بیانیه جدید پرسپولیس علیه استقلال و داوری! – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1823728 |
20 اردیبهشت 1401 ساعت 19:41 |
5,510 بازدید |

0
دیدگاہ

چرا قضاوت یک تیم از روی علاقه اشتباه است؟

باشگاه پرسپولیس به انتشار بیانیه های رسمی نسبت به اشتباهات این تیم در فصل جاری و انجام موارد مشکوک به نفع تیم ویژه اعتراض کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، پس از حرف و حدیث های متعدد درباره قضاوت حسن اکرمی در بازی استقلال و شهر خودرو، کارشناسان بیشتر به بررسی صحنه های مشکوک این بازی می پردازند.
این بیانیه از سوی پرسپولیس اعلام شد:

بیست و شش هفته از آخرین فصل لیگ برتر می گذرد و اشتباهات داوران کم نشده است، اما هر هفته بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرد و محل مشکوک و رصد می شود.
در تایید و تایید این ادعا همین بس که در طول فصل بعد از بازی ها با تیم ویژه از این تیم ویژه گلایه و شکایت داشتیم و دیده و شنیده ایم که فلان تیم تصمیم اشتباهی برای این تیم گرفته است. به خاطر قضاوت بازی با این تیم خاص و فدراسیون فوتبال رسما شکایت کرد!

شاهد دیگر بیانیه رسمی هیئت داوران است که بعد از هر مسابقه داوران در مسابقات این تیم قضاوت کرده و تیمی را مشخص کرده اند که به قضاوت اشتباهات علاقه مند بوده است. اما با احترام به جامعه داوری باید گفت این قضاوت موقتی است که یکی دو بار علاقه یک تیم خاص متمرکز شود نه از اول تا آخر فصل!
عجیب اینکه یک کمکی به پنالتی (که 5 متر از صحنه فاصله داشت و دید مناسبی نداشت) برده شد.

دیروز هم همین اتفاق افتاد. در بازی پرسپولیس، داور یک پنالتی را از طریق پنالتی از دست داد، مهاجم مهاجم پرسپولیس در موقعیت اشتباه اعلام شد و داور وقت اضافه بازی را کاهش داد. از طرفی در این بازی تیم ویژه کارت قرمز نگرفت و پنالتی حریف سوخت. سوالی که واقعاً به ذهن متبادر می شود این است که این هماهنگی تصمیم گیری به ضرر پرسپولیس و به نفع یک تیم خاص چقدر دست به دست می شود؟ چطور می شود که امید عایشه به خاطر حق در صدد گرفتن کارت قرمز خطرناک مستقیم است اما بازی با تیم ویژه برای بدترین اشتباهات و خطرناک ترین آن فقط کارت زرد است؟

کمیته داوران و فدراسیون بر مدیریت و مدیریت فوتبال نظارت خواهند کرد و اگر اشتباه کنیم می گویند. ما منتظر جواب هستیم چون کار اشتباهی انجام داده ایم. همه ما برای این همه اشاره به اشتباه فریاد می زنیم، اما این اشتباهات همه وجود دارد؟ ما از فصل اول دیده بان در این جریان بوده ایم و هر هفته کارشناسان بیان می کنند که دیده بان اشتباه نمی کند. قضاوت ضعیف و اشتباهات مقابل پرسپولیس در چند بازی مقابل پدیده. تنها خواسته ما اجرای عدالت است نه ذرات کم و بیش.»

[ad_2]

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما