ترامپ برای فرار از قانون نامزد ریاست جمهوری است

[ad_1]

دونالد ترامپ به طور جدی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 شرکت نمی کند. هدف اصلی این رئیس جمهور سابق آمریکا فرار از مشکلات قانونی، اتهامات جنایی احتمالی و حتی زندان است.

به گزارش ما، چهار نفر از آشنایان به مجله رولینگ استون گفتند که طی ماه های اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا به نزدیکان خود گفته است که حمایت قانونی از اشغال «دفتر آمریکا» در اولویت است. برای او.

یکی از این منابع که تابستان امسال درباره این موضوع با ترامپ صحبت کرده است، می‌گوید: «ترامپ درباره اینکه چطور وقتی رئیس‌جمهور ایالات متحده هستید، برای دادستان‌های با انگیزه سیاسی سخت است که شما را مورد آزار و اذیت قرار دهند. و گفت که حتی اگر دوباره رئیس جمهور نشود، تحقیقات خود (ترامپ) را متوقف خواهد کرد. تحقیقاتی که دولت جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا روی آن کار می کند و قصد دارد با اتهامات جنایی علیه رئیس جمهور سابق روبرو شود.

به گفته چند تن از آگاهان، مصونیت رئیس جمهور و انتخاب دادستان کل تنها دلیل حضور ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری نیست. همچنین همزمان که ترامپ روی موضوع نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری 2024 کار می کند، رقابت و کشمکشی با رهبران و عوامل حزب خود دارد که چه زمانی باید این موضوع را اعلام کند.

دونالد ترامپ مشتاق است که نامزدی خود را در اسرع وقت حتی قبل از انتخابات میان دوره ای اعلام کند. اما این گونه است که رهبران جمهوری خواه، از جمله برخی از نزدیک ترین مشاوران ترامپ، نمی خواهند او تا پس از انتخابات میان دوره ای نامزدی خود را اعلام کند. حزب جمهوری خواه به جای تبدیل رقابت به همه پرسی درباره ترامپ، می خواهد تمرکز رأی دهندگان را به جو بایدن معطوف کند. ترامپ در ماه‌های اخیر با اکراه موافقت کرده است که این کار را متوقف کند، اما پس از مدت کوتاهی، چه برای منافع شخصی و چه به دلیل منافع شخصی، بازگشت تا زودتر نامزدی خود را اعلام کند.

اما این چهار منبع می گویند زمانی که ترامپ از حضور در دور بعدی انتخابات صحبت می کند، این تصور را برای افراد مورد اعتماد و نزدیک به خود ایجاد می کند که با افزایش اتهامات و جرایم، تمرکز بر حمایت های قانونی نیز افزایش یافته است.

این تنها لیبرال ها یا منتقدان ترامپ نیستند که به خطر این رئیس جمهور سابق اذعان می کنند. تیم های وکلا و مقامات ارشد دولت سابق ترامپ اغلب در این مورد صحبت می کنند. «تای کعب»، وکیل ارشد دولت ترامپ ماه گذشته به صراحت به رولینگ گفت: «فکر می‌کنم محاکمه کافری برای ترامپ و مارک میدوز، رئیس دفتر سابق کاخ سفید، قطعاً امکان‌پذیر است».

ترامپ نیز ظاهراً به مشکلات احتمالی اذعان دارد. یکی دیگر از این چهار منبع می گوید: ترامپ چیزی شبیه به این را گفت: زمانی که من رئیس جمهور بودم، دادستان ها نمی توانستند از زندان فرار کنند. وی در مورد نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری 2024 و آنچه مردم درباره جلسات 15 دی گفتند، چقدر مفسدان می خواهند زندانی شوند.

با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا وزارت دادگستری آمریکا ترامپ را در رابطه با قیام 6 ژانویه (حمله به ساختمان کنگره ایالات متحده آمریکا) متهم خواهد کرد یا خیر، اما پیروزی در کاخ سفید بسیار مفید و مفید خواهد بود. به او.

[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما