تورم سال آینده با حذف یک دلار حداقل 1 درصد در سال است


در رفتن در حالی که بودجه سال آینده در مجلس نمایندگان در حال بررسی است، هنوز مشخص نیست که هزینه آن چقدر خواهد بود، در حالی که دولت تاکید دارد که این موضوع در اولویت قرار دارد، اما مجلس نمایندگان دو بار با این مصوبه مخالفت کرده است. یعنی سرنوشت ارزش تومان با سرنوشت کره زمین ارتباط مستقیم دارد.

به گزارش فرارو، مرتضی عزتی، استاد اقتصاد دانشگاه مدرس در رفتن وی با بیان اینکه دولت قصد دارد موضوع ترجیحی را به یکباره حذف کند، گفت: این موضوع هیچ مبنای منطقی و عقلانی برای معیشت مردم ندارد، این کار نباید یک بار برای همیشه انجام شود.

وی افزود: با توجه به اینکه حذف ارزش 2 تومانی منجر به افزایش تولید کالاهای نهایی می شود، به طوری که بر اساس ارزش واردات 2 تومان تا 5000 تومان، نرخ ارز در بودجه سال آینده تغییر می کند. باعث این موضوع خواهد شد.» در یک تا دو سال آینده ترجیحات مرتبط با آنها نزدیک به 3 درصد افزایش می یابد.

عزتی گفت: در این شرایط است که ارزش ترجیحی سایر کالاها و خدمات نیز تحت تأثیر قرار می گیرد و می تواند منجر به رشد قیمت های دسته جمعی شود و ارزش تومانی را حذف کنید زیرا امکان ادامه تخصیص ارزش ترجیحی وجود ندارد. برای همیشه و در صورت احیای برجام و رفع تحریم ها، این موضوع ممکن است زمینه را برای حذف ارزش تومان فراهم کند.

برجام ارزش تومانی را مشخص کرد
افق مرتضی کارشناس مسائل اقتصادی است به زودی با شما صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید وی با اشاره به اینکه مجلس و دولت هیچ مسئولیتی در قبال حذف ارزش تومانی ندارند، گفت: دو سال از دولت قبل و دولت فعلی می گذرد و همچنین مجلس ترجیح می داد ارزش تومان را حذف کند. ارز اما هر بار تصمیم گرفته می شود اما دولت و مجلس در این مورد به توافق رسیده اند.

وی افزود: به این ترتیب دولت و مجلس می توانند بگویند که حذف تعرفه ها جای نگرانی دارد و تاخیر در تصمیم گیری ها به این دلیل است که منتظر بار هستند. تهاتر بشه و تحریم ها برداشته بشه.به شهادت ارزش 2 تومن می گذشت.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به پیامدهای محاصره جنوب، ژاپن، هند و عراق توسط ایران، دولت می‌تواند ارزش محصولات خود را افزایش دهد که در اولویت نخواهد بود و می‌تواند بازار را کنترل و مدیریت کند. اما اگر برجام به طور کلی آن سوی رودخانه در آن زمان، شرایط اقتصادی کشور بسیار بد بود و هر تصمیمی در رابطه با حذف اقدامات ترجیحی بسیار جدی بود.

این اقتصاددانان با اشاره به اینکه برخی از اقتصاددانان نیز از حذف قیمت تومان حمایت می کنند، می افزایند: این اقتصاددانان هیچ اطلاعی از وضعیت فعلی اقتصاد و سیستم ضعیف سیاسی و تصمیم گیری کشور ندارند. مردم تورم بسیار جدی را تجربه می کنند و افزایش قیمت ها سر به فلک می کشد به طوری که این کار به راحتی انجام نمی شود.

افق ادامه داد: در حالی که برخی از مقامات ارشد دولتی و نمایندگان مجلس نیز موافق حذف گندم و جو هستند، این احتمال وجود دارد که نتوانیم عواقب این موضوع را جبران کنیم. برای رسیدگی به معیشت مردم و سفر.

وی در ادامه با بیان اینکه پس از احیای برجام باید تدابیری اتخاذ شود تا آثار ترمی از بین برود، نمی توانیم با بانک ها و امور مختلف مالی و بانکی برخورد کنیم، نمی توانیم از این فرصت استفاده کنیم. تحریم را بردارید ما از رفع تحریم ها استفاده می کنیم.

این کارشناس اقتصادی که نخواست نامش فاش شود، با بیان اینکه نمی توان منتظر ماند تا برداشته شدن تحریم ها بر اقتصاد تاثیر بگذارد، خاطرنشان کرد: کشور وارد شده و قیمت نفت نیز افزایش یافته است، حداقل چند ماه زمان نیاز است، بنابراین ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا معجزه به نتیجه برسد.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel