ثبت نام 2 نفر در انتخابات کشوری و هیات مدیره فوتبال – ورزش


کد خبر: 1832282 |
15 تیر 1401 ساعت 10:30 |
2.3K بازدید |

3
دیدگاه

ثبت نام از نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و همچنین اعضای هیات رئیسه به صورت اینترنتی انجام می شود و به همین دلیل هیچ یک از نامزدها برای ثبت نام فدراسیون فوتبال اقدام نمی کنند.

به گزارش “ورزش سه”، برخی رسانه ها در روز انتخابات خبر دادند که هیچ فردی ثبت نام نکرده است اما سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: دو نفر برای حضور رئیس فدراسیون فوتبال و همچنین رئیس فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده اند. اعضای هیئت مدیره.

وی در این خصوص می گوید: از صبح امروز ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون، نایب رئیس اول و دوم و نمایندگان نماینده هیئت رئیسه آغاز شده و این موضوع به مدت 20 ماه ادامه دارد. . تا دیشب که پرسیدم چیکار کردم فقط 2 نفر ثبت نام کردند. در پایان ماه بیستم، کمیسیون انتخابات بدوی 21 روز فرصت دارد تا وظایف خود را اجرا کند. برای پست داران لازم است 5 نفر از اعضای مجمع و 2 نفر برای پستچیان دیگر کافی باشد. تا 20 ماه پیش امکان ثبت نام الکترونیکی وجود داشت و مدارک باید همزمان با درخواست به فدراسیون ارائه شود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال ادامه داد: در صورتی که اعتراض ۲۱ روز پس از اعلام نتایج فرد برگزار شود، هیات انتخابات ۲ روز فرصت اعتراض و کمیته استیناف انتخابات ۵ روز فرصت بررسی و اعلام نظر نهایی خواهد داشت. پس از این روند ظرف 21 روز نامزدهای نهایی را اعلام می کنیم و به سمت انتخابات می رویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا رئیس فعلی فدراسیون فوتبال در این راستا ثبت نام کرده و در صورت ثبت نام باید از سمت انصراف دهد یا خیر، گفت: نمی گویم کدام 2 نفر ثبت نام کرده اند اما سید میرشاد مجیدی ثبت نام نکرده است. بخشی از آنها شرایط اداره پست مشخص است و نامزدی مشخص است و هیچ نامزدی و تناقضی وجود ندارد. در صورتی که یکی از اعضای هیأت مدیره به سمت ریاست انتخاب شود، باید از سمت خود استعفا داده و سپس در سمت خود باقی بماند. اساسنامه فدراسیون به یک رئیس این فرصت را می دهد که حداکثر برای سه دوره نامزد شود. ممکن است الان شرایط عادی شده و رئیس فدراسیون دوباره بیاید و برای دوره جدید ثبت نام کند. حضور ایشان کاملا منطبق بر اساسنامه است و بحث های نظارتی کمیته های فدراسیون موجب سلب حقوق برابر نامزدها می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم