بیشترین آمار قاچاق مربوط به کدم سریال کریکی است؟


سه سال از پایان سریال جنجالی «بازی تاج و تخت» می گذرد، این سریال همچنان بیشترین آمار قاچاق را در بین سریال های خارجی دارد.

به گزارش ایرنا از سینما و وب، با وجود تلاش همه طرف ها برای مقابله با قاچاق فیلم و سریال، این شبکه غیرقانونی سالانه حدود 230 میلیارد بیننده در جهان دارد.

نتایج مطالعه جدید وب سایت انگلیسی Uswitch در مورد فیلم ها، سریال ها و بازی های ویدیویی که بیشترین آمار قاچاق را دارند نشان می دهد که سریال Game of Thrones با 8 هزار و 560 جستجو ماهانه در گوگل برای مشاهده غیرقانونی آنلاین ، بیشترین آمار قاچاق در سال 2022 است که خود گزارش شده است.

این سریال همچنین قبل از پخش از شبکه HBO بالاترین آمار قاچاق را در بین سریال های تلویزیونی داشت.

بعد از بازی تاج و تخت، سریال سرخوشی با بازی زندایا کلمن با 7 هزار و 960 تلاش برای پخش غیرقانونی در اینترنت دومین سریال پرترافیک سال 2022 و سریال دوستان، مردان و خانواده. गाइ) ، अमा बेह तायतान ، आट निषान हाय चिकागो ، पैकी बलेंडाउण ، डाउन जडान जड ، गैड़ी लॉसू ، गैड़ी मैड़ ، अन ، अनातोमी अलिट ، अनातोमी अलिट ، به ترتیب با بالاترین سریال با بالاترین سریال با بالاترین سریال

در فهرست فیلم‌هایی که بیشترین آمار تبلیغات اینترنتی را به خود اختصاص دادند، فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست با ماهانه ۸۳ هزار و ۳۹۰ جستجو برای پخش آنلاین، صدرنشین است و فیلم‌های انتقام جویان: پایان، میان ستاره ای، انتقام جویان. : جنگ ابدیت، جنگ ستارگان، مرد عنکبوتی: به درون دونیا عنکبوتی، جوکر، شوالیه سیاهه، داستان پامپر فاصان، متریکس، پدرخوانده و تعقیب به سرد سر آن به ترتیب برگزار شد.

مرد عنکبوتی

نیک بیکر از کارشناسان سایت یوسویچ در این خصوص می گوید: با توجه به افزایش هزینه های زندگی، ممکن است برخی افراد برای دسترسی به سریال ها، فیلم ها، بازی های ویدیویی و نرم افزارها به دانلودهای غیرقانونی روی بیاورند. این موضوع نگران کننده است، زیرا قاچاق آنلاین نه تنها به آسیب رساندن به سازندگان آثار ختم می شود، بلکه ممکن است امنیت فرد را نیز در کانون توجه قرار دهد.

وی افزود: استفاده از سایت های اینترنتی برای قاچاق فیلم و سریال از یک سو کاربران را در معرض خطر هک و فیشینگ قرار می دهد و از سوی دیگر می توان آنها را هدف اقدام صاحبان قانونی آثار قاچاق قرار داد.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial