جدیدترین اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400-راهبرد معاصر

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، رضا احمدی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد گفت: برای مقابله با سویه اومیکرون ویروس کرونا باید علاوه بر استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از حضور در تجمعات و شست و شوی مرتب دست ها، تزریق دزهای اول، دوم و سوم به صورت جدی مورد توجه قرار بگیرد چون بررسی های علمی نشان می دهد که افرادی که واکسن تزریق کرده اند نسبت به دیگران کمتر مبتلا به کرونا شده اند و در صورت ابتلا، بستری و درصد فوت در آنان کمتر است. رییس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در برخی روستاهای گناباد مانند بیلند و قوژد پوشش واکسیناسیون کرونا کمتر از ۵۰ درصد و در روستاهای نجم آباد و زیرجان بیش از ۷۰ درصد است. دکتر رضا احمدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای مقابله با سویه اومیکرون بیماری کووید ۱۹ باید علاوه بر استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از حضور در تجمعات و شست و شوی مرتب دست ها، تزریق دزهای اول، دوم و سوم به صورت جدی مورد توجه قرار بگیرد چون بررسی های علمی نشان می دهد که افرادی که واکسن تزریق کرده اند نسبت به دیگران کمتر مبتلا به کرونا شده اند و در صورت ابتلا، بستری و درصد فوت در آنان کمتر است.

اخبار جدید گناباد

البته او در این ماموریت تنها نیست و یک دانشمند نابغه به همراه مینیونها و سه دختری که گرو به فرزندی قبول میکند، هم او را همراهی میکنند. اینم بگم درسته هدف اصلی من از موندن یادگیری روشهای مغزشویی بود اما گاهی اوقات واقعا مغزشویی میکردند و من نظرم عوض میشد و میخواستم کار رو قبول کنم، اینو برای کسانی که فکر نکنند خیلی زرنگ هستند و توی دام فرقه نمیافتن گفتم، چون اونها هم بلدن چه کار کنن. خبرگزاری میزان – بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستور کار جلسه علنی امروز اخبار جدید ثبت نام یارانه – روی این صفحه کلیک کنید – مجلس قرار گرفت. وی ادامه داد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و دشمنان نظام جمهوری اسلامی که پی بردهاند این نظام به برکت فرهنگ و تفکر بسیجی بر انواع ترفندها و تهدیدات داخلی و خارجی غلبه کرده و به عزت، اقتدار و استقلال واقعی دست یافته است، هجمه و تهدیداتی علیه آن اعمال می کنند ولی این اقدام هم مانند سایر سیاستهای خصمانه آنان راه به جایی نمی برد. گروه استانها- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گناباد گفت: در ۶ ماه گذشته ۲ لانه فساد در شهرستان شناسایی شده و با ناهنجاریهای صوتی که در سطح شهر سبب آزار و اذیت مردم میشود، برخورد شده است.

اخبار جدید حسن یزدانی

گروه استانها- تعطیلی کتابخانهها در دوران کرونا و کاهش سرانه مطالعه سبب شده اعضای کتابخانهها در سطح استان خراسانرضوی با کاهش روبهرو شود. شیوع ویروس کرونا باری سنگین روی دوش کادر سلامت گذاشته است که فشار جسمی و روانی آن بر کادر پرستاری بیش از دیگر اقشار بوده است و در این شرایط می طلبد که مسوولان و دست اندرکاران امر، توجه و حمایت بیشتری را از این قشر خدوم و پرتلاش داشته باشند. پژوهشهای یونسکو جایگاه مهم کتابخوانی و اهمیت آن را برای توسعه اقتصادی کشورها روشن ساخته است. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در امتحان مشترک فراگیر به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای امتحان مشترک فراگیر توسط دستگاه اجرایی مربوط مورد بررسی قرار خواهد گرفت. فرماندار گناباد روز پنجشنبه در مراسمی که به همین مناسبت برگزار شد این طرحها را شامل زمین والیبال و فوتبال ساحلی شهر کاخک و آسفالت گرم جاده روستای ملاآباد از توابع این بخش ذکر کرد. وی استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برخط (آنلاین) را از اقدامات مهم برای کاهش این معضل ذکر کرد و ادامه داد: از ابتدای شیوع ویروس همه گیر کرونا تاکنون ۳۱ نشست آنلاین کتابخوان با حضور نویسندگان مطرح کشوری در حوزه کودک نوجوانان و بزرگسالان در گناباد برگزار شده است.

وی ادامه داد: از ۳۴ هزار و ۵۰۰ مورد تست و آزمایش کرونا (PCR) تست ۱۷ هزار و ۶۴۰ نفر مثبت بود که ۱۴ هزار و ۶۴۰ نفر به صورت سرپایی و سه هزار نفر در بیمارستان بستری و تحت درمان قرار گرفتند. بجستان – چهار نفر از شکارچیان غیرمجاز در شهرستان بجستان قبل از هر اقدامی توسط ماموران یگان حفاظت محیط زیست شناسایی و دستگیر شدند. از مجموع بیش از ۳۲ هزار تست کرونای گرفته شده از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون در شهرستان های گناباد و بجستان در جنوب استان خراسان رضوی، بالغ بر ۱۷ هزار تست مثبت بوده است و ۳۵۷ نفر تاکنون بر اثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در این شهرستان ها جان خود را از دست داده اند. گروه استانها- ۹ شهریور سال ۴۷ زلزله فاجعهباری کاخک را لرزاند که در اثر این زلزله حدود ۳۰۰۰ نفر جان خود را از دست دادند. پنج موج فراگیر ویروس کرونا در همین مدت علاوه بر ابتلای افزون بر ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر در کشور، ۱۳۰ هزار و ۶۰۳ تن از هموطنانمان را به کام مرگ کشانده است.

اخبار جدید گرانی

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد اخبار جدید سهام عدالت لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما