بیانیه پرسپولیس خطاب به استقلالدر جریان مداخله در رقابت جوانان و ورود به مسائل و مناسبات فوتبال پرسپولیس و فدراسیون فوتبال، ناگزیر صدور متن هایی در جهت روشنگری رایج شد.

اینم متن:

وی گفت: متأسفانه باید سال جدید را به این شکل با یک قدم به سمت شبکه های اجتماعی آغاز کنیم. جامعه فوتبال البته به خوبی درک می کند که پرسپولیس به لحاظ مسئولیتی که در قبال مدافعان و مدافعان حقوق خود دارد، نمی تواند با دخالت های جوانان و فشارهای وارده به فدراسیون برای اقدام علیه پرسپولیس رقابت کند.

متأسفانه این رقابت، همانطور که در روزهای اخیر شاهد بودیم، ممکن است با هدف انحراف رسانه ها و فعالان از شبکه های اجتماعی مرتبط با مسائل خودشان و شاید حتی رقابت مداوم با پلیس و استفاده اعضای فدراسیون فوتبال باشد. توجه به این نکته حائز اهمیت است که این بخشی از امور داخلی ما و همچنین روابط کاری ما با فدراسیون است.

هر چند در حاشیه شاهد تقلب و شانتاژ و بی اخلاقی بوده ایم. سرپرست پرسپولیس همزمانی با نظر کارشناسان را همسان دانست. کارشناسانی که از ابتدای لیگ قضاوت را بررسی کردند بر این عقیده بودند که تصمیم داور برای مدیریت کلی بازی نمی تواند به خوبی انجام شود و بیشتر باخت ها به ضرر پرسپولیس بوده است. اگر حریف بخواهد خودش را قربانی معرفی کند و عادت همیشه خلاف واقع است، اتفاقی است که هیچ بهانه ای برای پیگیری امور پرسپولیس نمی پذیریم، به زودی می بینیم.

چرا در همان زمان و مکان انواع تخلفات صورت گرفته و دانشگاه های دیگر نیز از آن شکایت کرده اند و نتوانسته اند به عدالت برسند؟

امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی افتخاری استقلال حق پاسخگویی در مورد زمینی که سه بار عنوان قهرمانی را کسب کرده است را ندارد چرا که آسمان حد است اما همین دادگاه حق دارد. از فدراسیون فوتبال بخواهیم حکمی علیه سرمربی صادر کند. آیا خودتان را در این همه موقعیت های متناقض نمی یابید؟

به دوستان توصیه می کنم مراقب باشند و خودباخته باشند تا جریمه و محروم نشوند و حتی ذکر نشود. با آنها به عنوان متخلفانی که از همه مسلمانان مصون هستند، رفتار نمی شود. اما منکر این نیستیم که درصدی کمتر از بلایی که در این فصل بر سر پرسپولیس، فدراسیون، وزارت ورزش و همه دستگاه های مسئول و غیرمسئول آمد، خاک می شود. همین طور در تمام این سال ها که دست از جام دور بود، وزرا و وکلا و فیفا و CAS را مقصر می دانستند!

پرسپولیس همیشه در مورد تخلفات رقبا و مربیان تیم سکوت کرده و محرومیت را به کسی توصیه نکرده است، هرچند تخلفات و تخلفات کمتر نیست. نزدیک ترین نمونه، یک هفته قبل از دربی، سرمربی در حالی که بازی در دنبل ادامه داشت، بازی را در زمین متوقف کرد و محروم نشد.

همین مربی پیش از این در صفحه شخصی خود از همین قاضی شکایت کرده بود و با انتشار پستی و ارسال پست. آیا فدراسیون پیشنهادی برای رسیدگی به این گونه مسائل و درخواست ها علیه سرپرست پرسپولیس ارائه کرده است؟

یک سال پیش هم همین مربی متهم به هدف گذاری و هدف گذاری برنامه های قبلی شد. با این اظهارات اتهامات جدی به اعضای فدراسیون زده شد اما پرونده ها تشکیل شد؟ چگونه انتظار دارید فدراسیون فوتبال به سایر تیم ها برای صدور حکم محرومیت سرمربی تیم فشار بیاورد؟

توییت رسمی یک رقیب در راستای هوافضا و ایجاد فشار بر فدراسیون و اعضای انضباطی آن چیست؟ ما معتقدیم اعضای فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی مستقل هستند و تحت تاثیر این رفتارها نیستند.

در این صورت دادگاه عالی پرسپولیس با آخرین ذکر موضوع را مطرح می کند. اگر بی تفاوتی نسبت به این سرعت یا بدتر از تسلیم با تمام رقبای میدان به خاطر دادگاه ویژه برابری می کرد، البته پرسپولیس ساکت نمی ماند. شکستن این سکوت به این معنی است که پرسپولیس بعداً مسائلی را مطرح می کند و موضوعاتی را که حتی در مصاحبه ها و اطلاعیه ها مطرح نمی شود، افشا می کند و مطمئناً این موضوع زیاد مورد مشورت قرار نمی گیرد.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial