ترفندهای ساده برای خلاص شدن از شر بوی عرقاگر نمی خواهید بوی عرق حمام را حس کنید، می توانید از اسپری و مامان استفاده کنید، اما درمان های خانگی موثر و بی ضرر هستند.

به گفته خبرنگاران، در حالی که درمان سالم و طبیعی است، زیرا به دفع سموم و حفظ سلامت بدن کمک می کند، هیچ کس نمی خواهد آن را برای مدت طولانی احساس کند.

عرق بوی بدی ندارد، اما حاوی باکتری هایی روی پوست شما است که باعث ایجاد آن می شوند. در حالی که ساده ترین راه برای خلاص شدن از شر آن استفاده از یک ضد عفونی کننده و یک عطر است، ما به شما مقاله ساده ای را پیشنهاد می کنیم که می توانید بیرون از آشپزخانه خود پیدا کنید.

سرکه

یک سواب پنبه بردارید و مقدار سرکه سفید و سیب را اندازه بگیرید. سرکه به تعادل pH پوست کمک می کند و باکتری های تولید شده را از بین می برد.

لیمو

سرکه لیمو مانند برای متعادل کردن PH پوست عالی عمل می کند. سیب زمینی ها را پوست گرفته و آب آن را بگیرید. همچنین می توانید 2 قاشق غذاخوری نشاسته را به نشاسته و آلوئه ورا اضافه کنید تا مخمر ایجاد شود. آن را روی زیر بغل بمالید و بعد از 1 دقیقه آن را تمیز کنید.

چای

آب را داخل ظرف بریزید و هم بزنید سپس مقداری برگ چای سبز به آن اضافه کنید. پس از خنک شدن، یک تکه پنبه را دور آن بپیچید و آن را به اطراف بمالید. چای به خشکی و تسکین پوست عرق کرده کمک می کند. فقط 3 تا 4 بار در هفته استفاده کنید.

گوجه‌فرنگی‌ها

تازه آب تازه را به یک لیوان آب اضافه کنید. پنبه را در آن پیدا کنید و مناطق خاصی را در اطراف آن پیدا کنید. خواص ضد عفونی کننده نیز به تولید باکتری های باکتری کش کمک می کند.

جاش شرین

شیرین کننده ها به جذب رطوبت و تحریک رشد باکتری ها کمک می کنند. می توانید از آن مانند پودر بچه استفاده کنید و آن را زیر بغل و بین انگشتان بمالید. شما همچنین می توانید آنها را با کفش های خود انتخاب کنید تا از هر یک از آنها جلوگیری کنید.

نکته دیگر این است که 2 قاشق غذاخوری آب جوش شیرین شده را با یک پیمانه آب مخلوط کنید. یک بطری اسپری را با مایع پر کنید و روزانه آن را روی زیر بغل و سایر قسمت های بدن اسپری کنید. قبل از پوشاندن لباس هایتان آن را خشک کنید تا لباس هائیتی نچسبد.

فراموش نکنید که کم آبی بدن می تواند باعث بوی بد دهان شود. این سموم را از بدن شما خارج می کند و کمبود آنها می تواند باعث شود آنها به شکل عرق کثیف از طریق عرق شما خارج شوند. بنابراین مراقبت از هیدرات ها باعث می شود که غدد بدن به طور طبیعی عمل کنند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم