جنجال بر سر یک خانه بدنسازی در خیابان فرشته 2 از شهر 1 میلیونی تا حضور آلمانی ها


در رفتن آخرین روزهای افتتاح یک مرکز پرورش اندام در شمال شهر تهران با حضور فوتبالیست های سابق و مفاخر جهان در فضای مجازی است اما بحث هایی که درباره این شهر نجومی مطرح شده حواشی بیشتری را به وجود آورده است.

بر اساس این گزارش، مراسم افتتاحیه روز جمعه با حضور لوتار ماتیوس، مارکوس مرک، آندریاس برما و پیر لوئیجی کولینا در مرکز پرورش اندام فرشته تهران برگزار شد. در این مراسم حمید استیل و دراگان اسکاچ و اعضای تیم فوتبال داخلی نیز حضور داشتند.

به گفته تالار، حق عضویت یک ساله این خانه سوپر لاکی 1 میلیون تومان خواهد بود. گفته می شود برای استفاده از امکانات فوق، کادر پزشکی و پزشکی آلمان از ماهی 2 میلیون و 4 هزار تومان استفاده می کنند.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

علیرغم شایعات مطرح شده، امیرحسین اصلانیان، سرمربی سابق پرسپولیس که آن شب در مراسم تحلیف حضور داشت، گفت:

باز شدن تصاویر افتتاحیه سر و صدا در فضای مجازی افزایش یافت. بیشترین انتقادات نیز به اخبار منتشر شده در شهرستان بود.

کربری در این توئیت نوشت: شهر شهری که با حضور چهره های معروف آلمانی در خیابان فرشته تهران افتتاح شد، سالیانه 5 میلیون تومان است، اقامت این ماه در تهران بیش از هزار سال فاصله دارد. اقامت من در لندن.”

حسام الدین آشنا، مشاور سابق رئیس جمهور نیز در توییتر اقدام به افتتاح کاخ لاکی کرد. او نوشت: احتمالاً محترم ترین و تأثیرگذارترین اعضای این خانه / باشگاه / لژ نه تنها بدنسازی می کنند، بلکه به بازی و کارمندسازی نیز می پردازند.

جنجال بر سر یک خانه بدنسازی در خیابان فرشته 2  از شهر 1 میلیونی تا حضور آلمانی ها

قمی: شهر خودشان را نمی توانند تعیین کنند

در عین حال امید قمی مدیر سرشماری ورزش و جوانان در خصوص وضعیت این بدنه در فارس گفت: شهر در حال حاضر مورد سوال نیست. حتی اگر افتتاحیه هم اتفاق بیفتد برای ما رسمی نیست.

وی ادامه می دهد: البته باید از حضور بخش خصوصی در ورزش قدردانی کرد زیرا افرادی هستند که سرمایه خود را دارند یا خارج از کشور یا در سایر بخش ها. ما باید از بخش خصوصی حمایت کنیم، اما در بحث شهروندی و کیفیت خدماتی که ارائه می شود باید نظارت صورت گیرد که مسئولیت شخصی وزارت ورزش و جوانان و کل دستگاه های اجرایی است.

قمی گفت: شهر بالایی این چاه را شنیده و حتی مبلغ یک میلیون تومان در سال نیز همین بوده است. در صورت قطعی بودن چنین چیزی قطعا تذکرات لازم را خواهیم داد و قطعا بر شهروندان واقعی نظارت خواهیم کرد.

رئیس اداره کل ورزش و اعداد جوانان گفت: قیمت گذاری شهرستان با هماهنگی مدیریتی و سازمانی سازمان انجام می شود و هر چانه زنی به تنهایی قابل انجام نیست. البته برخی از بخش ها روی بسته کار می کنند و ممکن است اغراق بیش از یک پست باشد، اما اغراق که عنوان است معنی ندارد.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel