توییتر «قرص سمی» را برای مبارزه با تصاحب ایلان ماسک اتخاذ کرد


دهلی نو: اواخر عصر جمعه، هیئت مدیره توییتر تأیید کرد که محافظ «قرص سمی» برای جلوگیری از تصاحب ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، فعال خواهد شد. پس از یک “پیشنهاد ناخواسته و غیر الزام آور برای خرید توییتر”، هیئت مدیره این شرکت به اتفاق آرا مجوز یک “طرح حقوق سهامداران” یا “طرح حقوق” را صادر کرد.

اگر ماسک تلاش کند شرکت را تصاحب کند، طرح حقوق به برخی از مالکان اجازه می دهد تا سهام بیشتری را خریداری کنند. طبق بیانیه مطبوعاتی هیئت مدیره توییتر، “طرح حقوق” شانس یک سازمان یا فرد را برای به دست آوردن کنترل پلت فرم میکروبلاگینگ “از طریق انباشت بازار آزاد بدون پرداخت حق بیمه کنترل مناسب به همه سهامداران یا ارائه زمان کافی به هیئت مدیره کاهش می دهد. آگاهانه قضاوت کنید.”

هیئت مدیره توییتر در بیانیه ای اعلام کرد: «اگر نهاد، شخص یا گروهی مالکیت سودمند 15 درصد یا بیشتر از سهام عادی موجود توییتر را در معامله ای که توسط هیئت مدیره تأیید نشده است، به دست آورد، این حقوق تحت «طرح حقوق» قابل اعمال خواهد بود.

این طرح حقوق به مدت یک سال و در تاریخ 14 آوریل 2023 پایان می یابد.

این گزارش تنها چند روز پس از آن منتشر شد که پاراگ آگاروال، مدیرعامل توییتر در جلسه پرسش و پاسخ در روز پنجشنبه به کارکنان گفت که هیئت مدیره شرکت در اسارت اخبار مربوط به برنامه‌های ماسک برای خرید شرکت قرار نمی‌گیرد. او همچنین اظهار داشت که هیئت مدیره توییتر در حال بررسی پیشنهاد ماسک است و تصمیمی را «به نفع سهامداران ما» اتخاذ خواهد کرد.

ماسک پیش از این جلسه در توییتی نوشت: «این پیشنهاد به رای سهامداران ارائه نشود، کاملاً غیرقابل دفاع است. وی در پاسخ به سوالی درباره احتمال رد پیشنهاد او توسط هیئت مدیره توییتر، گفت: آنها شرکت را کنترل می کنند نه هیئت مدیره.

ماسک پیشنهاد خرید توییتر را به مبلغ 54.20 دلار به ازای هر سهم به صورت نقدی ارائه کرده است و ارزش شرکت را تقریباً 43 میلیارد می کند.

تلویزیون زنده

#لالFelipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial