جزئیات «کودتا» مقابل اسکاچ در تیم ملی


پس از هدایت تیم ملی ایران پس از دراکون اسکاچ ایرانی، حساسیت خاصی در کرواسی وجود دارد و رسانه های این کشور اخبار و گزارش های خاص خود را از سرمربی هموطنش دارند.

Sportske یکی از رسانه های کرواسی است که در دو روز اخیر به موضوع اسکاچ پرداخته و در آخرین گزارش خود زاویه جدیدی از این موضوع گرفته است.

این سایت کروات که به طور اتفاقی سفر اسکاچ به ایران را “کودتا” نامید، با برانکو ایوانکوویچ تماس گرفت و تاکید کرد که اسکاچ در ایران کار نخواهد کرد.

بر اساس این گزارش، «ایرانی ها تصمیم خود را در مورد سرنوشت اسکاچ به تعویق انداخته اند، اما خیلی در تصمیم گیری نهایی سریع عمل کرده است». به دنبال اعلام خبرگزاری دولتی، این مربی احتمالا اخراج می شود و جانشینان او از جمله برانکو ایوانکوویچ که آثار عمیقی را در ایران معرفی کرده بود، این خبر از سوی فدراسیون فوتبال ایران منتشر شد. خبرها حاکی از آن است که رئیس هیئت فدراسیون ایران جلساتی را با اسکاچ برگزار کرده اما در جلسه بعدی رای نهایی خود را اعلام خواهد کرد. در متنی با عنوان “جلسه سرمربی تیم ملی و اعضای هیات رئیسه برگزار شد” اعضای هیات مدیره به همراه رئیس فدراسیون به بیان نقطه نظرات و شبهات خود پرداختند. مدیر مدرسه نیز به تشریح تصادفات و مشکلات به صورت ویژه پرداخت و به سوالات پاسخ داد.

در این گزارش همچنین به تفاوت‌های ایران و تیم ملی فوتبال و تأثیر دولت بر رویدادهای فوتبال پرداخته شده است.

او نوشت: نمی توانم با اطمینان بگویم چه اتفاقی افتاده است. بدیهی است که مبارزه فعلی برای برتری در فدراسیون و تیم ملی وجود دارد که به بازی ها و نتایج ملی مربوط نمی شود. آیا دراگان اسکاچ هنوز این فرصت را دارد که آنها را به جام جهانی راهنمایی کند؟ در جایی که آنها گروهی از رقبا با آمریکا، انگلیس و ولز دارند، آیا در این دیدار پاسخ های قانع کننده کافی داشتند و آیا از قدرت نجات حمایت کردند؟ یا این جلسه فقط برای جلب رضایت هواداران برگزار شده و قبلا محاکمه شده است. این روزها روی این موضوع تمرکز می کنیم.

اسپورتسکه همچنین با برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق تیم ملی ایران و تیم پرسپولیس تماس گرفت و توضیحاتی در خصوص ارائه رسانه ها ارائه کرد. برانکو گفت: خیلی خجالت می کشم. روزنامه نگاران ایرانی تمام روز با من در تماس هستند. حضور در این شرایط برای من بسیار سخت است، زیرا نمی خواهم اسکاچ را اسپویل کنم.

برانکو افزود: می دانید در ایران چه وضعیتی است. هر بار که سرمربی جدید به من و رویکرد کارلوس اشاره می کند، هرگز درباره فدراسیون ایران با من صحبت نمی کند. من 5 سال با عمان قرارداد دارم.

سرمربی سابق تیم ملی ایران ضمن حمایت از اسکاچیچ تاکید کرد: این تصمیمات آسان نیست و من به خصوص از اینکه مجبور شدم جانشین اسکاتلندی شوم ناراضی هستم. من این کار را نمی کنم و اخراج نمی شوم.

رسانه ها هم پا جای پای دستیار ملادن زاگانیر در تیم ملی ایران می گذارند. زاگانیر گفت: ما نباید از این تصادفات تعجب کنیم. اینطور نیست و ممکن است در مورد رسانه های ایران هم اینطور نباشد. حجمی از انتقادات و بحران ها شکل گرفته است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا ایرانی ها با آوردن جام جهانی به ارمگان موافقت نکردند؟ تاکید می کند: فکر می کنم شما می خواهید برای یک نفر به تنهایی – به عنوان سرمربی – برنامه ریزی کنید.

وی افزود: این یک وضعیت خاص است. از ابتدا مشکلات زیادی وجود داشت. بی اعتمادی زیادی وجود داشت. اسکاچ مثل همیشه موفق بود.

زاگانیر همچنین تاکید کرد که اسکاچیچ موفق شده این کاغذ را به نفع تیم به ایران بازگرداند.

بخش پایانی این گزارش با کمک اسکاچ فوتبال ایران در آستانه را از مسابقات مقدماتی جام جهانی حذف می کند. به عنوان یک موضوع فوری، آنها اسکاچ را استخدام کردند تا یکی از پیروزها را به عقب برگرداند و آنها را در مسیر اصلی قرار دهد.

اسکاچ سرعت خود را حفظ کرد و پیپ را برد. و سپس معادل دریافت یک به یک کره جنوبی و یک برد پیاپی در چهار مسابقه است. بنابراین 2 برد و یک تساوی باعث می شد اسکاچیچ در 3 بازی پیروز شود که برخی از آنها جواب نداد. این پایان مسابقات مقدماتی جام جهانی ایران بود. آنها در ماه ژوئن در یک دیدار دوستانه “شکست” خوردند.

sportske در نهایت از اختلافات با اسکاچ حمایت کرد و اصرار داشت که انتخابات در سپتامبر برگزار شود. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel