مصنوعی در تناسب اندام وجود دارد. وقتی در مورد تناسب اندام صحبت می کنیم چه چیزی به ذهن شما می رسد؟ با توجه به اینکه اگر فرد دارای قدرت نسبی عضلانی، استقامت قلبی عروقی، انعطاف پذیری، تعادل، بدن و غیره باشد، فرد کاملاً تناسب اندام نامیده می شود، ما بهزیستی عاطفی و اجتماعی فرد را نیز در ارتباط با پارامترهای ذکر شده مشاهده می کنیم. اکنون برای دستیابی به این هدف، فرد باید روی فعالیت روزانه خود کار کند که تعادل قدرت و تمرینات قلبی عروقی است که به نوبه خود نیاز به تغذیه متناسب با فعالیت و مقدار استراحت خوب دارد زیرا افراد نیز شغل دارند. اکنون که کارهای زیادی برای انجام دادن و پیگیری وجود دارد، همیشه منظم، ثابت و با انگیزه ماندن بسیار دشوار است. این بدان معناست که مردم به یک همراه نیاز دارند، اما ممکن است همراه نیز به یک همراه نیاز داشته باشد. بنابراین، می‌توان گفت که افراد ممکن است به یک همراه یا یک همراه دیجیتالی نیاز داشته باشند تا به آنها کمک کند منظم، با انگیزه و ثابت بمانند. دقیقاً اینجاست که هوش مصنوعی وارد عمل می شود.

در زیر چند نمونه آورده شده است که به شما ایده ای از استفاده از هوش مصنوعی می دهد

– با توجه به این واقعیت که افراد برای بهبود قدرت خود باید تمرینات ورزشی انجام دهند، هوش مصنوعی می تواند برنامه تمرینی شما را بر اساس چندین ویژگی فیزیکی و شخصی ایجاد کند و همچنین به عنوان دستیار اصلاح فرم عمل کند.

– اگر فردی با آسیب فیزیکی مواجه شده باشد، هوش مصنوعی می تواند به راهنمایی فیزیوتراپی کمک کند

– هوش مصنوعی می تواند به شما کمک کند تا نیازهای تغذیه ای خود را پیگیری کنید و جایگزین هایی را در اولویت های خود پیشنهاد دهید

– هوش مصنوعی می تواند با ردیابی روال خواب و استراحت از طریق ضربان قلب و حرکات، به بررسی حالات و ذهن آگاهی شما کمک کند.

– هوش مصنوعی می تواند به شما کمک کند با افراد در صنعت تناسب اندام، چه مربیان و چه مربیان ماهر ارتباط برقرار کنید، می تواند بر اساس شخصیت شما بهترین انتخاب را برای شما داشته باشد.

– برای ورزشکاران پیشرفته هوش مصنوعی می تواند راهنمایی و کمک برای عملکرد بهتر ارائه دهد

همانطور که در نکات ذکر شده در بالا مشاهده می کنید، افراد روزانه به هوش مصنوعی نیاز دارند و با افزایش انباشت داده ها، موارد استفاده بهتر می شود.

4. در طول کووید 19، پلتفرم‌های تناسب اندام فناوری چگونه از هوش مصنوعی برای کمک به افراد برای رسیدن به اهداف تناسب اندام و سلامتی خود استفاده کردند؟

در حالی که ادغام‌های هوش مصنوعی در صنعت تناسب اندام در حال پیشرفت بود، اثر COVID-19 منجر به تسریع این ادغام تا حد زیادی شد. با قرنطینه کامل جهان، صنعت تناسب اندام فرصتی برای استفاده از راه حل های نرم افزاری جدید هوش مصنوعی موجود و سرعت بخشیدن به همه مردم برای کمک به دستیابی به اهداف سلامت و تناسب اندام خود داشت. برخی از نمونه ها به شرح زیر است: –

– اصلاحات فرم

– نیازهای تغذیه و پیگیری

– یافتن مربیان، مربیان، دوستان تناسب اندام و برنامه های تمرینی نسبی.

– پیش بینی مسیر پیشرفت و هدف

– با توجه به قطع ارتباط فیزیکی دنیا، کنترل ذهن آگاهی، عاطفی و رفاه اجتماعی یک فرد مهم بود. برنامه های هوش مصنوعی با مکانیسم های نرم افزاری برای انجام این کار تسهیل می شوند

دوره قرنطینه در میان همه‌گیری COVID-19 تغییرات زیادی در سبک زندگی در میان توده‌ها ایجاد کرد. افرادی که قبلا رفتن به باشگاه یا دیگر مراکز تناسب اندام را ترجیح می دادند، مجبور بودند با حضور در خانه، جایگزین های قوی را کشف کنند. بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند خودشان تجهیزات ورزشی مناسب بخرند و تمرینات وزنه‌برداری، کاردیو یا سایر اشکال تمرین را در خانه‌شان دنبال کنند. با ایجاد جوامع قوی در هر زمینه حرفه ای در پلتفرم های رسانه های اجتماعی، علاقه مندان به تناسب اندام اکنون به چندین متخصص دسترسی دارند که می توانند آنها را در طول تمرین راهنمایی کنند و در مورد سبک زندگی که مناسب ترین آنها است به آنها توصیه کنند.

در فیتر، در طول همه‌گیری، ما از هوش مصنوعی استفاده کردیم تا نیازهای مصرف‌کننده را به بهترین شکل برآورده کنیم و به آنها کمک کنیم سفر تناسب اندام خود را هدایت کنند. Fittr یک ابزار هوش مصنوعی منحصر به فرد ساخته است که نیازهای کاربران را با بهترین مربی تناسب اندام + تغذیه و شخصی مطابقت می دهد که به دستیابی به اهداف مورد نظر به طور مؤثر و کارآمد کمک می کند. در فیتر، در طول همه‌گیری، ما از هوش مصنوعی استفاده کردیم تا نیازهای مصرف‌کننده را به بهترین شکل برآورده کنیم و به آنها کمک کنیم سفر تناسب اندام خود را هدایت کنند.Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial