تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک منجر به افزایش علاقه شغلی به توییتر شد


دهلی نو: ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، طرفداران قابل توجهی دارد و ممکن است به زودی مدیر عامل توییتر شود. این به این دلیل است که او در توییتر به طرز باورنکردنی پاسخگو است و پست های شوخ طبع او بسیار محبوب هستند. پس از خرید 44 میلیارد دلاری ماسک از توییتر، گفته شده است که افراد بیشتری مایل به همکاری با او هستند. طبق آمار اخیر در Glassdoor، علاقه شغلی به توییتر 250 درصد افزایش یافته است.

اقتصاددان ارشد دانیل ژائو به فورچون گفت که علاقه به مشاغل توییتر در Glassdoor در هفته گذشته 263 درصد (4 / 24-4 / 30) نسبت به مارس 2022 افزایش یافته است. “خب، اخبار امروز حقایق فوق را مهم تر می کند. هر چه در مورد ایلان ماسک فکر کنید، او طرفداران قابل توجهی از افرادی دارد که می خواهند برای او کار کنند.” ژائو گفت: جذابیت نسبت به یک صاحب کسب و کار.

با این حال، کلیک‌های Glassdoor همیشه با درخواست‌های شغلی واقعی مطابقت ندارد. مردم علاقه مند به همکاری با توییتر هستند، اکنون که ماسک وارد شده است، همانطور که تعداد کلیک ها مشاهده می شود.

ماسک روز جمعه یک داستان Fortune در مورد افزایش علاقه مردم به توییتر منتشر کرد و اظهار داشت که توییتر بر مهندسی نرم افزار دقیق، طراحی، امنیت اطلاعات و سخت افزار سرور تمرکز خواهد کرد.

من متقاعد شده ام که همه مدیران فنی باید از نظر فنی مهارت داشته باشند.

“کاپیتان سواره نظام بودن که نمی تواند سوار اسب شود مانند مدیر نرم افزاری است که نمی تواند نرم افزار شگفت انگیز بسازد!” ماسک توییت کرد.

در یک تحول مرتبط، ماسک ممکن است پاراگ آگراوال، مدیر عامل توییتر را که به تازگی پنج ماه است در این سمت حضور داشته، اخراج کند.

ماسک تنها پس از تکمیل قرارداد 44 میلیارد دلاری، مدیرعامل می شود. دیوید فابر از CNBC این اطلاعات را ارائه کرد. ماسک در صورت اخراج آگراوال در مدت 12 ماه پس از تغییر قدرت در توییتر، باید 43 میلیون دلار بپردازد.Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial