تا 5 درصد تخفیف برای خرید فوری سوپرمارکت


همچنین ممکن است عادت کنید چند ساعتی را برای خرید اقلام و اقلام صرف کنید، بدون اینکه مجبور باشید خانه یا محل کار خود را ترک کنید و فقط چند دقیقه از یک سایت یا برنامه استفاده کنید. خرید روزانه یا ماهانه سوپرمارکت ها (مانند برنج یا گوشت و مرغ) معمولاً آسان نیست. هنگام خرید آنلاین از سوپرمارکت ها، علاوه بر صرفه جویی در زمان، ممکن است بتوانید هر کالایی را بدون نیاز به حمل آن توصیه کنید. یکی از خدمات سوپراسنپ امکان سفارش و ارسال سریع محصولات سوپرمارکتی می باشد.

خدمات سوپرمارکت اسنپ از بدو تاسیس به صورت خوداشتغالی بوده است. این بار سوپرمارکت اسنپ شما را به سوپرمارکت دعوت می کند تا همه کارمندان از تخفیف های هیجان انگیز برخوردار شوند. بنابراین برای مدت دو هفته با تخفیف های 3 درصدی اسنپ بازار مهمان هستیم.

سوپرمارکت برای همه
میثم ملا شریفی، معاون بازاریابی گروه اسنپ در مورد خدمات سوپرمارکت می گوید: گروه در حال ساخت اسنپ از یک سو به کمک این سرویس آمده است تا توصیه هایی را به بهترین مدیریت ممکن ارسال کند.»

ملا شریفی درباره جدیدترین سرویس اسنپ سوپرمارکت بازاریابی توضیح می دهد: «اسنپ مارکت قسمت 1 در تاریخ» و «بهمن» و همچنین «اسفند» در شهرهای تهران، مشهد، شیراز، قم، اصفهان، اهواز، کرج، (ماریل) ) ارومیه، یزد و … 3 درصد تخفیف ارائه می شود. در این کمپین تمام تلاش خود را کرده ایم تا خرید را با قیمت مناسب و تحویل سریع برای کاربران تسهیل کنیم.»

اگر در یکی از این شهرها زندگی می کنید، ممکن است بتوانید در این دو هفته از 2 درصد تخفیف بر روی اقلام مورد نیاز خود بهره مند شوید.

نحوه توصیه سوپرمارکت های اسنپ

سوپرمارکت های اسنپ دو مزیت اصلی دارند، سرعت ارسال بیشتر و قیمت پایین تر به دلیل تخفیف های ویژه. برای آسان‌تر و ارزان‌تر شدن خرید خود، SuperSnap را باز کرده و وارد سرویس «Supermarket» شوید. سوپرمارکت اسنپ دو نوع خدمات ارائه می دهد: «تحویل فوری» و «تخفیف بیشتر».

با گزینه “تحویل فوری” می توانید اقلام مورد نیاز خود را از سوپرمارکت ها و فروشگاه ها سفارش داده و در کمتر از 1 دقیقه تحویل بگیرید. اسنپ ​​همچنین در این بخش با سوپرمارکت‌ها با فروشگاه‌های زنجیره‌ای مختلف مانند هایپر استار، ساید، رفاه، حیات، گندم، هایپر فامیلی و حتی فروشگاه‌های محلی همکاری می‌کند که در نتیجه گزینه‌های متنوع و متنوعی برای خرید ایجاد می‌شود.

در صورتی که تخفیف بیشتری دارید، می‌توانید گزینه «تخفیف‌های بیشتر» را انتخاب کنید تا نزدیک‌ترین هایپراستار به دیدگاه‌های خود را توصیه کنید. هنگام سفارش گزینه “تخفیف بیشتر”، کالای خود را برای تحویل در زمانی انتخاب کنید که خرید شما به همان بازار ارسال شود.

علاوه بر تنوع محصولات در این بخش، طبقه بندی کالاهایی مانند لبنیات، دستمال، شستشو، نوشیدنی، نشاء، محصولات پروتئینی، آجیل و سایر مزایایی که باعث راحتی بیشتر محصولات شما در هنگام سفارش می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم