تحول در تسهیلات بانکی توصیه وام ممنوع شد؟!


در رفتن محمدباقر قالیباف از اساسنامه رهبر انقلاب به کمیسیون ادغام مجلس شورای اسلامی از عدم اعمال مازاد بر بانک ها در بودجه خبر داد. همزمان رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد نسبت به افزایش تسهیلات صعب العبور در سیستم بانکی هشدار دادند. به گفته کارشناسان، افزایش تسهیلات سختی‌گیری اگرچه تحت عنوان «حمایت از اشتغال یا لایه‌های ضعیف‌تر» ممکن است ناشی از دولت یا مجلس باشد، اما چرخه‌هایی را ایجاد می‌کنند که در نهایت منجر به افزایش تورم می‌شود.

بر اساس این گزارش، فراریان نیز با افزایش هزینه ها و مانده ها در بانک ها، متعادل سازی منابع و مصارف بانک ها مواجه هستند. در این زمینه بانک ها به بهانه تسهیلات نامناسب از بانک مرکزی مجوز دریافت کمک های اضافی می گیرند. منابعی که از مبنا تامین می شود و در حد ضریب ضرب می شود برابر با جریان نقدی افزایشی است. در پایان، ساده ترین راه برای خلاصی از شلوغی، افزایش نرخ تورم در ایستگاه است. التهاب اندام های فوقانی بیشترین آسیب را به اقشار وارد می کند و کسب و کار در فضا را مختل می کند.

دولت و مجلس از تسهیل گری بانک ها منع شده اند
عباس آرگون، نایب رئیس اتاق بازرگانی بازار و سرمایه تهران به زودی با شما صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید وی با اشاره به ممنوعیت عدم انعقاد قرارداد از سوی مجلس و دولت برای رفاه حال بانک ها که از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: این موضوع بسیار شناخته شده است و عموم مردم با توجه به منابع محدودی که بانک ها با آن مواجه هستند، این موضوع را به خوبی اعلام می کنند. بتواند با تسهیل در پرداخت، سیستم بانکی را بهبود بخشد.

وی افزود: در حال حاضر بانک ها در پرداخت بدهی خود مشکل ایجاد می کنند که این موضوع برای بانک ها و اقتصاد کلان بسیار زیاد است و اولاً دولت و شوراهای بانکی را موظف به پرداخت بدهی می کنند. و امکاناتی را در اختیار ما قرار دهد.”

آرگون گفت: ثانیاً دولت بانک ها را موظف به انتشار اوراق قرضه و خرید آن می کند که این موضوع نیز برای مردم مزاحمت محسوب می شود و با توجه به کسری بودجه، استقراض دولت از بانک ها نیز انجام می شود. به آرامی دست دوم نیز به این نکته توجه دارد که خود بانک ها نیز فقط در صورت ظاهر شدن در مقابل منابع حمایتی این واحدها نسبت به حفاظت از بانک ها اقدام می کنند و بانک ها نیز می توانند به مردم تسهیلات بدهند. به عنوان شرکت های کوچک و متوسط.

نایب رئیس کمیسیون بازار و بازار سرمایه اتاق تهران افزود: در صورت خودافزایی تولید، بانک های بزرگ می خواهند با تخصیص بانک ها به طرح های خودگسترش، تملک بانک ها را تسهیل کنند.

وی ادامه داد: برای این کار بانک های بزرگ باید از طریق بورسیه برای تامین مالی خود گام بردارند، اما با توجه به اینکه بنگاه های کوچک و متوسط ​​خواهان افزایش توان تولیدی خود هستند، می توانند در چنین شرایطی از تسهیلات بانکی استفاده کنند. بانکداران برای تسهیل کمک‌های مالی به مردم در پوشش یک میلیون تومانی لغو می‌شود که موضوع را برای مردم سخت‌تر می‌کند.

آرگون همچنین با اشاره به تسهیل اعانه و اهدای حکمت به مردم از طریق اعتبارنامه، تصریح کرد: در چند سال اخیر مردم باید برای کشف خود، ضامن رسمی، شهادت کسری حقوق و چک بیابند و مشکلات بیشتری را فراهم کنند. برای مردم اما با تغییر وضعیت موجود و استفاده از اعتبار، بانکداری تسهیل شده است.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel