تصویب واردات 4 هزار دستگاه خودرو سواری در کمیسیون

[ad_1]

در بودجه سال به بحث واردات 5 هزار دستگاه خودرو اشاره شده بود که در کمیسیون بحث واردات خودرو و بررسی مجدد نیز مطرح شد.

گزارش تسنیم جعفر قادری، عضو کمیسیون هماهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم و در پاسخ به سوالی مبنی بر تغییرات الحاقی تبصره «لایحه بودجه سال» اظهار داشت: لایحه بودجه سال 96 در مجلس شورای اسلامی تغییر خواهد کرد.

وی افزود: یکی از مواردی که در این جلسه مطرح شد بحث خودروهای سواری بود که در کمیسیون به رای گذاشته شد.

قادری درباره تعیین مجدد واردات خودرو در بودجه با وجود اینکه پیش از این بحث حذف واردات خودرو از سوی کمیسیون مطرح شده بود، گفت: زمینه سازی برای واردات خودرو فرصت مناسبی است تا مجلس به این موضوع رسیدگی کند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در کنار سایر بندها، نمایندگان معتقد بودند که مصوبه مجلس برای ارزیابی مصلحت نظام و همچنین مصوبه مجلس مبنی بر عدم تصریح واردات خودرو قابل بررسی مجدد نیست. ” به هر حال در این زمینه اختلاف نظرهایی وجود داشت اما در نهایت رای مثبت کمیسیون مناسب تلقی شد.

وی همچنین نگاه دولت به واردات خودرو را بسیار مثبت دانست اما اظهار داشت: نظر خاصی در مورد خودرو ندارند.

در بحث خودرو، کمیسیون تلفیق کمیسیون، واردات خودرو را به این دلیل که پس از معرفی بودجه، مجدداً طرح پیشنهادی واردات خودرو مطرح شد، حذف کرده بود که در نتیجه موضوع مورد بررسی قرار گرفت. و به تصویب کمیسیون رسید.

تصویب واردات 4 هزار دستگاه خودرو سواری در کمیسیون

براساس تغییرات ایجاد شده در کمیسیون هماهنگی مجلس شورای اسلامی، متن تبصره الحاقی «بودجه سال» به شرح زیر است: تکمیل طرح‌های نیمه‌قد در خطوط رالی و اصلاح نقاط تصادفی جاده‌ها. گسترش فرهنگ حمل و نقل، تحول مدیریت، ترانزیت و بازنگری و ترانزیت وسایل نقلیه هر ساله از محل غیر صادراتی و با رعایت سیاست های کلی توسط دولت مجاز است.سامانه مربوط به صدور مجوز واردات توسط بخش خصوصی از طریق اشخاص حقیقی و حقوقی با تصویب هیأت وزیران اقدام و عدم واردات آن را پس از گردش خزانه در شماره پنجاه و پنج تصویب کرده است.

همچنین سید محدررضا میرتاج الدین، رئیس کمیته هدف گذاری کمیسیون الحاقیه بودجه سال جاری نیز درباره واردات اقلام ویژه در تبصره 6 هزار تردد، تریلر، تریلر، یخچال اظهار کرد. و کشو، تعداد 8000 ایستگاه اتوبوس در برونئی و داخل شهر، تعداد 1000 یخچال واگن و واگن و 3000 ماشین آلات، ماشین آلات سنگین، راهسازی، بیشتر سال یا بیشتر.

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما