جزئیات جدید چرا مسابقه «هالک ایرانی» و «مارتین فورد» در لندن لغو شد؟


سجاد غریبی بدنساز و ورزشکار 5 سال است که در رشته پاورلیفتینگ فعالیت می کند. او قرار بود مارتین فورد، شرکت کننده بدنام بریتانیایی باشد که دو بار کنسل شده بود.

بیچاره ها با جثه های بزرگ و دست های قوی جلوی دوربین دوچشمی خم می شوند یا اسکلت بزرگ را با مشت می گیرند. او در یک برنامه تلویزیونی هم حضور داشت و در ایران دور و بر زیاد است.

نام Halak از رنگ سبز غول پیکر گرفته شده است که به نظر می رسد بسیار عضلانی است. او همچنین یکی از شخصیت‌های داستان کوتاه کارتونی «حالک شفت‌فنگیز» از مجموعه کتاب‌های «کامیکس مارول» است.

اما زمانی که مارتین فورد دستگیر شد، دوربین دوچشمی تصاویری را ثبت کرد که چندان واقعی به نظر نمی رسید.

موضوع چیه

مارتین فورد، بدنساز معروف 6 ساله که از او به عنوان “وحشتناک ترین مرد جهان” یاد می شود، قرار بود تا سه هفته آینده در 4 آوریل، 10 می، به بوکس برود، اما ناگهان اعلام کرد که مسابقات توجیه شد.

اما این تصادف بدون آزمایش اتفاق نیفتاد. این دو حریف در امارات پیش بودند و آماده بازی بودند. در ویدئویی که در اولین درگیری بین آنها منتشر شد، طرفین به یک سمت می آیند در حالی که یکی از اطرافیان می گوید: آقای غریبی را ببینید.

اکثر افرادی که در دوردست ایستاده بودند با دوربین دوچشمی این رفتار را ثبت می کردند.

بیچاره که به نظر می رسید جوان ترین خودروی آقای فورد باشد، ناگهان با ضربه ای پشت سر مارتین فورد افتاد و از خدمه تلفن همراه حذف شد.

این ویدئو در شبکه های اجتماعی دیده شد و بسیاری از ایرانیان از آن به عنوان “شرم آور” یاد کردند.

اما سجاد غریبی به دفاع از خود پرداخت و در گفت و گو با تیوی پلاس مبنی بر اینکه در این مسابقه غرامت خواهد گرفت، گفت: به افتخار شما قسم، مراسم تشییع جنازه مارتین فورد را از رینگ بیرون خواهید آورد.

پسر ایرانی کیست و چرا مسابقه در لندن لغو شد؟

او بسیار متاثر شد و گریه کرد و در مصاحبه با مادرش گفت:

چرا مسابقه لغو شد؟

اولین بازی قرار بود در 7 آوریل در لندن برگزار شود، اما یک بار آخرین مهلت و تاریخ جدید در 2 آوریل، 3 آوریل اعلام شد.

این هفته، فورد مجدداً بدون ارائه جزئیات مسابقه را لغو کرد.

هر دو طرف ویدیوهای کری را خوانده بودند و آقای غریبی امیدوار بود با انتشار ویدئویی که به تازگی منتشر شده بود برد در این مسابقه را جبران کند.

مارتین فورد پس از پدیده فیزیکی با «حالک ایرانی» نوشت که سجاد غریبی افکار شخصی او را نداشته و تصاویر را «فتوشاپ» نکرده است.

وی امروز در اینستاگرام با بیان اینکه بیش از 3 میلیون و 6000 نفر را برای مسابقات آماده کرده است، گفت: شش ماه است که برای مسابقات آماده می شود اما به دلیل خارج شدن از کنترل نتوانسته مسابقات را برگزار کند.

روز شنبه «آئورو در لندن» و «لندن» برنامه ورزشی دیگری نیز برگزار شد که آقای فورد گفت به عنوان تماشاگر در آن شرکت خواهد کرد اما در مسابقه شرکت نکرد.

غریبی نیز از لغو مسابقه متعجب و ناراحت شد و در اینستاگرام نوشت که این مسابقه توسط او لغو نشده است. او می گوید شش ماه است که در شرایط بد جوی و شرایط بد برای این مسابقات آماده شده و زحمت زیادی کشیده است.

سجاد غریبی می خواهد رقیب دیگری را جایگزین باکس استار کند. او می گوید آقای فورد یک “رقیب ضعیف” بود که از رقابت “ترس” داشت.

اگرچه آقای فورد اعلام کرده است که مسابقه لغو شده است، وب سایت Boxstar UK هنوز برای مسابقه اعلام نشده است و هیچ چیزی در سایت در مورد لغو اعلام نشده است. مبلغ جایزه 48 1 تا 169 1 (62 1 تا) 2) بسته به محل سالن بود.

قبل از این اتفاق، مردم بریتانیا طیف وسیعی از رویدادها را در این رقابت پوشش داده بودند. دیلی میرور نوشت ناظران ایرانی نگران این هستند که اگر این رقابت برگزار شود، سجاد غریبی «ناپدید شود».

سجاد غریبی کیست؟

سجاد غریبی متولد آذر ماه در اهواز است که در بوشهر بزرگ شد و در همان شهر زندگی می کرد. او در دانشگاه آزاد بوشهر در رشته بازرگانی تحصیل کرد و از 5 سالگی ورزش را آغاز کرد.

او همچنین بدنسازی، بوکس و پاورلیفتینگ را تمرین می کند. در سال پنجم قوی ترین مردان این مسابقات مدال طلا را کسب کردند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم