توانایی لوستر

واقعا به چه مقدار نور از لوسترم نیاز دارم؟ لوسترها اغلب دارای تزئینات دقیق یا بسیار زیاد هستند و معمولاً از لامپ های رشته ای استفاده می کنند، در حالی که برخی از نسخه های مدرن از لامپ های فلورسنت و اخیراً از LED استفاده می کنند. اکنون لوسترها با نرم افزارهای کامپیوتری طراحی شده و با دقت ساخته می شوند. در حالی که وسایل امروزی تقریباً در هر رنگی در دسترس هستند، رنگ سفید هنوز هم رنگ غالب در طراحی حمام است. اما حتی اگر متعهد به ساخت یک دیوار با رنگ قوی در مواد دائمی باشید، وسایل سفید همچنان حداکثر آزادی عمل را برای تغییر طرح خود به شما می دهند. میدان‌های رنگ قوی که در برابر وسایل سفید روشن بازی می‌کنند، دستور العملی بی‌خطر برای طراحی هیجان‌انگیز حمام معاصر است. قرار دادن یک وسیله واحد در مرکز یک اتاق و انتظار اینکه آن اتاق را کاملاً روشن کند، دستور العملی برای نور بد است.

به عنوان مثال، در میان بسیاری از وسایل روشنایی در فروشگاه گوپتا، می‌توان یک لوستر چینی با اندازه متوسط ​​را پیدا کرد که می‌تواند رنگ‌ها را تغییر دهد و با استفاده از کنترل از راه دور کار می‌کند. وسایل روشنایی به دلیل اهمیتشان، هم افزایی کاملی بین تضادهای مدرن و شیک (به معنای واقعی کلمه) ایجاد می کنند. با افزودن ویژگی های استراتژیک رنگی روشن، از وسایل سفید حمام خود نهایت استفاده را ببرید. با اشاره به فرهنگ‌های بیزانس و اسپانیای موری، از جمله، این فضا ترکیبی روح‌بخش از کاشی‌های کوچک آبی و سبز براق را نشان می‌دهد. کاشی‌های سایز متوسط ​​در طیفی از رنگ‌های خاکی سوخته، قهوه‌ای مایل به زرد و دیگر رنگ‌های خاکی. و کاشی‌های بزرگ با رنگ‌های کم‌رنگ و خنثی که با نقوش سنتی پیچیده‌ای که انتظار دارید در یک زیارتگاه ببینید تزئین شده است. اگر ظاهر شیک مینیمالیستی را دوست دارید، این حمام دارای ایده هایی است که می توانید به نفع خود استفاده کنید – حتی اگر با یک حمام معمولی 5×7 فوت کار می کنید. برای چشمگیرترین ظاهر، دو رنگ کاملاً متفاوت مانند آبی سلطنتی و لیمویی را انتخاب کنید. برای حس ظریف تر عمق، دو رنگ مجاور مانند آبی سلطنتی و بنفش یا سبز لیمویی و برگ را انتخاب کنید.

The Price Of The Chandelier

در طراحی حمام با رنگ های خنثی و طرح دکوراسیون مینیمالیستی، رنگ های برجسته ای که انتخاب می کنید می توانند تفاوت زیادی در احساس اتاق ایجاد کنند. چه خودتان این کار را انجام دهید یا یک متخصص حرفه ای استخدام کنید، تمیز کردن، تعمیر و نگهداری و بازسازی لوستر به طور منظم بخشی از رژیم تمیز کردن خود همراه با گردگیری هفتگی تضمین می کند که لوستر شما همیشه تحت تأثیر قرار می گیرد و خانه شما را زیبا می کند. نتیجه: خلوت های بی سر و صدا رمانتیک. راه دیگری برای چاشنی بخشیدن به ظاهر سنتی و ایجاد یک سبک انتقالی، استفاده از الگوهای جسورانه است.

برای نمونه ای از الگوهای هندسی در حمام انتقالی به صفحه بعد ادامه دهید. برای درک یک سبک ساده انتقالی، به صفحه بعد ادامه دهید. سپس هوای مخلوط شده به بیرون رانده می شود و به سمت پایین دیوارها برمی گردد، که باعث می شود اتاق گرمتر شود. خط پایین – اگر می خواهید حس سلطنتی دوران گذشته را در اتاق نشیمن خود به دست آورید، یک لوستر چینی بخرید. اگر می خواهید لوستر شما نور محیط را فراهم کند، ممکن است بخواهید از لوستری استفاده کنید که از لامپ های کم نور استفاده می کند.

ایجاد فضایی با یک – یا چند نقطه کانونی، راه ساده ای برای جلب توجه به طراحی حمام است. سپس، در دهه 1960، Yvon Chouinard، که خط تولید لباس پاتاگونیا را ایجاد کرد، انقلابی در طراحی تبرهای یخی ایجاد کرد. یخ نوردی از صخره نوردی و سایر فعالیت های کوهنوردی تکامل یافته است. و بعد از خوردن شام‌های بیرون‌بر روی صندلی‌های موقتی که از سطل ساخته شده‌اند، برای مدت طولانی‌تری از آنچه به یاد می‌آورم، شروع به درک این موضوع می‌کنم که اگر برخی از توصیه‌های این مقاله را دنبال می‌کردم، بسیار آماده‌تر بودم. روش بهتر این است که لوستر خود را از هم جدا کنید و آن را تکه تکه با دست تمیز کنید. و بودجه یا سبک شما هر چه که باشد، نمی توانید برای لوازم جانبی بهتر از چند شکوفه و شمع تازه کار کنید. باغبانان اغلب از طرحی مشابه در مرزهای گل خود پیروی می کنند که امواج قرمز آتشین را به رنگ های نارنجی و زرد در می آورد یا برعکس شکوفه های قرمز به رنگ های زرشکی و بنفشه می ریزد. اگر ارائه دهنده ای نداشته باشد، من آن را یک پرچم قرمز بسیار بزرگ در نظر می گیرم و احتمالا کشتی را رها می کنم.

رنگ‌های طلایی، قرمز و نارنجی خورشید را تداعی می‌کردند و مانند برخی از حیواناتی که نقاشی می‌شدند، به عنوان رنگ‌های فرخنده در نظر گرفته می‌شدند. دیوار دوش، نیم کاشی، نیم شیشه، به نور خورشید اجازه می دهد تا در عین حال حریم خصوصی را فراهم کند. غرفه دوش شاهکاری از کاشی های سفید به سفید در طناب کلاسیک و نقوش حیات دریایی است. یافتن تعادل بین سبک های کلاسیک و معاصر همان چیزی است که طراحی انتقالی به آن نیاز دارد. اگر ظاهر التقاطی‌تری را به سبک مشخصی مانند آرت دکو ترجیح می‌دهید، طراحی انتقالی تعادل عالی را فراهم می‌کند. یک آینه بلند و باریک با یک قاب از کاشی‌های موزاییک سبز کوچک که به سایر مستطیل‌های عمودی قوی در طراحی اتاق مربوط می‌شود، تقویت می‌شود. پانل آینه ای بالای سینک شیشه ای هنرمندانه در واقع نمای جلوی یک کمد توکار است، در حالی که مجموعه ای عمودی از طاقچه های قفسه بندی فرورفته برای نمایش لوازم جانبی استفاده می شود.

استفاده از شیشه بیشتر در حمامی که نور خورشید زیادی نمی گیرد، گزینه بسیار خوبی است. پیشرفت‌ها در طرح‌های پیچ، مانند دستگیره‌های چرخان، باعث می‌شود که کار سختی کمتری برای وارد کردن آنها به داخل یخ ایجاد شود. یک میز یا کابینت موقت با ارتفاع کم را به عنوان انباری اضافه کنید و سطحی به راحتی برای وسایلی مانند قابلمه قهوه یا اجاق توستر ایجاد کنید. مینیمالیسم با پیروی از دستور طراحی کلاسیک که همه چیز در خانه باید هم زیبا و هم مفید باشد، 90 درصد مواردی را که اینطور نیستند حذف می کند. از سوی دیگر، یک مینی لوستر برای فضاهای بزرگتر مانند اتاق نشیمن کار زیادی نمی کند. به عنوان مثال، اگر طول و عرض اتاق نشیمن شما به ترتیب 15 و 20 فوت است، قطر لوستر شما باید 45 اینچ باشد. به عنوان مثال، اگر ارتفاع اتاق شما 15 فوت است، لوستر شما باید بین 37 تا 45 اینچ باشد. ما طیف گسترده ای از لوسترها را عرضه می کنیم که عبارتند از: لوسترهای سنتی، لوسترهای معاصر، لوسترهای مدرن، لوسترهای کریستالی، لوسترهای انتقالی، لوسترهای سرسرا/ ورودی، لوسترهای سنتی جزیره/بیلیارد، لوسترهای معاصر، لوسترهای مدرن، لوسترهای کریستالی، لوسترهای انتقالی، لوسترهای انتقالی.

سبک معاصر طیف نسبتاً گسترده ای از ظاهر را در بر می گیرد. از این حمام کردن به سبک انتقالی الهام بگیرید. با الهام گرفتن از شرق، پالت رنگ شامل آبنوس، عاج و سینابار – رنگ قرمز تیره نارنجی یک لاک باستانی آسیایی است. البته، ضرری ندارد اگر بتوانید یک طبقه ساخته شده از حداقل پنج نوع سنگ مرمر، یک غرفه دوش نمایشی، و یک روشویی به زیبایی و دراماتیک یک تکه مبلمان اتاق نشیمن را مدیریت کنید. و البته، دسته ای از ارائه دهندگان وجود دارند که از برآورده کردن آن نیاز (یا تظاهر به آن) خوشحال هستند. ممکن است یک مجموعه از پازل ها وجود داشته باشد که بازیکنان برای برنده شدن در بازی حل کنند، یا چندین مجموعه از پازل ها، که هر کدام به جایزه نهایی منجر می شود. اکثر اتاق های فرار یک استاد بازی دارند که بازیکنان را زیر نظر دارد و زمانی که مردم شروع به ناامیدی می کنند نکاتی را ارائه می دهد. Idem, "A Master Potter of Kashan," Transactions of the Oriental Ceramic Society 20, 1944-1945, pp. کابینت روشویی که به سادگی در کاج گره دار روستایی ساخته شده است با کاشی های سرامیکی آبی کبالتی عمیق پوشانده شده است که به همان اندازه زیبا هستند. کاربردی.

وسایل براکت دار یا دیوارکوب ها را می توان در دو طرف آینه یا کابینت دارو قرار داد یا یک چراغ درست بالای آینه قرار داد. حمام در گوشه ای از فضا قرار گرفته است. کتیبه‌ای نسبتاً غم انگیز بر روی یکی از این کاشی‌های متاخر، از کاشان درخواست می‌کند که از گزند زمان محافظت شود، که شاید نشانه‌ای از کاهش ثروت این مکان در قرن چهاردهم باشد (اتینگهاوزن، ص. گریس دی. گست و ریچارد اتینگهاوزن، «شکل نگاری» از یک بشقاب درخشنده کاشان، "Ars Orientalis 4، 1961، pp. سبک نقاشی "کاشان" از ویژگی های جذاب درخشندگی با استفاده از پیکره های بزرگ و ثبت الگوهای تکراری نقاشی شده در ذخیره روی زمین سفید مات، با درخشندگی بهره می برد. پوشش قسمت اعظم سطح توسط حلقه‌ها و فرهای کوچکی که در سطح رنگ خراشیده شده‌اند تسکین می‌یابد (شکل 6). طراحی زیبا و ترکیب‌های متراکم غالب است، با پرندگان چاق اما ظریف و نیم‌کف‌های قلاب‌دار و یا سایر پوشش‌های گیاهی ذخیره‌شده که اغلب در اطراف ماه‌روی قرار دارند. چهره هایی که گاهی جلوی یک استخر ماهی می نشینند، می ایستند یا سوار می شوند. برخلاف تصور شما، رنگ سفید خسته کننده نیست.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial