تیم ایران با پرچم امارات در مسابقات!عنوان قهرمانی شهداب یزد در لیگ برتر والیبال ایران در جام رمضان امارات با حواشی متفاوتی تازه شد. با این عنوان که این تیم با نام “بوناتانی” در مسابقات حضور دارد و به منظور حضور در تمامی مسابقات جام رمضان با حمایت اسپانسرهای امارات، مسئولان شهداب حضور خواهند داشت و پرچم امارات برافراشته خواهد شد. بازیکنان.

امیر شرافت مدیر عامل مدرسه شهداب یزد در حاشیه در خصوص حضور این تیم در جام رمضان گفت: دوازدهمین سالی است که این مسابقات با نام NSA SPORTS امارات و تحت حمایت وزارت ورزش، فدراسیون والیبال و دولت امارات. دوره های قبلی این رقابت ها با حضور تیم های اماراتی و تعداد محدودی بازیکن خارجی برگزار شده بود اما امسال فدراسیون والیبال امارات تصمیم گرفته است تا از والیبالیست های خارجی باکیفیت کشورهایی مانند ایتالیا، برزیل، کوبا و صربستان استفاده کند. همین موضوع باعث شده تا به این باور برسیم که تعداد کادر فنی و تعداد تکنسین ها در سطح مسابقات فنی بسیار بیشتر و شاید حتی بیشتر از تعداد دانشگاه های آسیایی باشد.

وی افزود: حدود 3 روز پیش و قبل از کسب عنوان قهرمانی ایران، دعوتنامه های رسمی از سوی اسپانسر مسابقات برای ما ارسال شد، اما با توجه به اینکه در آن زمان مناسب نبود و ملی پوشان در اردوی ملی حضور داشتند. ما تصمیم گرفتیم که شرکت نکنیم.» همیشه ایمیل هایی از اسپانسرهایمان دریافت کرده ایم و حتی نامه ای از فدراسیون والیبال ایران دریافت کرده ایم که آقای داورزنی از ما درخواست کرده که به عنوان نماینده ایران در این مسابقات شرکت کنیم. ما هم شرایط و مشارکت لازم را فراهم کردیم.

شهداب که پرچمدار امارات نیز هست، گفت: اسپانسر بودن برای هر تیم در این مسابقات یک امتیاز است که نتیجه می دهد. در هر تیم دو بازیکن اماراتی حضور دارند تا بازیکنان بزرگ بازی کنند و سطح آنها بالا برود. جای بحثی نیست که نام تیم جایگزین شود، ثانیا نام تیم اسپانسر که جزئی از پرنت محسوب می شود، حتی شبکه دوبی اسپورت ما را با عنوان شهداب ایرانی و منتخب تیترهای مسابقات تیم معرفی می کند. ایرانی. از طرفی ما تنها تیمی هستیم که پشت بازیکنان آرم داریم.

وی افزود: یکی از دوستانم که می داند نامه را از کجا می آورد، چنین مسائلی را مطرح می کند و منافع خود را دارد. ما حتی تا 5 روز پیش نمی دانستیم که چنین تورنمنتی وجود دارد، اما تنها یک تیم دیگر فوتبال ایران در این مسابقات شرکت کرده بود، اما این امتیاز شایسته آن است. تیم شهداب قهرمان ایران است و ما را به عنوان قهرمان ایران دعوت کرده اند.

مدیرعامل دفتر شهداب در واکنش به این توافق، با پرداخت هزینه حضور در این مسابقات از طریق اسپانسر مسابقات، با حضور نماینده ایران از پرچم امارات موافقت کرد. ما به سرپرستی نماینده ورزش آمدیم و با فدراسیون مرزی و والیبال برونکس به توافق رسیدیم و همه در جریان بودند.

در خصوص حضور محمود افشاردوست عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال در امارات و در کنار تیم شهداب اظهار داشت: جزء فنی کادر است و در هیئت رئیسه فدراسیون مسئولیتی ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شهداب می تواند بدون نام دوم و پرچم امارات در مسابقات شرکت کند، گفت: خیر، این جزو قوانین مسابقات بود. خیلی از سایر دانشگاه های ایران از چند ماه قبل از این مسابقات مطلع شده بود و حالا که موفق به حضور در این مسابقات نشده اند، حرف و حدیث هایی وجود دارد. این یک نوع آمادگی برای مسابقات جام ملت های آسیا است.

از حضور شهداب در این خصوص در جام رمضان با این پرچم های بی احترامی بر روی پرچم ایران، گفت: سایر اعضای لوگوی این تیم ایرانی هستند. دوستان دنبال علایق شخصی دارند. این را هم بگویم که با موافقت وزارت ورزش، شورای برانکس و فدراسیون والیبال در این مسابقات شرکت کرده ایم و تمام مراحل قانونی طی شده و واقعا نمی دانیم این افراد چه کسانی هستند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم