جنجال بر سر رسانه ها

[ad_1]

سام صالحی بختیاری در حالی که ما اولین روزهای عادی پس از کرونا را با اسپری رنگ آمیزی کردیم، جهان نسبتاً پایدار ماند و حتی رسیدن به توافق 5 + 1 توافق نهایی بود. برای مدت طولانی، سیاست قصد مداخله با همسایه غربی خود را داشته است.

یک کودتای نظامی یا شاید جنگ جهانی سوم

روسیه، کشوری پهناور، با یک سرویس امنیتی، یک قدرت جهانی قدرتمند و تا دندان مسلح به سلاح هسته ای تحت فرمان یک دیکتاتور پیر…

نیازی می گوید آمار و ارقامی وجود ندارد و همه می دانیم که قدرت نظامی اوکراین در مقایسه با روسیه هیچ است.

اما همه چیز به اینجا ختم نمی شود، هر جنگی به طور همزمان در چند مکان در جریان است: جنگ نظامی، جنگ اقتصادی، جنگ ترکیبی، جنگ رسانه ای و غیره. در مبارزه برای برتری نظامی روسیه یک درصد است، جنگ اقتصادی و تحریم ها تاثیری ندارد، ایران و کره شمالی در سخت ترین تحریم ها نرم می شوند، اما باید جنگ سالاران کرملین را تا جایی که می توانند با نظامی و تسلیحاتی بپذیریم. ساکنان بلوک با قدرت رسانه ها در غرب برابری نمی کنند.

امروز سرنوشت هر نبردی در جبهه های نبرد رسانه ها، در صفحات روزنامه ها، موبایل و برنامه های رایانه ای و تلویزیونی و همچنین کسانی که از دنیا رفتند، می گفتند: قلم از شمشیر سریعتر و روشن تر است.

پس از دقایق ابتدایی رسانه های غربی این خبر را پوشش دادند و این اقدام را محکوم کردند و آن را تخلف خواندند و آن را میخکوب کردند.

روسیه در همان ساعات اولیه جنگ توسط رسانه ها و از دید همه مردم جهان شکست خورده است، پوتین در تلافی متوجه شد که اشتباه حساب شده است و معتقد است اوکراین بدون هیچ جستجویی فتح خواهد شد. ، و اینکه ارتش و نیروهای مردمی با هم روبرو شده و سران ارتش به هم پیوسته اند.

علیرغم اینکه یکی از مهمترین عوامل تسریع در فروپاشی جنگ شوروی، بلوک غرب بود، امروز می بینیم که روس ها از این درس درس نگرفتند و بسیاری دیگر در این دوره شکست خوردند.

شکست مجموعه دیگری از شکست هاست و پوتین منتظر سرنوشت هیتلر یا موسولینی است. پیروزی نهایی این جنگ مردم اوکراین و به ویژه ولودیمیر زالنسکی است، مرد شریفی که قلعه را ترک نکرد و با مردم جنگید و علیرغم اینکه قبل از جنگ مردم جهان او را می شناختند و به آن تبدیل نمی کردند. اسطوره مقاومت .

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما